Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

jak zauważysz niepokojące objawy po instalacji tej aktualizacji to daj znać
 
a jak ktoś zainstaluje z xiaomi.eu
  • 22.1.5
  • Android: 12
to niech się podzieli wrażeniami proszę 
Spoko w razie czego dam znać. Jak na razie od kwadransa jest ok.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kocur75 napisał:

jak zauważysz niepokojące objawy po instalacji tej aktualizacji to daj znać :)

 

a jak ktoś zainstaluje z xiaomi.eu

  • 22.1.5
  • Android: 12

to niech się podzieli wrażeniami proszę 

1. Jeśli masz mi11 pro to czemu pytasz w dziale mi11 dla globalnej wersji romu?

2. Są odpowiednie tematy dla wersji tygodniowej, gdzie opisane są zmiany i wrażenia z użytkowania, tutaj i na forum xiaomi.eu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zoltan78 napisał:
@neo88 to różnie bywa. Jednorazowo to bez problemu tyle wyciągniesz no ale rozkładając to w czasie to fakt, problem jest aby uzyskać 4 godziny. U mnie w pracy znajomy ma ten model Samsunga i szczerze Ci powiem, że nic lepiej z tym nie wyszedł.

Ja mam Mi11

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie soft tylko sot baterii. 
Wiesz nie sprawdzam tego. Styka mi spokojnie na cały dzień. Po powrocie z pracy mam między 60 a 70 % baterii. W tle messenger, mail, pejsbuk, połączenie ze słuchawką bt, telegram, signal. Połączenia głosowe około 1-1.5 godziny.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neo88 napisał:

Jak u was z sotem baterii? Ja nie mogę robić do 4h nawet, już mam nagranego s21+....

SoT niewiele mówi, zwłaszcza w odniesieniu do innych użytkowników - każdy inaczej korzysta z urządzenia. Nie ma sensu nawet na niego patrzeć, ponieważ realnie niczego on nie mówi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę jak mi mój mi 11 dobije do 3h sotu i nie muszę go 3 raz za dnia podpinać do ładowania, a Wy tu o jakiś 4h sotu gadacie i narzekacie xd 

Mam ciągle najnowsze eea bo jakie nie wyjdzie to aktualizuję. Każda aktualizacja pod względem baterii nie zmienia zupełnie nic 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem tak niskiego sotu na mi 11. Stereo0 może coś masz nie tak
Ja tak mam od samego początku, aktualizacje nic nie zmieniają, więc już się do tego przyzwyczaiłem że bez ładowarki, albo power banku z domu się nie wychodzi na dłużej.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy na nowym Androidzie będzie lepiej z baterią?
Jeśli nie to sprzedaje ten telefon, nie mam zamiaru mieć telefonu na kablu.
 
 
Na 99,9% nie będzie, poza tym połowa użytkowników powie że przecież nie ma problemu z baterią . A mój telefon jak leży nie używany samokanibalizuje się i nie wytrzyma 24h, bo bateria wysiądzie.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz mieć coś nie tak mój jak byłem chory i leżał w domu i nie korzystałem z niego poa może 4 krótkimi rozmowani na dzień to wytrzymał prawie 4 doby. A wszyskie synchronizacje cały czas włączone i z zegarkiem cały czas połączony.

Edytowane przez kaciek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O jak wyjdzie dla reszty 13 to będzie mój czas na hard reset. Wczoraj był pierwszy raz jak rzuciłem telefonem. Co prawda na łóżko, ale rzuciłem. No po prostu dobija mnie brak współpracy mojego medalu z sieciami wifi. Musiałem żony Samsunga pożyczyć żeby wykonać połączenie na Whatsapp xd 90% czasu mam albo wykrzyknik na wifi albo nie mam wykrzyknika a internet nie działa. Jak nie pomoże to wysyłam to na serwis bo odbiera to przyjemność z korzystania z telefonu. Ogólnie ogranicza go w funkcjach do mojego pierwszego telefonu Siemens C65:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...