Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.09.2021 o 12:21, sejfit napisał:

Ale też jedno co trzeba przyznać bateria nadal 4h sot max, czyli telefon nadal o kant d*py potłuc jeśli nie nosisz ze sobą ładowarki albo powerbanku.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Chwalenie się suchym SoT guzik odzwierciedla. Nie każdy patrzy się jednym tchem przez 4h w ekran 😜

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://c.mi.com/thread-3865660-1-0.html Zapisy na testy A12 dla wersji globalnej (Mi).

 

 

PS. ROM Indonezja można wgrać z blokadą BL, a jak jest z globalnym (Mi)? Próbował ktoś i w związku z tym ma pewne info?

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 11 - Global Stable ROM

MIUI V12.5.1.0.SKBMIXM (Android 12.0)

*Mi Pilot Release

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.SKBMIXM/miui_VENUSGlobal_V12.5.1.0.SKBMIXM_eeb1997322_12.0.zip

Changelog:
[system]
Updated Android Security Patch to September 2021. Increased system security.
Stable MIUI based on Android 12
[Attention]
This update is a limited release for Mi Pilot testers. Don't forget to back up all important items before upgrading. The update process might take longer than usual. Expect overheating and other performance issues after you update - it might take some time for your device to adapt to the new version. Remember that some third-party apps aren't yet compatible with Android 12 and you might not be able to use them normally.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 11 – EEA Stable ROM

MIUI V12.5.7.0.RKBEUXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.7.0.RKBEUXM/miui_VENUSEEAGlobal_V12.5.7.0.RKBEUXM_6b3a54d40e_11.0.zip

*Mi Pilot release

Changelog:
[Other]
Optimization: Increased system stability
Optimization: Reduced system lag



Mi 11 – Global Stable ROM

MIUI V12.5.9.0.RKBMIXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.9.0.RKBMIXM/miui_VENUSGlobal_V12.5.9.0.RKBMIXM_959526c473_11.0.zip

*Mi Pilot release

Changelog:
[MIUI12.5 Enhanced]
Swift performance. More life between the charges.
Focused algorithms: Our new algorithms will dynamically allocate system resources based on specific scenes, ensuring smooth experience on all models.
Atomized memory: Ultra-fine memory management mechanism will make RAM usage more efficient.
Liquid storage: New sensitive storage mechanisms will keep your system vibrant and responsive as time goes by.
Smart balance: Core system improvements allow your device to make the best of the flagship hardware specs.
[system]
Updated Android Security Patch to September 2021. Increased system security.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zoltan78 napisał:

Sprawdźcie aktualizator gdyż od dziś powyższe romy powinny być dostępne dla wszystkich. 

Jest :)

13 minut temu, sejfit napisał:

Ciekawe czy oni kiedykolwiek poprawia kwestie powiadomień z aplikacji, bo to mój pierwszy telefon, który ma problem z powiadomieniami z insta, Messenger i chyba tylko signal i Whatsapp mają powiadomienia na bieżąco.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

W sensie co jest nie tak? Dostaję na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często nie dostaje w ogóle powiadomień z messenger, dopiero jak wchodzę w aplikacje okazuje się że mam milion wiadomości. Tak mam ją w autostarcie Itd, ale to nic nie daje.
To samo jest z instagramem, czasami działa dobrze czasami jest tak że wejdę na insta okazuje się że mam wiadomość, przeczytam ja odpisze i za 20min dostaje powiadomienie że dostałem wiadomość.
Nie jest to związane z aplikacjami bo na innych telefonach poza Xiaomi, wszystkie powiadomienia są na bieżąco.
Ustawienia priorytetów, zakaz usypiania apki, wyłączone dla nich i ogólnie optymalizację i oszczędzanie energii nic nie daje. Po prostu czasem powiadomienia nie przychodzą w cale, albo po jakimś randomowym czasie.
Wcześniej miałem mi10 poza tym mam nadal mi10 w domu i jest tam dokładnie ten sam problem.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, sejfit napisał:

Bardzo często nie dostaje w ogóle powiadomień z messenger, dopiero jak wchodzę w aplikacje okazuje się że mam milion wiadomości. Tak mam ją w autostarcie Itd, ale to nic nie daje.
To samo jest z instagramem, czasami działa dobrze czasami jest tak że wejdę na insta okazuje się że mam wiadomość, przeczytam ja odpisze i za 20min dostaje powiadomienie że dostałem wiadomość.
Nie jest to związane z aplikacjami bo na innych telefonach poza Xiaomi, wszystkie powiadomienia są na bieżąco.
Ustawienia priorytetów, zakaz usypiania apki, wyłączone dla nich i ogólnie optymalizację i oszczędzanie energii nic nie daje. Po prostu czasem powiadomienia nie przychodzą w cale, albo po jakimś randomowym czasie.
Wcześniej miałem mi10 poza tym mam nadal mi10 w domu i jest tam dokładnie ten sam problem.

Skoro tylko Ty masz problem (przeszedłem przez masę smartphonów od Xiaomi + wszystkie rozdałem po rodzinie, nikt się nie skarży), to ewidentnie problem jest z Twoją konfiguracją. Po co dajesz jakieś kłódki, optymalizacje, oszczędzanie energii? Być może gdzieś przekombinowałeś? Ja tego nie ruszam, bo i nie ma to sensu - powiadomienia przychodzą jak trzeba bez alpejskich kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem specjalnie że nie używam tego typu opcji, bo przeważnie pierwsza propozycją jest żeby sprawdzić to w ustawieniach, więc piszesz mi że pewnie coś zmieniłem i dla tego nie działa....
To 4 telefon Xiaomi jaki mam każdy ma ten sam problem z powiadomieniami.
Dodam tylko że nie ja mam ten problem, ale też 2 telefony u mnie w domu i dwa zupełnie niezależnych osób.


Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sejfit napisał:

Napisałem specjalnie że nie używam tego typu opcji, bo przeważnie pierwsza propozycją jest żeby sprawdzić to w ustawieniach, więc piszesz mi że pewnie coś zmieniłem i dla tego nie działa....
To 4 telefon Xiaomi jaki mam każdy ma ten sam problem z powiadomieniami.
Dodam tylko że nie ja mam ten problem, ale też 2 telefony u mnie w domu i dwa zupełnie niezależnych osób.

W takim razie nie jestem w stanie Ci pomóc. Mi to zwyczajnie działa. Wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie zastanawia dlaczego niby nikt nie ma z tym problemu, a jest masa poradników jak sobie poradzić z tym problemem, bo wiele osób na to narzeka, ale niestety nawet po zastosowaniu wszystkich tych trików które są w poradnikach i tak apki są ubijane w tle a powiadomienia często przychodzą dopiero jak odpalę dana aplikacje.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A synchronizację masz włączona automatyczna i podanych komórkowych, zajrzyj do Uastawienia / konta i synchronizacja, oraz czy telefon nie rozłącza danych po zablokowaniu ekranu. To w ustawieniach baterii się znajduje. Innego pomysłu nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam nic takiego nawet wszystkie apki mam poustawiane nawet na oszczędzanie energii bez ograniczeń itd. A niestety nie sądzę by kolejna aktualizacja cokolwiek poprawiła .
A w messengerze mam tak że jak go włączę żeby do kogoś napisać to okazuje się że 3h temu ktoś do mnie napisał tylko powiadomienie nie przyszło.
Powiadomienia z YT przychodzą mi tylko i wyłącznie gdy odpalę aplikacje.


Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zoltan78 napisał:

I to miało się pojawić. 

Czy jeżeli zaktualizowałem telefon jeszcze jakoś w sierpniu do 12.5.4.0 poprzez zmianę regionu na Szwajcarię to teraz mogę mieć jakieś problemy z kolejnymi aktualizacjami? Póki co nie dostałem tej wersji, która dzisiaj pojawia się u innych. W międzyczasie nie dostałem tak na prawdę żadnej aktualizacji i nie mam wersji "Enhanced" ani nie mam paska do regulacji wydajności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zaktualizowałem telefon jeszcze jakoś w sierpniu do 12.5.4.0 poprzez zmianę regionu na Szwajcarię to teraz mogę mieć jakieś problemy z kolejnymi aktualizacjami? Póki co nie dostałem tej wersji, która dzisiaj pojawia się u innych. W międzyczasie nie dostałem tak na prawdę żadnej aktualizacji i nie mam wersji "Enhanced" ani nie mam paska do regulacji wydajności. 
Nie, po prostu tym razem też zmień region, po prostu tam się pojawia wcześniej niż w Polsce, ale nic to nie zmienia.
Ja też nie mam napisu że to Enchanted, a niby to jest ona, bo mam tą najnowsza wersję która się pojawiła.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...