Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja tego nie potwierdzę, u mnie jest odczuwalna poprawa co do baterii po przywróceniu ustawień fabrycznych. Na razie mam tydzień czasu na obserwacje, tyle muszę odczekać aby otrzymać zgodę na odblokowanie bootloadera. Wtedy podejmę decyzje co dalej. Wgrywać xiaomi.eu czy pozostać na oryginalnym. Decyzji jeszcze nie pojąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie jak widać, zaraz naładuje telefon do pełna, zanim wrócę do domu i posiedzę trochę będę musiał wieczorem ładować żeby mieć na rano baterie.


Swoją drogą orientuje się coś o co chodzi z interfejsem? Przed aktualizacją mogłem mieć 3 rzędy ikon na stronie plus pogodę i pasek Googla, teraz na pasek nie ma miejsca.
Poza tym na belce dolnej mogłem po instalacji wstawić 6 ikon koło siebie aż nagle wywaliło mi i 6 ikonę i belkę googla z pod zegara. I oczywiście nie ma możliwości przywrócenia tego tak jak było


Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sejfit napisał:

ROM najnowszy 12.5.1
Ma ktoś podobny problem ze spotyfi że znikają opcje sterowania?Screenshot_2021-06-01-18-28-31-239_com_miui_home.thumb.jpg.6c92e0f7d15d2ef99971a4f1a350566e.jpg


Oczywiście po restarcie przechodzi na jakiś czas a potem znowu pojawia się bez możliwości sterowania.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


 

U mnie wszystko działa. Sprawdź w "inne powiadomienia" czy wszystko zaznaczone oraz w "powiadomieniach. Wyłącz także ograniczenie baterii. 

Screenshot_2021-06-02-10-03-24-108_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2021-06-02-10-03-33-254_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te pojawiające się multimedialne powiadomienia są z aplikacji Google. Czasem z Chrome.

Mimo że już stronę przestałem przeglądać, zamknąłem ją w kartach.

A co gorsza na 12.5.1, przy każdym restarcie jakiś męski głos asystent mówi że nie zrozumiał komendy bla bla... I to tylko mówi zawszę w momencie jak z czarnego boot screena pojawia się pulpit. Trwa to około 2 sekund od pojawienia się pulpitu.

Mniej uciążliwe jest to że nie ubija wszystkich procesów aplikacji które są w tle. Trzeba kilka razy wejść i aż wszystko ubije.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to nie cuda w tej aktualizacji. Mi się już kilka razy zdarzyło, że ekran przestał reagować na dotyk i odżył gdy wyłączyłem ekran i włączyłem.

Raz też na 12.5.1.0  na nagranym filmie miałem artefakty (zielone tło i jakieś glicze graficzne) a raz podczas nagrywania zrobił się cały biały ekran i na żaden guzik nie reagował telefon. Na szczęście zareagował na długie przytrzymanie guzika zasilania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem aktualizacje z 12.5.1 do 12.5.2 i coś się stało ze Spotify. Powiadomienie mimo, że usuniemy to po wyłączeniu i włączeniu ekranu od razu powraca, a jak usuniemy to zostaję nam wielka przestrzeń... Deinstalacja aplikacji nic nie pomaga. Ktoś to może potwierdzić?332008c68eae8e6bbd917517adfcd758.jpg2fb23ad61954da69a1f331810a6edc62.jpg

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

W tej aktualizacji dorzucili na chama tiktoka czy mi sie zainstalował przy okazji skakania po regionach?;/ wchodzę w aktualizacje google Play i miałem aktualizacje tiktoka, którego nigdy nie instalowałem...

Ta druga opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej aktualizacji dorzucili na chama tiktoka czy mi sie zainstalował przy okazji skakania po regionach?;/ wchodzę w aktualizacje google Play i miałem aktualizacje tiktoka, którego nigdy nie instalowałem...
Właśnie dlatego zachodzę w głowę po jaką cholere skaczecie po regionach, jak kilka postów wyżej jest link do ROMu OTA i Recovery. Bez żadnej kombinacji można go sobie ręcznie wgrać bez znany regionu :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było link i mnie korciło. Już żałuję, że aktualizowalem :? na Twitterze straciłem 120hz a mam z jakieś 30hz, a dotyk jeszcze nigdy tak źle nie działał (nie łapie gestów, przy przewijaniu też czasem głupieje i albo nie reaguje albo uruchamia wszystko). Spróbuję potem jeszcze raz wgrać paczkę. Wgrywałem jak zwykle z tego dużego pliku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potwierdzę czy to wina aktualizacji. Obecnie używam romu xiaomi.eu w wersji tygodniowej. Tu takich problemów nie ma. Najgorsze w tym jest to, iż kolejna aktualizacja będzie pewnie za dobry miesiąc. Chyba, że faktycznie Xiaomi weźmie sobie to za priorytet. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...