Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u was ale u mnie na 12.5 bateria to jakaś masakra, telefon tak jak ładowałem raz dziennie tak od 2 dni po zmianie romu, muszę ładować dwa razy. Zostaje mieć nadzieję że po kilku dniach się ustabilizuje, bo jak nie to większa padaka z baterią niż była.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sejfitjak to mówią, nadzieja umiera ostatnia. Tak na serio to nie licz na poprawę po jakimś czasie. Ja tak liczyłem i się przeliczyłem. Jedyne co pomogło to przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych. Problem zniknął jak ręką odjął. Też lądowałem go dwa razy przed tym zabiegiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=70768]sejfit[/mention]jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia. Tak na serio to nie licz na poprawę po jakimś czasie. Ja tak liczyłem i się przeliczyłem. Jedyne co pomogło to przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych. Problem zniknął jak ręką odjął. Też lądowałem go dwa razy przed tym zabiegiem. 
Niestety robiłem przed aktualizacją i chyba nie mam ochoty się bawić w takie akcje co 2mc, chyba po prostu lepiej pożegnać się przed czasem z Xiaomi

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sejfit napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie na 12.5 bateria to jakaś masakra, telefon tak jak ładowałem raz dziennie tak od 2 dni po zmianie romu, muszę ładować dwa razy. Zostaje mieć nadzieję że po kilku dniach się ustabilizuje, bo jak nie to większa padaka z baterią niż była.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Niestety Ja, także musiałem zrobić hard reset po aktualizacji do 12.5. Po formacie bateria zdecydowanie lepiej, telefon znacząco przyspieszył i działa nfc. Bo po przedostatniej aktualizacji przestały działać płatności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Misiuu21 napisał:

Niestety Ja, także musiałem zrobić hard reset po aktualizacji do 12.5. Po formacie bateria zdecydowanie lepiej, telefon znacząco przyspieszył i działa nfc. Bo po przedostatniej aktualizacji przestały działać płatności. 

Przed formatem wolniej działał ci telefon czy coś? Różnicy w szybkości nie zauważyłem między 12 a 12.5, ot taka aktualizacja, jednak bateria się poprawiła w porównaniu do 12 idzie ugrać 6,5h sot w trybie normalnym grając w zwykle gierki, a nie prądożernego CODa, co do nagrzewania to więcej jak 43 stopnie nie osiągnąłem przy graniu godzinę na LTE w CODa. Tragedii nie ma na tym global eea :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bico napisał:

Przed formatem wolniej działał ci telefon czy coś? Różnicy w szybkości nie zauważyłem między 12 a 12.5, ot taka aktualizacja, jednak bateria się poprawiła w porównaniu do 12 idzie ugrać 6,5h sot w trybie normalnym grając w zwykle gierki, a nie prądożernego CODa, co do nagrzewania to więcej jak 43 stopnie nie osiągnąłem przy graniu godzinę na LTE w CODa. Tragedii nie ma na tym global eea :)

Przed formatem działał dobrze, nie narzekałem. Po resecie animacje szybsze i czytnik linii papilarnych dostał kopa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sejfit napisał:

No u mnie jest wręcz tragicznie emoji849.png.
Telefon odłączony od ładownia 4h temu miał 96%
Po 4h 1h dot 62% baterii.
Robiąc screena i pisząc ten post spadło o kolejny %.IMG_20210521_181508.jpg

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Ja na ostatniej wersji przed 12.5.1 miałem problem z baterią podczas wyłączonego ekranu, szybko schodziły procenty, po wejściu na 12.5.1 problem ten zniknął, ogólnie przyjemnie się korzysta z telefonu aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ostatniej wersji przed 12.5.1 miałem problem z baterią podczas wyłączonego ekranu, szybko schodziły procenty, po wejściu na 12.5.1 problem ten zniknął, ogólnie przyjemnie się korzysta z telefonu aktualnie.
No jeśli chodzi o działanie to jest naprawdę bardzo fajnie płynnie i tak smooth, ale jeśli chodzi o problem z baterią to mam to co Ty miałeś przed aktualizacją. W pracy siedząc używalem sporadycznie jakieś wiadomości i coś i leżąc od 8 do 14 zjechał 40% baterii.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sejfit napisał:

No jeśli chodzi o działanie to jest naprawdę bardzo fajnie płynnie i tak smooth, ale jeśli chodzi o problem z baterią to mam to co Ty miałeś przed aktualizacją. W pracy siedząc używalem sporadycznie jakieś wiadomości i coś i leżąc od 8 do 14 zjechał 40% baterii.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Aż tak źle jak ty nie miałem żeby 40% żarło, pożerało mi jakieś paręnaście procent dodatkowo, spróbuj format i powinno się poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle jak ty nie miałem żeby 40% żarło, pożerało mi jakieś paręnaście procent dodatkowo, spróbuj format i powinno się poprawić
No właśnie format, to ja chyba wolę kupić nowy telefon innej marki i mieć nową, zabawkę niż robić teraz format, za 3mc nowy rom i znowu format. Bo tam to zaczyna wyglądać w przypadku tego telefonu. A to chyba mija się z celem biorąc pod uwagę że i tak co roku zmieniam telefon. To trochę chyba szkoda zachodu.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sejfit napisał:

No właśnie format, to ja chyba wolę kupić nowy telefon innej marki i mieć nową, zabawkę niż robić teraz format, za 3mc nowy rom i znowu format. Bo tam to zaczyna wyglądać w przypadku tego telefonu. A to chyba mija się z celem biorąc pod uwagę że i tak co roku zmieniam telefon. To trochę chyba szkoda zachodu.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz, nie jest wykluczone, że inna marka też nie będzie miała problemu z softem, zresztą teraz format to chwila jak ma się kopię na dysku Google, każdy ma jakąś swoją filozofię co do telefonów :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak się orzesiada z urządzenia na urządzenie jest łatwiej, bo zdjęcia i cała reszta też się bez problemu kopiują, a nie trzeba na to trafiać czasu żeby przerzucić na kompa potem na telefon itd.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sejfit napisał:

Właśnie jak się orzesiada z urządzenia na urządzenie jest łatwiej, bo zdjęcia i cała reszta też się bez problemu kopiują, a nie trzeba na to trafiać czasu żeby przerzucić na kompa potem na telefon itd.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Dlatego zdjęcia mam w chmurze :D o wiele wygodniejsza sprawa, długo się przekonywałem do tego ale ułatwia życie mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sejfit napisał:

No taka trochę kaplica, nic nie robiłeś, baterii nie ma.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Co ty gadasz od 5 rano do 22 cały dzień na baterii Facebook INSTAGRAM CHROME Spotify, oraz inne aplikacje....

 

Sot 3h

Edytowane przez neo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz od 5 rano do 22 cały dzień na baterii Facebook INSTAGRAM CHROME Spotify, oraz inne aplikacje....
Ekhm na wykresie poboru energii widać co innego, więc może urządzenia pomyliłeś?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sejfit napisał:

Da radę jest coś takiego jak long screen, poza tym na szczycie jest Chrome całe 8min. Więc wtf?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

 

Screenshot_2021-05-21-22-14-16-401_com.miui.securitycenter.jpg

Edytowane przez neo88
Dodanie posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna sprawa. Czytałem, że polecacie ustawienia fabryczne. Z aktualizacji do 12.5 byłem zadowolony bo usuwając aplikacje nie było dzwieku usuwania (mam to wyłączone, ale na poprzednich i tak się od odtwarzał) i działała mi moją ulubiona gierka płynnie (8 ball pool) ale bateria to była tak max 4h sot. Więc przywróciłem ustawienia fabryczne. No i wrócił bug z odtwarzaniem dźwięku usuwania aplikacji na pulpicie oraz mam dropy fps w gierce (do 0 według aplikacji do gier Xiaomi) podczas np rozbijania bił widać jak się zacina. No jak ktoś gra w gry to wie o czym mówię. Nie mam ich na 8 letnim tablecie Samsunga xd Ale bateria to teraz tak 5 do ponad 6h sot. Nie wiem co bardziej wolę xd ściągnąłem sobie jeszcze przez aktualizacje najnowszy pakiet, ale to już nic nie dało. No cóż Xiaomi. Innych gierek nie sprawdzałem. U żony na innym telefonie działa normalnie ta sama wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78 u Ciebie nie ma tego dźwięku tak jakby gniecionego papieru przy odinstalowaniu aplikacji z poziomu pulpitu (gdy masz ten dźwięk wyłączony)?

No powinno a nie jest. Może przy kolejnej aktualizacji się ustabilizuje. Ewentualnie kilka razy zainstaluje nowa aktualizacje może zatrybi. Dodatkowo wrócił mi bug w sprzataczu gdzie mieli bez końca "zbędne pliki". Trzeba ręcznie zatrzymać bo tego nie może przemielic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...