Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Mareczkovate napisał:

Wersja 12.5 Xiaomi eu jest dużo bogatsza, ale nie jest tak płynna i bateria nie trzyma na niej tak dobrze, jak tutaj. Menu wyboru dzwonków, tapet, wiele rzeczy tam jest dużo lepsze. Nie mniej sam fakt dużo większej płynności, sam fakt lepszej baterii sprawia że pozostaje tutaj. Nawet 12.6 ma kapitalne dodatki, ale dalej bateria cieniutka. Myślicie że Xiaomi eu osiągnie poziom płynności i baterii z global?

Miejmy nadzieję bo 12.0.0.13 bardzo fajnie trzyma na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, neo88 napisał:

Jak temperatura waszych mi 11 w takie upalne dni?

Dziś na nawigacji w aucie i rozmowie wideo telefon dał komunikat o zbyt wysokiej temperaturze i się wyłączył. W żadnych z telefonów dotychczas się z tym nie spotkałem. Na 12.6 to się nie stało, na 12.5 EEA pierwszy raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mareczkovate napisał:

Dziś na nawigacji w aucie i rozmowie wideo telefon dał komunikat o zbyt wysokiej temperaturze i się wyłączył. W żadnych z telefonów dotychczas się z tym nie spotkałem. Na 12.6 to się nie stało, na 12.5 EEA pierwszy raz. 

Możliwe że akcja z padającymi płytami głównymi to nie bujda, i zastosowali zabezpieczenie temperaturowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mareczkovate napisał:

Dziś na nawigacji w aucie i rozmowie wideo telefon dał komunikat o zbyt wysokiej temperaturze i się wyłączył. W żadnych z telefonów dotychczas się z tym nie spotkałem. Na 12.6 to się nie stało, na 12.5 EEA pierwszy raz. 

Miałeś na podszybiu, w uchwycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mareczkovate napisał:

Uważam że masz rację. Uwielbiam ten telefon, ale myślę że ten procesor jest spoooorym niewypałem. 

Myślę że procesor jest jak najbardziej ok, ale producent przeliczył się z odprowadzaniem ciepła.

Zauważ że w takim rn8pro jest większy system chlodzenia rozprowadzony na tył tel, a w mi 11 jest tylko blaszka na górze telefonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mrosi napisał:

Miałeś na podszybiu, w uchwycie?

wlasnie wyjątkowo nie, wtedy klima na niego leci - mialem go polozonego na desce, takze dziwne na maksa. Uwazam, ze global jest daleko w tyle z optymalizacja. Bateria jest w miare spoko, ale nie tak jak w 12.6, dlatego mysle ze wroce do xiaomi.eu. Co prawda wtedy i tak wszystko ustawiam sobie jak na globalu, ale system jest duzo lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś specjalnie sprawdziłem. Trasa praca dom jakieś 20km. Telefon na tej półce przed drążkiem zmiany biegów. Mam taką i tam jest port USB, aux, zapalniczka. Telefon podłączony pod Android Auto przewodem i odpalony Spotify. Jak wróciłem to sprawdziłem temperaturę.  W ręku telefon ciepły a w opcjach baterii temperatura 46 stopni. No trochę dużo chyba. 12.0.13 eea. Podczas normalnego korzystania tak jak teraz mam 35 stopni (tyle miałem w mi9 podczas ładowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndiC Nie można. Jjeśli chcesz dialer Xiaomi, to zainstaluj wersje romu Indonezja, to globalny rom z tym że posiada wbudowane aplikacje od Xiaomi, albo rom xiaomi.eu, który oparty jest o chińska wersje romu.

Jeśli używasz usługi VoLTE i WiFi Calling, to na romie Indonezja, te usługi nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktualizacji na aktualizacje zamiast poprawy to jest coraz gorzej. Dotychczas SOT dochodził u mnie do 4h co było dla mnie dramatycznym wynikiem. Na wielce lepiej zarządzanym, energooszczędnym 12.5 wynosi 3:30h. Ehhh 

Edytowane przez przemo5040
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, przemo5040 napisał:

Z aktualizacji na aktualizacje zamiast poprawy to jest coraz gorzej. Dotychczas SOT dochodził u mnie do 4h co było dla mnie dramatycznym wynikiem. Na wielce lepiej zarządzanym, energooszczędnym 12.5 wynosi 3:30h. Ehhh 

U mnie lekką ręką 6h z małym hakiem na 12.5 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...