Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Też to zauważyłem co kumpel @BrysiuX chociaż jest weekend, a w domu mam dobry zasięg. W pracy biuro mam jak w bunkrze i tam dopiero dzieja się cuda niestworzone. No i jak telefon leży to też bateria nie znika. Dziś około 3 się obudziłem i zdjalem telefon z indukcji i rano o 8 miałem 99% kiedy to kilka procent więcej zjadało od samego czuwania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kupionym niedawno Mi 11 (od Forumowicza) mam MIUI 12.0.4.0 STABILNA (GLOBAL) i Android 11. Zgodnie z poradami stąd, przełączyłem się na region Szwajcaria. Wykonałem restart telefonu. Na razie nie wykrywa mi aktualizacji przez OTA. Rozumiem że można zostawić telefon na regionie Szwajcaria i poczekać aż aktualizacja wpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kupionym niedawno Mi 11 (od Forumowicza) mam MIUI 12.0.4.0 STABILNA (GLOBAL) i Android 11. Zgodnie z poradami stąd, przełączyłem się na region Szwajcaria. Wykonałem restart telefonu. Na razie nie wykrywa mi aktualizacji przez OTA. Rozumiem że można zostawić telefon na regionie Szwajcaria i poczekać aż aktualizacja wpadnie?
U mnie po dwu dniach wykryło na Szwajcarii.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kupionym niedawno Mi 11 (od Forumowicza) mam MIUI 12.0.4.0 STABILNA (GLOBAL) i Android 11. Zgodnie z poradami stąd, przełączyłem się na region Szwajcaria. Wykonałem restart telefonu. Na razie nie wykrywa mi aktualizacji przez OTA. Rozumiem że można zostawić telefon na regionie Szwajcaria i poczekać aż aktualizacja wpadnie?
Masz wariant EEU (EU w nazwie wersji softu), czy Global (MI w nazwie wersji softu)? Aktualizacja do 12.0.13 jest dla EEU. Global chyyyba nadal wisi na 12.0.4.

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 11 - Global Stable ROM

MIUI V12.0.9.0.RKBMIXM

Changelog:
-System
Optimization: Full screen gestures are now ignored on the Lock screen alarm page
Optimization: Some third party apps didn't respond due to compatibility issues and RAM allocation errors
Fix: The device stopped responding when WeChat asked for permissions
Updated Android Security Patch to March 2021. Increased system security.
Updated Android Security Patch to April 2021. Increased system security.
-Control center
New: Swipe down from the upper left corner to open Notification shade and from the upper right corner to open Control center
New: An option that allows you to restrict opening Control center while on the Lock screen
-Status bar, Notification shade
New: An option to switch between connected devices in the notification about media playback

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.9.0.RKBMIXM/miui_VENUSGlobal_V12.0.9.0.RKBMIXM_4fc24d1ec0_11.0.zip

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 12.0.13.0. Szczerze powiedziawszy tylko kwestia baterii dzieli mnie od tego żeby zostawić ten telefon.

Chyba że jest jeszcze kwestia k40 GE który miał wczoraj premierę, i czy w ogóle wyjdzie globalnie....

Wcześniej na poco F2 pro na prawdę nie wiem co bym musiał robić żeby rozładować baterie do zera. Jakby co jest na sprzedaż z dwoma etui.

Wydaje mi się że z każdą aktualizacja bateria dłużej trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, brawo napisał:

Super masz tą baterię, wydajna jak mało która :grin:

Ten telefon po prostu tak ma, chyba trzeba nauczyć się chodzić z powerbankiem.

 

Ktoś wie dlaczego AOD czasami świeci tak mocno marnując baterię?

Edytowane przez neo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rom wypuszczony jest dla testerów. Wgrałem aktualizację i tak na szybko mogę napisać, że poprawiono hapatykę, powiadomienia aplikacji naprawione dodano również ich grupowanie, poprawiono animacje systemu, dodano nowe animacje odcisku palca, nowe dźwięki powiadomień, nową super tapetę. Zmieniono też panel głośności. Ogólnie telefon działa bardziej responsywnie. Jak na razie wszystko ok, będę testował dalej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to samo, na forum masz rom xiaomi.eu, który jest oparty właśnie o chińską wersję systemu. Jest on dużo bogatszy niż nasz Global. Posiada dużo więcej nowości dodanych do MIUI 12.5. Na naszym portalu jest z resztą artykuł na ten temat autorstwa Kacpra Skrzypka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 12.5 Xiaomi eu jest dużo bogatsza, ale nie jest tak płynna i bateria nie trzyma na niej tak dobrze, jak tutaj. Menu wyboru dzwonków, tapet, wiele rzeczy tam jest dużo lepsze. Nie mniej sam fakt dużo większej płynności, sam fakt lepszej baterii sprawia że pozostaje tutaj. Nawet 12.6 ma kapitalne dodatki, ale dalej bateria cieniutka. Myślicie że Xiaomi eu osiągnie poziom płynności i baterii z global?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...