Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To jest to, co posiadam. Bawiłem się we wgrywanie miui.eu na mi10t pro, potem powrót na global ale nie bardzo wiem jak zrobić kwestie wgrania najnowszej aktualizacji. Wsadzić do jakiegoś specjalnego folderu i wymusić aktualizacje? Byłbym wdzięczny za pomoc :) bootloader zablokowany.

Screenshot_2021-03-09-19-38-54-010_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mareczkovate napisał:

Wsadzić do jakiegoś specjalnego folderu i wymusić aktualizacje?

Po prostu pobierasz, wszystko jedno gdzie. Nie zmieniasz nazwy. Wchodzisz w Ustawienia, o telefonie, Aktualizacje (kafelek po lewej na górze). Klikasz 10 razy w logo wersji Miui co uruchomi pokazywanie zaawansowanych opcji. Potem trzy kropki na górze po prawej, Wybierz paczkę aktualizacji, wybierasz pobraną i się instaluje. Masz rom EEA czyli pobierasz to https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.RKBEUXM/miui_VENUSEEAGlobal_V12.0.3.0.RKBEUXM_19bd7040ac_11.0.zip dla EEA to najnowsza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję uprzejmie, właśnie działam. Swoją drogą - mi nawet nie chciało pełnej najnowszej paczki pobrać. Dziwne. 

[Edit] zainstalowałem i mam wrażenie że tryb nocny chodzi o niebo gorzej. Ktoś zauważył?

Edytowane przez Mareczkovate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem fanem globala i czekam na globalne 12.5 bo uwazam ze ten soft dopiero pokaze na co stac nasz telefon - to dzis wlaczylem mi unlocka zeby na spokojnie przeleciało 168h oczekiwania na odblokowanie bo nie udźwigne chyba tego romu. Ma wiele bledow wieku dzieciecego, przy czym co dziwne ja mialem telefon z fabrycznym 12.0.1.0 a widze ze ktos odebral z polskiej przedsprzedazy z 12.0.2.0. Dziwi mnie tez ze nie moge sciagnac pelnego pakietu - wyskakuje blad, aktualizacje jak widzicie wyzej zrobilem recznie. Mysle, ze przed nami jeszcze wiele aktualizacji poprawiajacych sot, jakosc aparatu itd. Btw - ktos ma jakas wersje Gcam ogarnieta ktora dziala na tym romie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dotychczasowy telefon to leciwy Mi 6, więc od dawna nie interesowałem się aktualizacjami, ale może ktoś z was wie, czy to normalne, że na oficjalnej (chyba?) stronie producenta nie ma softu dla Mi 11? To normalne, że przez chwilę po premierze nie ma dostępnego softu do pobrania? Czemu trzeba kombinować i szukać linków do pobrania z dziwnych stronach firm trzecich?

https://c.mi.com/global/miuidownload/index

Edit: Widzę, że na XDA też są linki do pobrania softu dla Mi 11, ale to że na stronie producenta nie da się go nawet wybrać jest bardzo słabe.

https://www.xda-developers.com/download-miui-12-stable-update-rolling-out-several-xiaomi-redmi-mi-poco-devices/

Edytowane przez GramNaJoysticku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się już pobrać 12.0.9 EEU Recovery. Już zainstalowany. Z pozytywnych nowości zaczęło mi w końcu działać VoLTE i VoWiFi w T-Mobile. Telefon zakupiony w MiHome.pl, więc bez softu brandowanego. Infolinia T-Mobile się zaklinała, że muszę mieć soft brandowany, aby móc korzystać z tych usług. Wcześniej nie miałem nawet widocznych opcji w ustawieniach, aby móc to włączyć lub wyłączyć. Teraz się pojawiły. :-)

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GramNaJoysticku napisał:

Udało mi się już pobrać 12.0.9 EEU Recovery. Już zainstalowany. Z pozytywnych nowości zaczęło mi w końcu działać VoLTE i VoWiFi w T-Mobile. Telefon zakupiony w MiHome.pl, więc bez softu brandowanego. Infolinia T-Mobile się zaklinała, że muszę mieć soft brandowany, aby móc korzystać z tych usług. Wcześniej nie miałem nawet widocznych opcji w ustawieniach, aby móc to włączyć lub wyłączyć. Teraz się pojawiły. :-)

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Podeslesz link? Wgrywales go normalnie przez aktualizacje w ustawieniach po wyborze paczki czy odblokowany bootloader?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GramNaJoysticku napisał:

Udało mi się już pobrać 12.0.9 EEU Recovery. Już zainstalowany. Z pozytywnych nowości zaczęło mi w końcu działać VoLTE i VoWiFi w T-Mobile. Telefon zakupiony w MiHome.pl, więc bez softu brandowanego. Infolinia T-Mobile się zaklinała, że muszę mieć soft brandowany, aby móc korzystać z tych usług. Wcześniej nie miałem nawet widocznych opcji w ustawieniach, aby móc to włączyć lub wyłączyć. Teraz się pojawiły. :-)

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Wgrywałeś mi flashem czy jak jako aktualizacje? Nigdzie nie mogę znaleźć aktualizacji zip'em. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja. Ciekawe jak się będzie to spisywać. [mention=5402]all999[/mention]ściągasz ZIP i instalujesz xd wejdź w ustawienia, o telefonie i poklikaj rytmicznie w 12. Potem 3 kropki i wybierasz paczkę ZIP z folderu gdzie ja masz 


Jeszcze się upewnię, pierwszy link?
"Update Flash 3.0G"

Dobra, zrobione. Testujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem cały dzień na 12.0.9.0, sprawował się całkiem spoko, nie mniej... Dziś minął termin w którym mogę odblokować bootloader i skusiłem się na 12.5 ostatnia beta. W grudniu po wgraniu na mi10t pro wróciłem szybko do global bo czułem różnice w płynnym działaniu, tu jestem mega zaskoczony bo nie dość że mogłem sobie spersonalizować praktycznie wszystko pod siebie od wgrania dialera google (nie bijcie, serio go wolę) po wyłączenie wyszukiwarki, czcionki itd, tak żeby wyglądał jak global to 12.5 jest całkiem spoko z nowymi funkcjami. Mam wrażenie że zdjęcia wychodzą dużo lepsze, nawet nocne. Płynnosc jest, bateria nie leci w oczach. Naprawdę konkret. Narazie na nim zostaje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję rom od 3 h i bug z miganiem ekranu oraz z dźwiękiem z messengerem naprawiony. Pojawił się bug z 120 Hz i teraz nie działa już nigdzie. 
Jaką masz teraz wersję? Ja siedzę nadal na 12.0.9 Global EEA i nie mam buga z 120Hz. W opcjach programistycznych można włączyć wyświetlanie częstotliwości odświeżania na ekranie. Jak nie dotykam ekranu to czasem się zmniejsza do 60, pewnie dla oszczędzania baterii, ale jak tylko zaczynam coś robić to wskakuje z powrotem na 120. Masz na myśli jakieś konkretne aplikacje?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GramNaJoystickuWróciłeś do 12.0.9? Jeśli znów wskoczysz na 12.5 to sprawdź proszę czy jest tam taka funkcja.

https://piunikaweb.com/2020/10/22/miui-12-new-device-connectivity-feature-may-come-to-global-rom/

 

Oczywiście chodziło mi o @Mareczkovate
 

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, all999 napisał:

@GramNaJoysticku Wróciłeś do 12.0.9? Jeśli znów wskoczysz na 12.5 to sprawdź proszę czy jest tam taka funkcja.

https://piunikaweb.com/2020/10/22/miui-12-new-device-connectivity-feature-may-come-to-global-rom/
 

Ja korzystam z 12.0.9 

Gdzie jest do ściągnięcia 12.5 w wersji eea ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...