Skocz do zawartości

Ładowarki przewodowe i bezprzewodowe.


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.02.2021 o 13:16, rock'n'rolla napisał:

Polecam Baseus GaN2 Pro 65. Ładowarka jest mała i wydajna, posiada 3 wyjścia 2xUSB-C i 1xUSB-A.

A ładowarka ładuje szybko Mi 11? Na moje nie. Mam w domu 4 ładowarki ładujące 65 watami i żadna z nich nie chwyta moją Mi 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Redzi napisał:

Co sądzicie o tej ładowarce indukcyjnej do Mi11? jest sens kupować

Zamówiłem ten model z Aliexpress. W cenie 65 PLN z dostawą do paczkomatu:

https://www.aliexpress.com/item/4000402580724.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5bac4c4dAn4hm4

Powinna dotrzeć w tym lub w przyszłym tygodniu.

 

Pamiętaj jednak o tym, że ta z Twojego linku to jedynie sama stacja bazowa z przewodem USB w zestawie. Do tego musisz dokupić ładowarkę sieciową.

20W to jak dla mnie moc wystarczająca. Telefon się przynajmniej nie grzeje zbytnio, a bateria napełnia się szybko. Ładowarkę kupiłem Baseusa, o tę:

https://allegro.pl/oferta/baseus-ladowarka-zasilacz-2x-usb-qc-3-0-5a-moc-30w-8082550225

Ma wprawdzie 30W, ale i tak telefon będzie ładowany z mocą 20W, czyli z mocą "najsłabszego ogniwa" w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2021 o 14:21, mrosi napisał:

Zamówiłem ten model z Aliexpress. W cenie 65 PLN z dostawą do paczkomatu:

https://www.aliexpress.com/item/4000402580724.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5bac4c4dAn4hm4

Powinna dotrzeć w tym lub w przyszłym tygodniu.

 

Pamiętaj jednak o tym, że ta z Twojego linku to jedynie sama stacja bazowa z przewodem USB w zestawie. Do tego musisz dokupić ładowarkę sieciową.

20W to jak dla mnie moc wystarczająca. Telefon się przynajmniej nie grzeje zbytnio, a bateria napełnia się szybko. Ładowarkę kupiłem Baseusa, o tę:

https://allegro.pl/oferta/baseus-ladowarka-zasilacz-2x-usb-qc-3-0-5a-moc-30w-8082550225

Ma wprawdzie 30W, ale i tak telefon będzie ładowany z mocą 20W, czyli z mocą "najsłabszego ogniwa" w zestawie.

Tak masz rację też to później wyczytałem, że trzeba dokupić odpowiednią ładowarkę sieciową, ja na stronie media expert znalazłem tą ładowarkę ind. za 75 z darmową wysyłkę, też ja zamówię plus sieciówkę, dzięki.

Edytowane przez Redzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, crystal84 napisał:

Witam. To do ładowarki indukcyjnej Xiaomi 20w trzeba kupić również zasilacz sieciowy, a nie można używać tej z zestawu z mi 11? 

 

 

Można użyć tej z zestawu, jednak ładowanie będzie nie szybsze niż z mocą 20 W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Misiuu21 napisał:

Na Euro AGD jest promka 99 zł

https://www.ceneo.pl/100447773

Ta ładowarka nie ładuje szybkim ładowaniem Xiaomi Mi 11 ...

14 godzin temu, all999 napisał:
15 godzin temu, AfgFire napisał:
Czy ktoś wie gdzie kupię oryginał przewodową i przewody ?

Mi-home, mi-store.

Poproszę o link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, all999 napisał:

Ładuje

Mam ją i nie ładuje 

1 godzinę temu, Misiuu21 napisał:

@AfgFirea dlaczego by miała nie ładować szybkim prądem Mi 11 jeżeli jest od producenta. Z resztą jutro będzie u mnie to ci napisze. 

Bo mi 11 jest ładowany 11 V 5,5 A ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, AfgFire napisał:

Mam ją i nie ładuje 

Bo mi 11 jest ładowany 11 V 5,5 A ..

No to straszny problem te 10.0V 5.0A będzie się telefon lądował chwilę dłużej. Lepsze niż szukanie działającego zamiennika innej firmy. 

Screenshot_2021-03-21-15-15-02-067_com.brave.browser.jpg

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam, czy możecie polecić jakąś solidna ładowarkę samochodową która wykorzysta potencjał Mi 11 ? 
Jak najbardziej tą:

€ 16,79 21%OFF | Original Xiaomi 100W Car Charger Dual USB Quick Charge Mi Car Charger USB-A USB-C Dual Output LED Light With 5A Cable
https://a.aliexpress.com/_vOe3Xj

Ładuje tak szybko jak ładowarka w zestawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szybkie pytanko. Zamówiłem oryginalną ładowarkę indukcyjną Xiaomi 55W.

Czy potrzebuje tego zasilacza 65W GaN czy zabangla ładowarka 55W z pudełka? Skoro niby Mi 11 ładuje się tylko 50W teoretycznie malutki zapas jest.

Czy ewentualnie w momencie kiedy niestety mocy z oryginału 55W nie starczy Telefon będzie się ładował troszeczkę wolniej (sam się dopasuje np. do 45W), czy zejdzie do jakiegoś znacznie niższego progu (np. 20W)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, przemo3679 napisał:

Szybkie pytanko. Zamówiłem oryginalną ładowarkę indukcyjną Xiaomi 55W.

Czy potrzebuje tego zasilacza 65W GaN czy zabangla ładowarka 55W z pudełka? Skoro niby Mi 11 ładuje się tylko 50W teoretycznie malutki zapas jest.

Czy ewentualnie w momencie kiedy niestety mocy z oryginału 55W nie starczy Telefon będzie się ładował troszeczkę wolniej (sam się dopasuje np. do 45W), czy zejdzie do jakiegoś znacznie niższego progu (np. 20W)?

Prawidłowa odpowiedź to............ nie wiem

Dziś przyszła do mnie ładowarka i rzeczywiście ładuje się dość szybko, powiedział bym że bardzo szybko.

Jednakże wszędzie widziałem że przy użyciu tej ładowarki podczas rozpoczęcia ładowania wyskakiwały % baterii po przecinku na animacji i napis 50W MAX.

U mnie pojawiają się procenty po przecinku, i napis mi turbo charge.

No i nie wiem teraz, ładuje 50W czy nie?

Edytowane przez przemo3679
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po testach, i rzeczywiście 55W w zestawie z telefonem to za mało. Ładuje się około 1:15 gdzie przy pełnej mocy 50W ładowarki indukcyjnej powinien około 0:55.

Wbrew temu co pisał kolega przy pełnej mocy ładowania powinno wyskoczyć logo 50W MAX podczas ładowania.

Niby spoko bo to i tak szybko, no ale chciałoby sie wykorzystać pełen potencjał ładowarki.

Edit: żadnego wyłącznika na niej nie ma. Włącza sie automatycznie po położeniu smartfona. 

Edytowane przez przemo3679
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy mogę połączyć ładowarkę sieciowa 67W z talerzykiem indukcją Xiaomi 20W i ładować takim zestawem indukcyjnie telefon?

Czy to nie wybuchnie? :)

Kij z ładowarką, bardziej martwiłbym się o telefon, gdyż już raz w Mi9 spaliła mi się płytka USB i nie działało ładowanie indukcyjne, wtedy też zepsuła się podstawka ładująca. 

 

 

Edytowane przez Bar.Tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś przewód długości minimum 1,5m na którym będzie działał turbocharge w mi11? Ładowarka oryginalna 55W (MDY-12-EW). Kupiłem kabel Baseus który niby chwali się zgodnymi parametrami lecz telefon mi go nie wykrywa, ładuje zwykłą niską szybkością bez QC. (200cm Baseus Model: Water Drop-shaped Type-C 66W, niby obsługujący prąd 11V/6A).

Oczywiście oryginalny kabel od xiaomi ładuje w trybie turbo. Kupiłem też dwa identyczne kable od baseusa i oba do niczego się nie nadają.

Edytowane przez csarix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mam problem.

Kupiłem ładowarkę bezprzewodową 55W Xiaomi i tak jak pisałem wcześniej telefon nie ładował się z pełną mocą.

Ale ostatnio dokupiłem sobie ładowarkę 65W GaN w sklepie stacjonarnym xiaomi i .... d*pa. Dalej nie ładuje się indukcyjnie tak szybko jak powinien. 

Ładowanie indukcyjne od 0 do 100% z tego co widziałem powinno trwać około 55min, a u mnie trwa z 1:20.

Trochę to problem pierwszego świata, no ale jak człowiek spłukał się na ładowarkę indukcyjną i sieciową no to jednak chciałby żeby to banglało.

Ma ktoś może te ładowarki i może potwierdzić że to śmiga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...