Skocz do zawartości

Polecane etui


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

@szczyku Pewnie gdyby nie było znaczka Xiaomi to kosztował by 30 zł a tak trzeba jeszcze 40 zł zapłacić za logo. Na Mi Home można kupić kevlar za niecałe 70 zł. Ja zakupiłem do swojego telefonu takie etui i aparaty też nie są jakoś super chronione. Później zakupiłem to etui i jak na razie je używam.. Posiadałem też MSVII lecz samo z siebie pękło po jakimś miesiącu. Może się skuszą na kevlar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szczyku napisał:

Jak na razie ten carbonowy jest super. Zamówiłem aluminiową i szklaną osłonę na aparat, jak przyjdą i będą fajnie wyglądać, to nawet przezuce się na ten "kevlarowy" pokrowiec emoji6.png

Tak na prawdę chodzi tylko o osłonę aparatów.

Ta szklana osłona jest otwarta na obiektywy czy ma szybkę przed nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szkła na aparat, sprzedawcą się pomylił i przysłał do innego modelu, na szczęście zrobił zwrot kasy w 2 godzinki. Mogę śmiało napisać że oryginalny pokrowiec kevlar i osłona na aparaty idealnie pasują do siebie. Jeszcze aby trafić taką osłonę z napisem, jak to jest w oryginale

Aktualnie nie mam jak zrobić foty, jakby to wyglądało na telefonie. Na razie zostawiam jako zestaw rezerwowy.63cdc6ba4619b129559009ea5673196d.jpg30e93a2ee0b99397e26c6b01cdff2d26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie taka ramka i osłona obiektywu :) ramka to plastik i metal na zewnątrz - ogólnie fajna sprawa i się sprawdza w praktyce też nie kosztowało to dużo więc udany zakup no i nie zakłóca obiegu powietrza wokół obudowy

20210710_132846.jpg

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po powrocie z urlopu mogę co nieco napisać o etui do Mi 11. Mam ich kilka . Na wyjeździe użyłem Nilkin Camshield Pro (zasłaniany aparat) i jest fajne kiedy chodzi o ochronę. Niestety otwieranie aparatów przebiega czasem trudno. Zamykanie też. Klapka ciężko chodzi. Kiedy jest się na wakacjach i robi fotki, bywa to upierdliwe. Na kolejnym wyjeździe miałem dodatkowo etui MSVII czerwone i stosowałem oba zamiennie. 

Oprócz fotek aparat okazuje się konieczny np. w komunikacji miejskiej w Stolicy, gdzie trzeba "fotografować" kody QR w tramwaju aby skasować bilet w aplikacji. Czego to nie wymyślą by "ułatwić" życie pasażerom. Albo kody albo wpisywanie numeru wozu...

Szkło na aparaty się nie sprawdziło. Psuło zdjęcia i zostało zdjęte.

Pewnie tego nie stosujecie ale każdy telefon (Note 4, LG V30 i teraz Mi 11) noszę dodatkowo w woreczku na okulary (aktualnie z Decathlona) jako dodatkową ochronę. Stosuję zwykle etui do pasa jakieś "militarne".

Edytowane przez Darth Artorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.04.2022 o 08:29, skay77 napisał:

Ta na filmie się łatwo zakłada a case weź sobie zasuwany aparatem

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Ale ja nie mam Mi 11 Lite a Pro więc to co podajesz nie pasuje do telefonu.
Do tego piszesz z Mi 10 więc jak się domyślam, nie masz też Mi 11 Pro i ciężko Ci mówić co masz i co polecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rzeczywiście nie najłatwiej znaleźc coś do mi 11 pro... Jak lubisz etui z klapką to podrzucę Ci to : https://www.4gsm.com/product-pol-89881-DUX-DUCIS-Skin-Pro-kabura-etui-pokrowiec-z-klapka-Xiaomi-Mi-11-Pro-czarny.html

A jeśli chodzi o szkło lub folię, poszukaj w modelach mi 11 ultra, ma te same wymiary wyświetlacza, więc będzie pasowało i do Twojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 22.10.2022 o 14:44, Grigori napisał:

Witam,

Gdzie można kupić oryginalne etui do 11 Ultra w kolorze niebieskim z dostawą do Polski?

xiaomi_mi_11_ultra_case-1.jpg

Czarne:

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-11-ultra-oryginalne-skorzane-etui-czarne-128312486071

Edytowane przez kmagda
zmiana linku do allegro produkt potaniał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...