Skocz do zawartości

Polecane etui


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, addone napisał:

Szukam etui takiego jak oryginał tylko żeby chroniło aparaty, czyli przezroczyste i wystawało ponad wyspę. Poleci ktoś coś?

Posiadam to etui, szczerze polecam, pewny chwyt, chroni ekran i wysepkę, można wyrwać taniej na aliexpress ale wolałem mieć szybciej u siebie 

https://allegro.pl/oferta/imak-shockproof-etui-case-obudowa-do-xiaomi-mi-11-10188995606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2021 o 11:54, addone napisał:

Szukam etui takiego jak oryginał tylko żeby chroniło aparaty, czyli przezroczyste i wystawało ponad wyspę. Poleci ktoś coś?

Polecam te etui ma wzmocnione plecki i lepiej oblega telefon. Z kuponami zjechałem o 50% ceny! 

 

mrosi:// Jeśli jeszcze raz zobaczę reflink, wylecisz...


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek kupiłem nilkina camshield z klapką na kamerę, ale rozwiązanie to jest strasznie upierdliwe. Ciężko to się przesuwa. Finalnie od wczoraj mam spigena i jest super:D W każdym telefonie kombinuję jak koń pod górę i potem okazuje się, że jednak wracam do spigena. Nilkina będę używał gdy będę brał telefon na rower czy w jakieś miejsca gdzie faktycznie może coś się stać telefonowi. Na co dzień spigen jest wystarczający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek kupiłem nilkina camshield z klapką na kamerę, ale rozwiązanie to jest strasznie upierdliwe. Ciężko to się przesuwa. Finalnie od wczoraj mam spigena i jest super:D W każdym telefonie kombinuję jak koń pod górę i potem okazuje się, że jednak wracam do spigena. Nilkina będę używał gdy będę brał telefon na rower czy w jakieś miejsca gdzie faktycznie może coś się stać telefonowi. Na co dzień spigen jest wystarczający
Jaki ten spingen pokaż jak wygląda na tel

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko jeden model Spigena na Mi11. Niestety na tym forum pod górkę jest dodawanie obrazków oraz filmików np. z  YT więc albo skopiuj sobie link youtu.be/upaytHfY2TY

Albo wpisz w YT spigen mi 11 i pierwszy filmik będziesz miał. Męczy mnie już hostowanie zdjęć na innych serwisach i wrzucanie tutaj skoro nawet screenshot za dużo waży i nie da się dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2021 o 22:47, Speedo napisał:

drugi ori siajomi czarny, z poliwęglanu czy cuś (teoretycznie oczywiście, to jakiś zwykły szajsowaty chiński plastik, od zewnątrz jakby lekko przygumowany, ale delikatnie) i jego używam do dziś, bo ma niskie boczne krawędzie, które nie wjeżdżają na zaoblone boki ekranu, wady - wiadomo, nie chroni aparatu

Pytanie: czy to etui jest na tyle cienkie, że nie pogrubia telefonu, tak jak choćby Nillkin...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://www.aliexpress.com/item/4001274089650.html

Etui sztywne, ale bardzo elastyczne. Niesamowicie cienkie. kolor taki, jak grafitowy Mi 11 (opcja "cyan"). Świetnie spasowane. Wycięcia na USB i przyciski. Powierzchnia niby gładka, ale tak... satynowa.

Generalnie jedno z lepszych etui, jakie miałem do telefonów.

Przy Aliexpress Standard Shipping koszt wyniósł niespełna 15 PLN z dostawą do paczkomatu InPost. Zamówione 2 kwietnia, dzisiaj odebrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mrosi napisał:

https://www.aliexpress.com/item/1005001946778846.html

Etui sztywne, ale bardzo elastyczne. Niesamowicie cienkie. kolor taki, jak grafitowy Mi 11 (opcja "cyan"). Świetnie spasowane. Wycięcia na USB i przyciski. Powierzchnia niby gładka, ale tak... satynowa.

Generalnie jedno z lepszych etui, jakie miałem do telefonów.

Przy Aliexpress Standard Shipping koszt wyniósł niespełna 15 PLN z dostawą do paczkomatu InPost. Zamówione 2 kwietnia, dzisiaj odebrane.

Dlaczego mi pod tym linkiem wyskakuje maszynka do golenia?:wink:

Screenshot_2021-04-20-19-01-31-691_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam około miesiąca Spigen Rugged Armor to jak i miałem go na Mi8, Mi9. Ale ściągam go kiedyś i zauważyłem odcisk etui na plecach, ale tylko na sucho zebrałem kurz, którego i tak nie ma pod etui. Dziś na mokro czyściłem telefon (szmatką nawilżana z Lidla) i cholera te ślady nie schodzą. Też tak macie? Mam wersję czarna telefonu. Jeszcze nie wygląda to aż tak chociaż podobnie jak na tym iphonie..

comment_4xki2HUz134yQWQnw7yl8RAO8f9eP1dX

Na poprzednich MI nie było takich atrakcji 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, stereo0 napisał:

Koledzy mam około miesiąca Spigen Rugged Armor to jak i miałem go na Mi8, Mi9. Ale ściągam go kiedyś i zauważyłem odcisk etui na plecach, ale tylko na sucho zebrałem kurz, którego i tak nie ma pod etui. Dziś na mokro czyściłem telefon (szmatką nawilżana z Lidla) i cholera te ślady nie schodzą. Też tak macie? Mam wersję czarna telefonu. Jeszcze nie wygląda to aż tak chociaż podobnie jak na tym iphonie..

comment_4xki2HUz134yQWQnw7yl8RAO8f9eP1dX

Na poprzednich MI nie było takich atrakcji 

Miałem tak na mi9(charakter pracy przy wysokim zapyleniu) lecz schodziło od razu czyszcząc chusteczkami nasączonymi alkoholem(tymi do okularów, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kurz. Nie pracuje w takim środowisku. Jak pisałem chusteczkami z Lidla do okularów nie pomaga. Widać to pod kątem. Próbowałem teraz pianka do monitorów i jakimś płynem do monitorów i nie schodzi. Jakbym wiedział to bym bez etui używał xD bo mam je po to by nie poniszczyc telefonu a nie po to by się zniszczyłcomment_1619590661zRg5Sly11baeRrgHAn8XAH

Edytowane przez stereo0
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darth Artorius UPDATE!

Chusteczki z Lidla, reinston pianka do ekranów, fellowes płyn do ekranów poległy.

 

Wpadem na głupi pomysł, ale działa. Taśma przezroczysta biurowa xd stwierdziłem, że jeżeli tak się doczyszcza ekran przy nakładaniu szkła czy folii i tego spróbuję. Nakleilem pasek i odkleilem i znikło. Powtórzyłem to na całych peckach i są jak nowe ;p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem dwa oryginalne etui: szare z fakturą a'la ekoskóra oraz czarne niby kevlar. Oba etui fajne w dotyku, jednak dla mnie minusem był brak zabezpieczenia dolnych krawędzi telefonu (okolica portu usb jest w ogóle nie osłonięta, etui osłania jedynie narożniki w tej części smartfona). Etui kevlarowe lepiej chroni aparat (posiada rant wokół wysepki) natomiast to z ekoskóry nie chroni go w ogóle. W kevlarowym z kolei nie podobały mi się przyciski fizyczne, które poruszały się w ten sposób, że z wiekszości stron przycisk był "wycięty" a z etui łączył się tylko jednym/ dwoma bokami. We wszystkich etui do moich wcześniejszych telefonów, po kilku miesiącach tak montowane przyciski po prostu odpadały.

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadło etui Nillkin textured. Moim zdaniem zapewnia optymalne zabezpieczenie telefonu i jednocześnie nie robi z niego mega cegły. Ma wyniesione narożniki, więc odwrócony telefon nie leży na wyświetlaczu oraz posiada rant wokół wyspy aparatu. Minus etui jest taki, że po niespełna 2 miesiącach użytkowania tylna część etui zaczęła się rozwarstwiać, tzn tekstura na pleckach zaczęła się odklejać od etui.

Czy ktoś z Was ma etui 3mk matt case, takie jak w aukcji poniżej?

https://allegro.pl/oferta/etui-do-xiaomi-mi-11-3mk-matt-case-cover-obudowa-10636168128

Jeśli tak, to jak się sprawdza?

Edytowane przez Matheo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam etui z Ali, jak dotąd najcieńsze jakie miałem:

https://www.aliexpress.com/item/4001274089650.html

Kolor "cyan" jest w zasadzie identyczny z "szarym" Mi 11.

@Matheo

Co do tego 3MK. 1,2 mm grubości i nie pogrubia? To łącznie prawie 3 mm na długości i 3 mm na szerokości. No i kolejne 1,2 mm n grubosci. To już jest "bumper", a nie "case".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2021 o 18:29, mrosi napisał:

Mam etui z Ali, jak dotąd najcieńsze jakie miałem:

https://www.aliexpress.com/item/4001274089650.html

Kolor "cyan" jest w zasadzie identyczny z "szarym" Mi 11.

@Matheo

Co do tego 3MK. 1,2 mm grubości i nie pogrubia? To łącznie prawie 3 mm na długości i 3 mm na szerokości. No i kolejne 1,2 mm n grubosci. To już jest "bumper", a nie "case".

 

Dziś mi doszło właśnie takie same w szoku jestem, że szło tylko 9 dni :P Jest całkiem git. Zamówiłem jeszcze parę kolorów tych https://pl.aliexpress.com/item/1005002002902511.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.469e5c0f5cqbJk zobaczę czy fajne xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



quote post="593816" timestamp="1614678476" name="happy" userid="43428"] Ktoś ma oryginalne Xiaomi te dodatkowe?

https://allegro.pl/oferta/oryginalne-etui-do-xiaomi-mi-11-kevlar-obudowa-10224761278

Ja zamówiłem właśnie identyczne (czekam na nie), ale z czystym sumieniem mogę polecić z carbonu. Miałem oryginalne z carbonu do OnePlus6 i uważam że to najlepsza ochrona, tyle razy co wyleciał i choć etui jest mega cienkie, mega lekkie to mega chroni telefon. Te do mi11 zakrywa prawie całość. Na pewno wart swojej ceny. Przez przypadek zamówiłem do wersji ceramicznej (posiadam szklaną), ale pasuje idealnie. Jedyna wada to że przy dolnym aparacie nie przylega idealnie do niego.

Myślę aby dopasować jakąś uszczelkę ze sklepu hydraulicznego. Tylko po to, aby kurz/pył nie dostawał się tam w większych ilościach.

https://a.aliexpress.com/_vTKOPr

https://a.aliexpress.com/_vTKOPr
e38b821d9fa8194f5beb2681bfbe74a4.jpg9c0b64322e3e2b30b42be28714735e2d.jpga99be7872c889102b68ce1dd2e843f6c.jpgda5c1f2da112a230f49ccb55e493af0e.jpgcc40de97e25510e3d57a2c848175c2a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny "Kevlar" nie polecam, ot zwykły plastik, który nawet nie chroni wyspy aparatów. Nie wart swojej ceny.17bf69a71f7d693a630c33b1738bdeb5.jpg6ecc579c6a6f8f58d1b5c46762e9c5c4.jpgbc21ba7c517466c9f2e648d74de5fd67.jpg
Tak ku przestrodze wszystkie oryginalne obudowy od Xiaomi, czy jak tak wyżej czy materiałowa czy silikon, kompletnie nie chronią aparatów jak widać na obrazku wyżej

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...