Skocz do zawartości

Polecane etui


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad jakimś etui na szybko. Jedyne co widzę w sensownych pieniądzach to Nillkin na allegro. Camshield i Frosted. Będę pewnie celował później w spigena, ale nie widzę go na polskim rynku. Po filmikach zauważyłem, że oczko aparatu wystaje nad to etui co jest w zestawie więc nie sprawdzi się w moim przypadku.

Ktoś korzystał z tego camshielda na jakimś innym modelu lub ma do swojego mi11?  Frosted znowu ma te nacięcia na dole etui co nie wróży mu długiej kariery przy ciągłym wyciąganiu i wkładaniu do spodni, ale rozważam je bo nie ma tej fikuśnej klapki, która nie wiem jak będzie działać gdy wpadnie jakieś ziarenko piasku między nią a aparat.

pol_pl_Etui-Nillkin-CamShield-Pro-do-Xiapol_pl_Etui-Nillkin-Frosted-do-Xiaomi-Mi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ali, przez AliExpress Standard Shipping szybko idzie, teraz w końcu mają to dopracowane i większość na końcu dowozi pocztex.
Czekam na swojego mi 11 i zamówiłem trzy etui, po jednej sztuce, bo zawsze potem lepiej jak są jakieś w zapasie na czarną godzinę:

1. NILLKIN CamShield Pro Case Slide Camera Lens Protection Cover For Xiaomi Mi 11 - kiedyś takiego nie było, korzystałem w kilku telefonach z Frosted Shield i bardzo je lubiłem, co prawda białe etui po jakimś czasie brzydko żółkły, a kilka z nich zwyczajnie pękło na rogu (zmęczenie materiału), ale mimo to, przerobiłem ich wiele. Opcja ochrony aparatu naprawdę fajnie pomyślana, zobaczymy w praktyce jak się z tego korzysta.

2. Xundd Airbag Case For Xiaomi Mi 11 Case - było już wcześniej, wygląda na jedno z lepszych etui pod względem ochrony i w tym jest pełna opcja na górze.

3. Xundd Airbag Case For Xiaomi Mi 11 Case [Color: Black Matte] - różni się od poprzedniego wyglądem góry, tu mamy "różki" + wcięcie - wygląda super.

Swoją drogą, fajne i proste, silikonowe, kropkowane (porowate) etui było do mi 5. Teraz już takiego nie uświadczysz, a te oryginalne do mi 11 poza wyglądem, nie zapewnią takiej ochrony jak nieoficjalne powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem:

Nillkin Super Frosted Shield Matte cover case for Xiaomi Mi11 (Mi 11)  - 45 zł

Nillkin Textured nylon fiber case for Xiaomi Mi11 (Mi 11) - 75 zł
 

pancernie wygląda też Nillkin CamShield Pro cover case for Xiaomi Mi11 (Mi 11) ale to już chyba dla kogoś kto pracuje w niełatwych warunkach (ochrona aparatów z tyłu)  lub po prosto często z rąk wypuszcza tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś szare oryginalne, jak przyjdzie w piątek to pokaże. Ja to bym chciał czarnego silikoniwego matowego który nie ma tylko dziurki na aparat tylko ma dziurę na całą wyspę. Taki typowy klasyk.. ale wszędzie tylko dziurki na aparaty. Ile dzie około paczka z Ali teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogę dodać od siebie że orginalne obudowy mają jedną podstawową wadę, niestety ale nie chronią aparatu i jak kładziemy telefon na plecach to niestety opiera się o na aparacie, co jest trochę słabe :/

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zachwycony oryginalnym, bardzo fajna faktura, telefon lepiej sie trzyma. Co prawda najbardziej chcialem silikonowego, nie mniej jednak kolory mi nie leżały - bo był żółty, niebieski i czerwony. Czekam az cos wiecej pojawi sie w sieci, jakby ktos widzial jakies fajne gumowe czarne z odkrytą wyspą, to koniecznie podrzucajcie. 

159299973_1129033704238687_4524934533258458612_n.gif

159375532_3856311187784705_539010812742478595_n.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Jestem od 3 dni nowym posiadaczem Mi 11, przesiadłem się z Sony XZ.  Wszystko pięknie, choć mialem problem z paroma aplikacjami które używałem na soniaczu (m.in. przypominajka o nie odebranych połączeniach)

Zamówiłem Etui pokrowiec NILLKIN Frosted do Xiaomi Mi 1

Osobiście jestem zadowolony z niego bo oryginalne jak przedmówcy zauważyli nie chroni aparatu. Tylko dziwią mnie te wycięcia na dolnych rogach i się zastawiam czy będzie to wystarczająca ochrona w razie małego upadku....

Przeglądam się spigen i ze zdjęć wygląda na dość grubsze. Waszym zdaniem lepszy jest spingen od nillkina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich
Jestem od 3 dni nowym posiadaczem Mi 11, przesiadłem się z Sony XZ.  Wszystko pięknie, choć mialem problem z paroma aplikacjami które używałem na soniaczu (m.in. przypominajka o nie odebranych połączeniach)
Zamówiłem Etui pokrowiec NILLKIN Frosted do Xiaomi Mi 1
Osobiście jestem zadowolony z niego bo oryginalne jak przedmówcy zauważyli nie chroni aparatu. Tylko dziwią mnie te wycięcia na dolnych rogach i się zastawiam czy będzie to wystarczająca ochrona w razie małego upadku....
Przeglądam się spigen i ze zdjęć wygląda na dość grubsze. Waszym zdaniem lepszy jest spingen od nillkina?
Frosty mają to do siebie że w większości przypadków chronią ale tylko raz. Z racji że jest to twarde etui po upadku lubi pęknąć, bierze siłę uderzenia na siebie. Tak że różnie z nimi bywa

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2021 o 13:30, zajec napisał:

Zamówiłem:

Nillkin Super Frosted Shield Matte cover case for Xiaomi Mi11 (Mi 11)  - 45 zł

Nillkin Textured nylon fiber case for Xiaomi Mi11 (Mi 11) - 75 zł
 

pancernie wygląda też Nillkin CamShield Pro cover case for Xiaomi Mi11 (Mi 11) ale to już chyba dla kogoś kto pracuje w niełatwych warunkach (ochrona aparatów z tyłu)  lub po prosto często z rąk wypuszcza tel :)

Gdzie zamowiles nilkin super Frosted?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zachwycony oryginalnym, bardzo fajna faktura, telefon lepiej sie trzyma. Co prawda najbardziej chcialem silikonowego, nie mniej jednak kolory mi nie leżały - bo był żółty, niebieski i czerwony. Czekam az cos wiecej pojawi sie w sieci, jakby ktos widzial jakies fajne gumowe czarne z odkrytą wyspą, to koniecznie podrzucajcie. 
159299973_1129033704238687_4524934533258458612_n.thumb.gif.b42b8ba52d3cc4f1f51bccd044461d7d.gif
159375532_3856311187784705_539010812742478595_n.thumb.gif.63b77688e7ebc1690418a3b15562b3b0.gif
Gdzieś dorwałeś ten pokrowiec?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Gdzieś dorwałeś ten pokrowiec?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka



https://allegro.pl/oferta/oryginalne-etui-do-xiaomi-mi-11-glass-pu-leather-10220959835

@Mareczkovate Czy jest dostęp do krawędzi ekranu? Używam tylko gestów i to jest dla mnie ważne. Jakbyś odsłonięcie boków ekranu porównał do tego etui z kompletu?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Etui futerał Nillkin CamShield do Xiaomi Mi 11 z przesuwaną osłonką aoaratu. Po położeniu telefonu na płaskiej powierzchni telefon kołysa się na wszystkie strony. Do tego osłona przycisków w etui wygląda dosyć tandetnie, a samo etui pogrubia i tak już ogromny telefon.

Mogę polecić Etui futerał NILLKIN Frosted do Xiaomi Mi 11. Etui jest cienkie i ma kulkowaną powierzchnię poprawiająca przyczepność w dłoni. W teorii ma też ograniczać palcowanie przez lepszą wentylację skóry niż guma. Do tego dołączają osobną małą nóżkę do oglądania filmów w poziomie (pionowo nie utrzyma tel), o której nawet nie wiedziałem, gdy je zamawiałem, więc jestem pozytywnie zaskoczony. Wycięcia na porty, głośniki itd. sprawiają wrażenie trochę ostrych, ale może z czasem się wyrobią.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj przyszło kilka rzeczy z pancernika. Dwa oryginalne etui Xiaomi i matowe MSVII.
Te oryginalne wracają do sklepu, trochę za ciężkie i za bardzo pogrubiają telefon. Do tego te intensywne kolory są widoczne dokoła ramki. Nie dla mnie. Natomiast ten od MSVII jest lekki i cienki. Chwyt jest niezły, ale czekam na wersję gładką.

Założyłem też dziś folię na tył telefonu i zobaczymy, czy bedew stanie używać telefonu bez etui.

https://allegro.pl/oferta/folia-hydrozelowa-do-xiaomi-mi-11-na-tyl-imak-10421434807


Waga tych modeli to:

Silikon z kompletu - 17,5g
MSVII - 18,5g
Niebieski niby skóra Xiaomi - 23,9g
Niebieski silikon Xiaomi - 27,5g







e30b2dbd5e5f4decbdcf82689dc63d4f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj przyszło kilka rzeczy z pancernika. Dwa oryginalne etui Xiaomi i matowe MSVII.
Te oryginalne wracają do sklepu, trochę za ciężkie i za bardzo pogrubiają telefon. Do tego te intensywne kolory są widoczne dokoła ramki. Nie dla mnie. Natomiast ten od MSVII jest lekki i cienki. Chwyt jest niezły, ale czekam na wersję gładką.

Założyłem też dziś folię na tył telefonu i zobaczymy, czy bedew stanie używać telefonu bez etui.

https://allegro.pl/oferta/folia-hydrozelowa-do-xiaomi-mi-11-na-tyl-imak-10421434807


Waga tych modeli to:

Silikon z kompletu - 17,5g
MSVII - 18,5g
Niebieski niby skóra Xiaomi - 23,9g
Niebieski silikon Xiaomi - 27,5g







e30b2dbd5e5f4decbdcf82689dc63d4f.jpg
Hej mam pytanie co do tego silikonu, może dość dziwne ale czy jak wyciąga się telefon z kieszeni jak jest w tym etui to czy wyciąga się go razem z kieszenią?

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie co do tego silikonu, może dość dziwne ale czy jak wyciąga się telefon z kieszeni jak jest w tym etui to czy wyciąga się go razem z kieszenią?

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Nie, ten silikon jest raczej gładki, nie wyciąga kieszeni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5402]all999[/mention] ciekawi mnie tylko czy klej jest na tyle mocny aby można było do folii przykleić pierścień do uchwytu magnetycznego i czy przy zdejmowaniu telefonu folia się nie odklei? hmm... 
Myślę, że tak, ale nie będę próbował :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oryginalne przezroczyste moim zdaniem bardzo ładne i super wykonane - ma delikatnie wystające rogi dla ochrony wyspy z aparatami, ja oprócz tego dokupiłem takie "pancerne" na wakacyjne wyjazdy czy wyprawy w góry a dokładniej Ringke Fusion X, dobrze wykonane, wygląda solidnie (ma niby wytrzymać upadek z 2 metrów 26 razy), nie zadziera fabrycznej folii na ekranie, dobrze się je trzyma i ma bardzo dużą wystającą obwódkę wokół aparatów, myślę że za 45 zł godne polecenia.

Edytowane przez Redzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oryginalne przezroczyste moim zdaniem bardzo ładne i super wykonane - ma delikatnie wystające rogi dla ochrony wyspy z aparatami, ja oprócz tego dokupiłem takie "pancerne" na wakacyjne wyjazdy czy wyprawy w góry a dokładniej Ringke Fusion X, dobrze wykonane, wygląda solidnie (ma niby wytrzymać upadek z 2 metrów 26 razy), nie zadziera fabrycznej folii na ekranie, dobrze się je trzyma i ma bardzo dużą wystającą obwódkę wokół aparatów, myślę że za 45 zł godne polecenia.
Silikonowe etui z zestawu byłoby idealne, gdyby było trochę bardziej sztywne. Zamówiłem jakieś dwa silikony z Amazon, po weekendzie pewnie dotrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2021 o 22:47, Speedo napisał:
Z zakupionych 6 sztuk 3 już mam, no w sumie 4 licząc to z pudełka, xundd z "balonikami" na dole i górze jako pierwszy przyszedł, no używałem z tydzień, nawet fajny bo matowy plastik z tyłu przeźroczysty i widać tył telefonu ale "baloniki"... robią z tego aparata tragedię, jak gadasz to wyglądasz jakbyś gadał do deski przybitej do głowy :-D

Jesteś w stanie zważyć ten czarny od Xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, all999 napisał:
12 godzin temu, Redzi napisał:
To oryginalne przezroczyste moim zdaniem bardzo ładne i super wykonane - ma delikatnie wystające rogi dla ochrony wyspy z aparatami, ja oprócz tego dokupiłem takie "pancerne" na wakacyjne wyjazdy czy wyprawy w góry a dokładniej Ringke Fusion X, dobrze wykonane, wygląda solidnie (ma niby wytrzymać upadek z 2 metrów 26 razy), nie zadziera fabrycznej folii na ekranie, dobrze się je trzyma i ma bardzo dużą wystającą obwódkę wokół aparatów, myślę że za 45 zł godne polecenia.

Silikonowe etui z zestawu byłoby idealne, gdyby było trochę bardziej sztywne. Zamówiłem jakieś dwa silikony z Amazon, po weekendzie pewnie dotrą.

Fakt trochę jest miękkie, zwłaszcza może to trochę przeszkadzać na bokach przy używaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...