Skocz do zawartości

Restart Mi stick tv


mistikers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 3 tyg mam mi Stick TV i generalnie wszystko jest ok tylko co najmniej raz dziennie się restartuje , przy oglądaniu filmów na aplikacji , i są to różne aplikacje , np leci serial zacina się i restartuje ,. i juz działa np cały dzień ale np restart jest w róznych momentach  dnia . System aktualny , pamięć podreczna , wyczysczona , raczej nie jest to wina zasilania a próbowałem i na zasilaczu i na wbudowanym gniezdzie usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie, pamięć ram albo procek się gotuje. Niektórzy rwą obudowę i zakładają radiatory do tego badziewia i to trochę pomaga.maxresdefault.jpg

Trochę już urządzeń typu TV Box miałem i ze sticków polecam Amazon Fire TV Stick 4K.
 Poza tym to jak Xiaomi zarobiło na naiwnych ludziach pchając starusieńki procek to mistrzostwo. :D

Edytowane przez Matheusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak komu :-)  Ja zabieram swój do pracy, używam około 8-10 godzin do Youtube  i Netflix samo odtwarzanie płynne i stabilne. A to że ruchy po menu troszkę wolniejsze nie przeszkadza, dałem 119zł i za taką kasę kieszonkowy system spoko sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matheusz  wywierciłem otworki , w mi stick . tam gdzie jest logo ,wiadomo lepsze chłodzenie , i o dziwo na razie brak restartów generalnie wcześniej Wtyczka HDMI aż parzyła po wyjęciu z TV , obserwuje sytuacje

 

Wczoraj była jakaś Aktualizacją coś około 600 mega , Dodatkowe chłodzenie w postaci otworów i.....
Nic NIe dało dziś działa około 3 godzin ., po czym nastąpił restart Czasami działa 10 godz non stop ,.i się nie restartuje . Jakieś pomysły ??
Dziś Dwa restarty około 12-30 . i 19
Do pierwszego restartu doszło , po około 4 godzinach , i kolejny włassnie teraz opadają ręce  ,

Generalnie Prześledziłem sprawę i te resety nie powioduje brak zasilania itd , bo nagle się to nie wyłacza , a jest takie charakterystyczne zacięcie obrazu , i restart ,

Dziś po okolo 15 min restart

Edytowane przez mistikers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 28.02.2021 o 13:20, mistikers napisał:

tyle, ze ja mam oryginalny 

Oryginalny, czyli w tym wypadku badziewny. Dobre zasilanie, zwłaszcza przy niskim napięciu jakim jest 5V, to nie tylko odpowiednia wydajność prądowa samego zasilacza (lub gniazda USB) ale też odpowiednia jakość i jak najmniejsza długość kabla zasilającego, czyli w tym wypadku kabla USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...