Skocz do zawartości

Recenzja Porównanie Xiaomi Powerbank 10400 i 5200 mah


Elderbary

Rekomendowane odpowiedzi

Nie 5000 i nie 10000, tylko 5200 i 10400. Xiaomi ma też powerbanki 5000 i 10000, które są cieńsze i nowsze.

Prawdopodobnie 10400 ma te same ogniwa i układ co 5200, tylko zamiast dwóch to cztery.

5000 jest wymiarów Mi4 czy Redmi 1/2, tylko odrobinę krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery ale zaznaczam bez urazy - dykcja taka trochę na siłę poprawna. Brzmisz jak byś opowiadał  w stresie rozprawkę przed całą klasą ;)

Proponuję więcej luzu. Oglądałem już kilka Twoich recenzji i stąd taki a nie inny wniosek.

 

Nagrywaj częściej recenzje to i szybciej skille wzrosną ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy 10400 mają zabezpieczenie przed przeladowaniem? Mysle o sytuacji gdy np wyjeżdżam na weekend, przed wyjazdem laduje PB, ale zapominam go zabrać i sprzęt zostaje na weekend "pod prądem", lub po prostu gdy podłączam w dzień do prądu a odłączam kolejnego dnia po powrocie z pracy. Czy taka eksploatacja moze być szkodliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że ma zabezpieczenie ;P czy jeszcze ktokolwiek czatuje przy czymkolwiek żeby szybko odłączyć jak zapali się lampka naładowania? teraz każde urządzenie ma po ileś tam zabezpieczeń i w normalnej sytuacji nie ma szans żeby coś się stało. Zresztą na ileś tam set milionów smartphoneów kilka się zapaliło... oczywiście wszystkie sprawy były nagłaśniane ale chyba we wszystkich przypadkach powodem były nieoryginalne baterie/ładowarki

także o ile nie planujesz zakupu żałośnie słabej podróbki to absolutnie nie masz się czym martwić

 

chyba że planujesz wyjazd na np rok czy dwa lata... taki nieruszany akumulator może już stracić na pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem powerbank 16000 mah  - pierwsze wrażenia? Dość cieżki i wysoki (wygląda na 2x wyższy od tych z powyższego testu) - rozmiar porównywalny do małego etui na okulary. Materiał obudowy ten sam, kabelek w zestawie. Zastanawiam się jaki aku jest w środku i czy można go doładowywać? Niedługo urlop i test urządzenia w warunkach bojowych. Jak ktoś chce więcej szczegółów to pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie same jak w wersji 10400 i 5200mAh (4 i 2 akumulatory w rzędzie) czyli 6 akumulatorów 18650 bodajże samsunga w 2 rzędach

Doładowywać? Oczywiście można ale akumulatory litowo jonowe wolą być ładowane do pełna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...