Skocz do zawartości

Mija 1C - nie wraca do bazy


Gicbern

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Robot kupiony oczywiście na Aliexpress w promocji 11.11. Jako, że był to prezent dopiero rozpakowany 24.12, pierwsze sprzątanie wykonał poprawnie, wrócił do bazy. Drugie podobnie, stworzył mapę. Następnie przeniosłem go do innego pomieszczenia (stała tam choinka). I zaczęły się problemy, nie chciał wrócić do bazy. Gubił się w połowie drogi, nie chciał wyrysować mapy (bo pewnie nie wracał sam do bazy). Ciągle tylko prosił żeby go zanieść do bazy. Jak już udało mu się wyrysować mapę to potem nagle jak sprzątał to jeździł poza wyrysowane wcześniej mapę. Wiele resetów i to robota i aplikacji i nic. W międzyczasie pojawiła się nowa aktualizacja (z podziałem na pokoje), ale to nic nie pomogło. Przeniosłem go z powrotem do pierwszego pomieszczenia, z bólem bo z bólem (pomagałem mu wracać do bazy) stworzył nową mapę. Ale niestety pomarzyć można aby wracał do bazy. Tu jest filmik pokazujący jak się zachowuje w trakcie powrotu do bazy

https://tiny.pl/rprp6

Dodam tylko,  że jak robot stanie przed bazą (tzn jak go tam zaniosę) i dam mu powrót do bazy to oczywiście wraca. Ale z innego pokoju nie jest w stanie...

 

Nigdzie w necie nie znalazłem podobnego problemu o co tu chodzi ? Ktoś wie ? Pewnie Chińczyk i tak się wypnie na to, napisałem dziś do niego, ale wątpię w jakąś pomoc. Może wy pomożecie ?

Edytowane przez Gicbern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...