Skocz do zawartości

Odblokowanie Bootloadera Xiaomi Mi 10T. Można skrócić czas oczekiwania?


kubix77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mianowicie mam taki problem z odblokowaniem bootloadera , mam nowy nr nowe konto i nadal każe mi czekać 168h czy jest możliwość przyspieszenia ? 

Dodam jeszcze że jak miałem wcześniej a dokładnie miesiąc temu xiaomi mi 9t pro to normalnie dało się oblokować bez czekania 168h.

Proszę o pomoc ;) z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, frrancuz napisał:

Nie można. Liczy się czas dodania konta w telefonie, dlatego mogłeś mieć na tamtym od razu. Czekaj cierpliwie.

no tak ale na tamtym mi 9t pro miałem konto które już wcześniej też dodałem bez czekania :D

dlaczego np na tym konce co odblokowałem mi 9t pro nie mogę odblokować tego tym samym kontem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Tylko po dodaniu konta i tak trzeba czekać. Ja z 1 konta chyba z 15 telefonie mam odblokowanych. 

Chyba że jest jakiś limit co do częstości odblokowan. A blokada czasu nie jest na konto tylko telefon. To nie twoje konto zostało odblokowane do bootloadera, tylko telefon. Odblokowałeś 9t ale z każdym następnym dokładnie to samo. To nie konto czeka tylko telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam Błażejewski zmienił(a) tytuł na Odblokowanie Bootloadera Xiaomi Mi 10T. Można skrócić czas oczekiwania?
16 godzin temu, frrancuz napisał:

Możesz. Tylko po dodaniu konta i tak trzeba czekać. Ja z 1 konta chyba z 15 telefonie mam odblokowanych. 

Chyba że jest jakiś limit co do częstości odblokowan. A blokada czasu nie jest na konto tylko telefon. To nie twoje konto zostało odblokowane do bootloadera, tylko telefon. Odblokowałeś 9t ale z każdym następnym dokładnie to samo. To nie konto czeka tylko telefon. 

No dobrze ale po dodaniu konta na mi 9t pro nie nic nie czekałem to jak to możliwe? A wcześniej też odblokowywyalem bez czekania, odblokowałem już z 3 telefony i nic nie czekałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...