Jump to content

MI3 padł

Danio13
 Share

Recommended Posts

Witam,

wczoraj na noc podłączyłem do ładowania MI3 przy stanie 15% baterii. Dzisiaj rano telefon zastałem wyłaczony, nie da się go włączyć przyciskiem Power, nie reaguje również po przez Power z Vol+. Żadna dioda się nie świeci. Zacząłem kombinować z innymi ładowarkami i po przeczytaniu forum podłączyłem do mocniejszej z Ipada z prądem 2,5A. Po kolejnych 6 godzinach ładowania większym prądem dalej bez zmian, nie da się włączyć oraz żadna dioda się nie świeci. Ostatni ROM wczytywałem 30 kwietnia.

Najpewniej bateria totalnie padła, skoro kompletnie nie reaguje i nawet dioda się nie świeci. Ja nigdy nie zostawiam telefonu do ładowania na noc. Kiedyś nie wyłączyłem routera, było jakieś przepięcie na linii i urządzenie do wymiany. 

Na gwarancji jeszcze jest? Podejrzewam, że i tak bez wysupłania pieniędzy z portfela się nie skończy. 

Najlepiej pisz na priv do Acida, bo jesli telefon naprawdę nie reaguje to bez fizycznej ingerencji w telefon się nie obejdzie. 

znajdź ładowarkę 1A najlepiej, podepnij na godzinę - dwie.

Po tym czasie trzymaj przycisk Power kolo 30-40 sekund. jak nic nie mrugnie, nie zapali się, nie odżyje to kapusta. 

(czemu akurat taka ładowarka  - mnie na 2A od asusa tez  nie wstał, zero reakcji, a po podpięciu 1A na oryginalnym kabelku ruszył po 45minutach, więc coś musi być - może jakies zabezpieczenie przed wysokim prądem ładowania? Nie wiem, ale mój żyje.)

• Like 1

Witam,

Telefon powstał. Ładowałem przez 1,5 doby różnymi ładowarkami w końcu odpuściłem. Przez noc telefon przeleżał bezczynnie a rano żona podłączyła ładowarkę od Samsunga i telefon ożył. Zaczął ładować od zera. Czy to kwestia baterii czy też oprogramowania - cholera wie.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...