Jump to content

MI3 padł


Danio13
 Share

Recommended Posts

Witam,

wczoraj na noc podłączyłem do ładowania MI3 przy stanie 15% baterii. Dzisiaj rano telefon zastałem wyłaczony, nie da się go włączyć przyciskiem Power, nie reaguje również po przez Power z Vol+. Żadna dioda się nie świeci. Zacząłem kombinować z innymi ładowarkami i po przeczytaniu forum podłączyłem do mocniejszej z Ipada z prądem 2,5A. Po kolejnych 6 godzinach ładowania większym prądem dalej bez zmian, nie da się włączyć oraz żadna dioda się nie świeci. Ostatni ROM wczytywałem 30 kwietnia.

 

Link to comment
Share on other sites

Najpewniej bateria totalnie padła, skoro kompletnie nie reaguje i nawet dioda się nie świeci. Ja nigdy nie zostawiam telefonu do ładowania na noc. Kiedyś nie wyłączyłem routera, było jakieś przepięcie na linii i urządzenie do wymiany. 

 

Na gwarancji jeszcze jest? Podejrzewam, że i tak bez wysupłania pieniędzy z portfela się nie skończy. 

Najlepiej pisz na priv do Acida, bo jesli telefon naprawdę nie reaguje to bez fizycznej ingerencji w telefon się nie obejdzie. 

Link to comment
Share on other sites

znajdź ładowarkę 1A najlepiej, podepnij na godzinę - dwie.

Po tym czasie trzymaj przycisk Power kolo 30-40 sekund. jak nic nie mrugnie, nie zapali się, nie odżyje to kapusta. 

(czemu akurat taka ładowarka  - mnie na 2A od asusa tez  nie wstał, zero reakcji, a po podpięciu 1A na oryginalnym kabelku ruszył po 45minutach, więc coś musi być - może jakies zabezpieczenie przed wysokim prądem ładowania? Nie wiem, ale mój żyje.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Telefon powstał. Ładowałem przez 1,5 doby różnymi ładowarkami w końcu odpuściłem. Przez noc telefon przeleżał bezczynnie a rano żona podłączyła ładowarkę od Samsunga i telefon ożył. Zaczął ładować od zera. Czy to kwestia baterii czy też oprogramowania - cholera wie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...