Skocz do zawartości

Nowe urządzenia Xiaomi? HM3?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się odniosę do pierwszego postu i odblokowania funkcji aparatu.

Co z trybem nagrywania w 1080p i 60fps? Kiedy w końcu to będzie możliwe?

Postanowiłem zmienić kilka parametrów w pliku media_profiles.xml ale ku mojemu zdziwieniu telefon nawet nie chciał się uruchomić :P rozumiem żeby aparat nie działał ale żeby cały telefon tym uceglić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prezentacji tego urządzenia przedstawiane jest z obsługą 1080p 60fps, pamiętam jak jeszcze gdzieś tu napisałem coś w stylu "ciekawe czy 1080p60 to jako slowmotion bez dźwięku czy normalnie tyle że w 60fps"

trudno coś teraz znaleźć tą informacje ale tu jeszcze maja podane 1080p60 http://www.phonearena.com/phones/Xiaomi-Mi-4_id8777, tu też przy opisie modułu aparatu http://en.miui.com/thread-29393-1-1.html

być może jakieś plotki przedpremierowe po prostu mi się w głowie zakodowały... hmm... ale czysto teoretycznie to nie ma przeciwwskazań żeby wprowadzić ten tryb nagrywania bo moduł kamery obsługuje a procek nie powinien mieć problemu z ogarnięciem tego

 

Z ciekawych brakujących funkcji na XFS i IBG jest też takie coś jak "RAW format"... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się ma nijak do rzeczywistości. Specyfikacja XFS parę razy była błędna. To samo z IBG.

 

Tam nie ma speców od GSM tylko małe chińskie dziewczyny (w IBG) i wysokie, szczupłe Czeszki (XFS). 

Format RAW był w historii raz i to przy MI3 i to tylko przy modelu TD z Nvidią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego mi note z tenaa ,http://www.tabletowo.pl/2015/07/09/ciekawy-smartfon-od-xiaomi-z-mocna-specyfikacja-dostrzezony-w-tenaa/tabletowo twierdzą że ma snapa 820, ciekawe po czym poznali skoro o procesorze jest tam tylko tyle że ma 8 rdzeni i taktowanie 2ghz więc dokładnie jak w mi note pro

http://www.tabletowo.pl/2015/07/10/xiaomi-redmi-note-2-juz-prawie-bez-tajemnic-premiera-zapewne-16-lipca/

Teraz jest że note 2 z mediatekiem (XD) i czytnikiem linii papilarnych (mimo iż w to nie wierze to i tam to by było dobre w produkcie że średniej półki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Marvinka! Dawno Cię tu nie było

 

Marvinka się urlopowała w ciepłych krajach. :cool:

 

a ja w tym czasie sprzedałem redmi note i kupiłem mi-trójeczkę 64gb :D

 

ZDRADAAAAAAAAA! Bić heretyka! :eek:

 

A poważniej - jakie wrażenia po przesiędnięciu się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marvinka się urlopowała w ciepłych krajach. :cool:

 

 

ZDRADAAAAAAAAA! Bić heretyka! :eek:

 

A poważniej - jakie wrażenia po przesiędnięciu się?

Wybacz Marvinko że się wtrącę, ale mogę Ci powiedzieć moje wrażenia z przesiadki Ryż 1 na Mi3. Na Mi3 wszystko działa elegancko, GPS łapie w kilka sekund i telefon chodzi jak burza :)

Edytowane przez MasaMasen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Marvinko że się wtrącę, ale mogę Ci powiedzieć moje wrażenia z przesiadki Ryż 1 na Mi3. Na Mi3 wszystko działa elegancko, GPS łapie w kilka sekund i telefon chodzi jak burza :)

 

Czyli w Mi3 można spokojnie wchodzić, mimo, że Mi4, Mi4i i tajemnicze MI-Future na horyzoncie.

Dziękować! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona Cię z hajsu oskubie. Zobaczysz. I telefon zabierze. Ona by chciała jak Acid mieć same Xiaominki

 

Marvinka by chciała mieć MIui nawet na telefonach, które nie są Xiaominkami. MIui dla każdego, niech nikt nie odejdzie nie zMIumifikowany!

 

Maaaaaaaaaarzenia... :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2 GB RAM, 16 GB ROM, brak karty SD i całkiem całkiem Snap, czyli coś idealnego dla mnie. To ("te" stosuje się dla liczby mnogiej rodzaju niemęskoosobowego) Xiaomi wysłuchało użytkowników.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, była już o tym dyskusja. Nie róbmy kolejnej gównoburzy, marketingowcy wiedzą lepiej od każdego z nas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na tym polega każda firma, to nie wolontariat. Ludzie wybierają portfelem, a marketingowcy to wykorzystają. Skoro ludzie czegoś chcą, to to dostaną. Nie mówię, że od razu, ale o to chodzi, żeby narobić apetytu. Zresztą, nie mamy na to wpływu i kolejny shitstorm nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie no, tyle ludu narzekało na brak slotu microSD to teraz mało różnorodnie, WTF ! Jak ktoś ma jeszcze Mi2S to niech sobie porówna z FHD. No jeszcze lepsza bateria. Głównym minusem będzie tył bo wygląda jak kryształ. Choć spora część i tak założy jakiegoś kondoma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...