Skocz do zawartości

Nowe urządzenia Xiaomi? HM3?


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, penguino napisał:

X10 w telefonie za 100$? Moim jedynym zarzutem jest wygląd - to chyba najbrzydszy telefon Xiaomi na rynku.

Snap 615/6 jest chyba droższy :P Nie bez powodu wszystkie telefony na snapach z niższej półki są słabsze i podobnie drogie. Mi4i stoi około 1000 zł, a Note 2 sporo mniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, penguino napisał:

RN2 jest urządzeniem z niższej półki niż Mi4i.

Ja to doskonale wiem. Dlatego do Mi4i czyli urządzenia wyższej półki wrzucają droższy SoC "wyższej" półki i cena urządzenia jest wyższa (wiem, że nie tylko dzięki temu, ale między innymi też). Zresztą taki Redmi Note 4G był droższy w analogicznych okresach sprzedaży, a ma marnego Snapa 410...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Mam newsa z pewnego źródła(baba z osiedlowego warzywniaka-ona wie wszystko) , na temat Xiaomi MI5.

Tył będzie z aluminium szczotkowanego, dodatkowo tył będzie cały perforowany. Aaaa i zapomniałem dodać, ekran z funkcją włączenia 3D.

PS. Teraz tylko czekam, jak skopiują moje info, a tłumacząc na chiński, szybciej to łykną . No ale taka jest prawda. Mało rzetelne portale, to i mało rzetelne informacje. Liczy się przecież każda odsłona takiego super "newsa"

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...