Jump to content

Stack na logu miui po flash na android 11

Recommended Posts

1.Odblokowalem bootloader

2.wgralem TWRP ze strony miuipolska.pl

3. Wgralem ROM ze strony miuipolska.pl z androidem 11 MIUI 12.1.1.0

4.Telefon utknal na logu MIUI po instalacji mimo braku błędów i nie moge nawet flashtoolem wrocic do MIUI 12 z androidem 10

5. Nie pomaga WIPE i FACTORY RESET

Pomóżcie prosze

14 godzin temu, emas92 napisał:

4.Telefon utknal na logu MIUI po instalacji mimo braku błędów i nie moge nawet flashtoolem wrocic do MIUI 12 z androidem 10

długo tak stoi? daj mu z 2-5 minut po flashu. Mi przy andku 10 długo szedł za którymś razem ale w końcu poszedł, andka 11 wgrało akurat bez problemu choć mam mieszane uczucia co do sensu wgrywania (ja wgrywałem na praktycznie czystego 10tkę i teraz myślę apki zacząć wrzucać). 

Niestety tak. Zostawiłem go nawet z tym logiem na godzinę i nic. Nie wiem może mam źle twrp s może złe sterowniki i to twrp się źle wgrywa przez co później miui też. Szukam jakiegoś tutorialu bo do andka 10 już nie wrócę bo na miflash próbowałem ale jest błąd antirilback no chyba że ktoś ma miui 12.1.1.0 żeby wgrać przez miflash

A więc poradziłem sobie. Wgrałem miui 12.0.2 przez TWRP a więc znowu android 10, nie poszło więc potem spróbowałem przez miflash i poszlo a wcześniej nie chciał. Telefon ostatecznie działa. Ale nadal nie mam miui 12.1.1.0