Skocz do zawartości

Mi box S restarty


atarilol

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacji już dawno nie było.

Przywrócenie do ustawień fabrycznych ma sens dopiero, jeśli jest robione razem z kasowaniem cache  partycji (full wipe w recovery mode). Większość osób o tym zapomina (albo nie wie).

Skoro u innych się nie restartuje (a wiem, że innych  Mi Box S się to nie dzieje) to znaczy, że winny jest syf w systemie twojego Mi Boxa S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, atarilol napisał:

trudno powiedziec ze winny jest syf skoro mam go 2 tygodnie max, aplikacji tez mam niewiele, moze ze 4-5

... ale zapewne wciągnął po podłączeniu od razu kilka aktualizacji, prawda? Po każdej większej aktualizacji obowiązkowo malęzy wykonać full wipe.

 

11 godzin temu, grzegorzm71 napisał:

Co do robienia wipe z poziomu recovery to można też znaleźć w internecie opinie że to zwykłe placebo. 
 

Jak co jakiś czas na swoim PC robisz format dysku i ponownie instalujesz Windowsa, żeby przyśpieszyć jego działanie to też masz efekt placebo? Przy okazji Windows jest dużo lepiej zoptymalizowany pod kątem aktualizacji niż Android. Na każdym poważnym forum o smartfonach z Android też się dowiesz, że full wipe jest wymagany, że zainstalowane aplikacje nie zawsze chcą się poprawnie "przestawić" na zmiany w systemie itp. 

Z resztą co masz do stracenia? Kilka kliknięć i będziesz wiedział czy było warto. Oczywiście bugów w systemie nie naprawi ale pozostałe rzeczy może wyprostować. 

 

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...