Jump to content

Mi box S restarty

atarilol
 Share

Recommended Posts

Aktualizacji już dawno nie było.

Przywrócenie do ustawień fabrycznych ma sens dopiero, jeśli jest robione razem z kasowaniem cache  partycji (full wipe w recovery mode). Większość osób o tym zapomina (albo nie wie).

Skoro u innych się nie restartuje (a wiem, że innych  Mi Box S się to nie dzieje) to znaczy, że winny jest syf w systemie twojego Mi Boxa S.

6 godzin temu, atarilol napisał:

trudno powiedziec ze winny jest syf skoro mam go 2 tygodnie max, aplikacji tez mam niewiele, moze ze 4-5

... ale zapewne wciągnął po podłączeniu od razu kilka aktualizacji, prawda? Po każdej większej aktualizacji obowiązkowo malęzy wykonać full wipe.

11 godzin temu, grzegorzm71 napisał:

Co do robienia wipe z poziomu recovery to można też znaleźć w internecie opinie że to zwykłe placebo. 

Jak co jakiś czas na swoim PC robisz format dysku i ponownie instalujesz Windowsa, żeby przyśpieszyć jego działanie to też masz efekt placebo? Przy okazji Windows jest dużo lepiej zoptymalizowany pod kątem aktualizacji niż Android. Na każdym poważnym forum o smartfonach z Android też się dowiesz, że full wipe jest wymagany, że zainstalowane aplikacje nie zawsze chcą się poprawnie "przestawić" na zmiany w systemie itp. 

Z resztą co masz do stracenia? Kilka kliknięć i będziesz wiedział czy było warto. Oczywiście bugów w systemie nie naprawi ale pozostałe rzeczy może wyprostować. 

Edited by kola01