Skocz do zawartości

MIUI 21.1.27/28


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Na najnowszym romie wysypuje mi się galeria przy przeglądaniu zdjęć. Telefon Redmi Note 7.

IMG_20210131_121231.jpg

IMG_20210131_121209.jpg

Dodatkowo zauważyłem wzmożone przełączanie i zrywanie połączenia po wifi. Nawet przy mocnym zasięgu zrywa i przełącza na sieć komórkowa po czym wraca do wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnięte. Jeśli nie chcesz czekać do przyszłej aktualizacji, to podmień apk w /system/priv-app/MiuiGallery w OrangeFox (przedtem trzeba zamontować system w menu More > Mount Partitions): https://miuipolska.pl/d/Orjon/MiuiGallery.apk

Sugerowane także wyczyszczenie danych aplikacji (jeśli nie ma w ustawieniach, to z poziomu orangefox - wejść w katalog data/data/przytrzymać com.miui.gallery -> delete, zatwierdzić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Byłem na becie 12.5 do przedostatniej wersji, postanowiłem wrócić do globala bo tam telefon działał mega płynnie, sot jaki na nim osiągam jest kapitalny (screen) czy obecna beta jest już w miarę lepsza? na poprzednich mój mi 10t pro wyciągał maks 4h. Czy np wgranie ostatniej stabilnej wersji da mi jakość zbliżona do globala? 

Screenshot_2021-01-31-15-00-57-634_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orjon napisał:

Już ogarnięte. Jeśli nie chcesz czekać do przyszłej aktualizacji, to podmień apk w /system/priv-app/MiuiGallery w OrangeFox (przedtem trzeba zamontować system w menu More > Mount Partitions): https://miuipolska.pl/d/Orjon/MiuiGallery.apk

Sugerowane także wyczyszczenie danych aplikacji (jeśli nie ma w ustawieniach, to z poziomu orangefox - wejść w katalog data/data/przytrzymać com.miui.gallery -> delete, zatwierdzić)

Dziękuję. Faktycznie podmiana APK galerii w Orange fox rozwiązała problem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mareczkovate napisał:

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Byłem na becie 12.5 do przedostatniej wersji, postanowiłem wrócić do globala bo tam telefon działał mega płynnie, sot jaki na nim osiągam jest kapitalny (screen) czy obecna beta jest już w miarę lepsza? na poprzednich mój mi 10t pro wyciągał maks 4h. Czy np wgranie ostatniej stabilnej wersji da mi jakość zbliżona do globala? 

 

Nie da. Chcesz cieszyć się telefonem to zostań narazie na globalu. Już to testowałem i jedyną racjonalną opcją było pozostanie na wersji global

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2021 o 11:51, ZduneX25 napisał:

Nie lepiej zaplanować godziny ciszy, od tego są?

"Zaplanowane zadania" mają tą przewagę na "godzinami ciszy", że da się ustawić różne godziny na różne dni tygodnia. Kiedyś w "godzinach ciszy" też było to dostępne, ale zostały one nieco wykastrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mars28 napisał:

"Zaplanowane zadania" mają tą przewagę na "godzinami ciszy", że da się ustawić różne godziny na różne dni tygodnia. Kiedyś w "godzinach ciszy" też było to dostępne, ale zostały one nieco wykastrowane.

Dokladnie tak. Niestety od dwoch wydan 'zaplanowane zadania' nie dzialaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Antyhaker napisał:

Sprawdzał jakiś posiadacz Mi 10 te nowe super hiper wibracje haptyczne? Czuć jakąś różnicę?

Jak miałem tygodniową to szybciej wyłączyłem niż przetestowałem w różnych sytuacjach. Po prostu tel wibruje w zależności jaką akcje wykonujemy. Trochę denerwujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bartos napisał:

Jak miałem tygodniową to szybciej wyłączyłem niż przetestowałem w różnych sytuacjach. Po prostu tel wibruje w zależności jaką akcje wykonujemy. Trochę denerwujące

No to ja wiem, ale właśnie ciekawi mnie jak to wypada w praktyce. Nic, wrócę do Polski to sprawdzę sam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2021 o 22:24, marek_k napisał:

Dziś stwierdziłem że nie działa funkcją "prześlij ekran" telefon łączy się z telewizorem i po 1 sekundzie rozłącza się. Mi Note 10 Pro (cc9 pro). Czy ma ktoś jeszcze taki problem?

Wysłane z mojego Lenovo TB-X104F przy użyciu Tapatalka
 

Standard. Co ktoras aktualizacja mirroring sie wysypuje. Na mi9 to samo. Raz polaczy raz nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Mi9T Pro na najnowszej wersji oprogramowania resetuje się lub kilkukrotnie mruga a następnie resetuje gdy próbuje klonować aplikację  a po resecie apka jest niby sklonowana ale nie da się jej odpalić co może być tego przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mates21 napisał:

Wiem, ze to nie ten temat, ale nowa wersja laduje juz na serwerach. Na Mi9 juz wgralem i w sumie poza mozliwoscia wylaczenia zmiennej grubosci czcionki o czym pisal Orjon, nie widze wiekszych zmian. :)

Sprawdziłeś może czy:

- działa fingerprinter, znaczy można dodać odcisk i odblokować ekran

-czy palec łapie z wyłączonego ekranu czy najpierw trzeba wybudzić ekran "odsunąć" ekran blokady i dopiero uaktywnia się opcja odblokowania (bo na rozwojowych to jest TOTALNA bzdura)

- czy przyciski w belce (mała strzałeczka w rogu) przenoszą do ustawień sieci/licznika danych itp

-czy AOD działa bez włączonych super tapet

 

Ja już nie instaluję w ciemno i czekam na Globalu aż w końcu pojawi się rom z sensem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

chciałbym zainstalować tę wersję na Mi 10 Pro. I kiedy wybieram instalacje w TWRP, kończy ją, usuwam Dalvik/Cache i niestety po resecie wciąż wraca mi do TWRP. Co mogę źle robić? ;/

 

Edit: Udało się naprawić. Mam miui Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mojo specjalnie sprawdzilem to o co pytales - wszystko to dziala.

Jedynie od dwoch aktualizacji (a moze trzech) zauwazylem, ze aplikacje laduja sie na raty. Najpierw pojawia sie okno aplikacji, np czarne tlo, a po chwili dopiero cala zawartosc sie zaladuje.

To wszystko na dzisiejszym wydaniu zainstalowanym na Mi9 (21.2.3)

Jakby byly problemy z pobraniem jak tydzien temu, to wysylam mirror: https://uploadfile.pl/pokaz/2134280---uxnt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...