Skocz do zawartości

Fake czy nie fake?!


Rafał Ho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałym się  przesiąść z mojego leciwego LG L9 właśnie na Redmi Note.. znalazłem taką ofertę, tylko podpowiedzcie proszę, czy to aby napewno nie jest podróba?! Ponieważ w różnych miejscach podawane są różne specyfikacje tego telefonu i już się totalnie pogubiłem.

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4g-lte-2gb-ram-dual-sim-fv23-i5349348665.html

 

Z góry dzięki wielkie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię, ale mimo wszystko chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział o modelu, który zamieściłem. :)

 

Marvinka posiada 4g LTE - wcześniejszy model bez dual SIMu - zakupiony dokładnie od tego pana.

Dotarł szybko, bez problemu z aktualnym wówczas MIui od Miuipolska.

Jeśli to cokolwiek pomoże, to telefonek sprawuje się super i nic nie wskazuje na to, że jest fake'm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie uspokoił Twój komentarz.. trochę się stresuję, ponieważ żona w prezencie mi go zamówiła właśnie na tej aukcji, a jak już wspomniałem zacząłem czytać opinie i specyfikacje, i troszq się rozjeżdżają w opisie.

 

Jeśli chodzi o telefon, to zakładając, że nie mówimy o renderowaniu modelu Sagrady Familii w czasie rzeczywistym w skali 1:1 to pan będzie zadowolony. :cool:

 

Jak na potrzeby człowieka, który przede wszystkim chce pracować z aplikacjami, Internetem, korzystać z multimediów to jest to bardzo w porządku maszyna. Jedynym problemem jest aparat - prędkość robienia zdjęć i ich jakość mogą budzić zastrzeżenia jeśli się ktoś np z Samsunga przesiadł.

 

Reszta? Mucha nie siada.

 

Tu jest wątek porównawczy Marvinkowej wersji i tej z aukcji.

http://en.miui.com/thread-90984-1-1.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla uspokojenie użytkownika Rafał Ho - również zakupiłem swojego Note w technosie i jak najbardziej mogę polecić sprzedającego ;) Pierwsze co zrobiłem po zakupie to wgrałem najnowsze MIUI Polska co jak wszyscy czytający to forum wiedzą jest najprostszym sposobem sprawdzenia oryginalności telefonu. Na chwilę obecną u mnie 5.5.8 ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla uspokojenie użytkownika Rafał Ho - również zakupiłem swojego Note w technosie i jak najbardziej mogę polecić sprzedającego ;) Pierwsze co zrobiłem po zakupie to wgrałem najnowsze MIUI Polska co jak wszyscy czytający to forum wiedzą jest najprostszym sposobem sprawdzenia oryginalności telefonu. Na chwilę obecną u mnie 5.5.8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...