Skocz do zawartości

Mi 11 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, czy jest możliwe wykonanie pełnego backupu urządzenia np TWRP i taka kopie przerzucić na PC? tak abym mógł wrócić z MIUI 13 do 12 jakby się okazało, że coś się pitoli? Chodzi mi o przywrócenie stanu 1 do 1 tak jak jest teraz z totalnie wszystkimi apkami, ustawieniami, storage itd jak snapshot.

Edytowane przez michalpl7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, żadna kopia nie zrobi 1/1 choćby właśnie ustawień apek, Jest sporo apek których ustawienia nie zostaną skopiowanie , nie wspominając np o login/hasło w danej apce. A są też i takie apki które w ogóle nie są zawierane w backupie.
Dodatkowo są też nie rzadkie przypadki, że po przywróceniu kopii co niektóre apki się wykładają i trza je i tak wtedy na czysto instalować.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Siemanko, mam dziwny problem z Mi11, po aktualizacji na Miui14 zaczęły dziać się dziwne rzeczy z dźwiękiem, po rozmowie telefonicznej tracę całkowicie dźwięk w telefonie, żaden głośnik ani mikrofon nie działa, pomaga dopiero ponowne uruchomienie, czasem telefon działa cały dzień ok a innym razem przy przeglądaniu czegokolwiek z dźwiękiem, ten znika, albo przestaje działać dolny głośnik i wtedy mam MONO. Zawsze ponowne uruchomienie pomaga, najlepsze jest to że pierwszy raz zrobiłem hardreset przy aktualizacji więc teym bardziej powinno wszystko grać, wcześniej nigdy nie robiłem i wszystko było ok. Aktualna wersja w której problem nadal występuje. 700afe0f6a191d663b3b5b6bc0e2c666.jpg

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, smutny_rzepak napisał(a):

Mam pytanie wiek ktoś jak włączyc drugą przestrzeń na telefonie Xiaomi MI11

SYSTEM to MIUI13.0.4

Jeśli nie wiadomo to kiedy będzie aktualizacja z tą funkcją?

W ustawieniach nie ma tej opcji (w Funkcjach specjalnych bądź w Dodatkowych ustawieniach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam dziwny problem z Mi11, po aktualizacji na Miui14 zaczęły dziać się dziwne rzeczy z dźwiękiem, po rozmowie telefonicznej tracę całkowicie dźwięk w telefonie, żaden głośnik ani mikrofon nie działa, pomaga dopiero ponowne uruchomienie, czasem telefon działa cały dzień ok a innym razem przy przeglądaniu czegokolwiek z dźwiękiem, ten znika, albo przestaje działać dolny głośnik i wtedy mam MONO. Zawsze ponowne uruchomienie pomaga, najlepsze jest to że pierwszy raz zrobiłem hardreset przy aktualizacji więc teym bardziej powinno wszystko grać, wcześniej nigdy nie robiłem i wszystko było ok. Aktualna wersja w której problem nadal występuje. 700afe0f6a191d663b3b5b6bc0e2c666.jpg

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Serio nikt nie ma problemu z utratą dźwięku w Mi11?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zanikaniem dźwięków systemowych problem był kilka wersji rozwojowych temu ... od tego czasu brak tych objawów (mi 11) wywalało np dzwonki dźwięki SMS dźwięki związane z odblokowywaniem ekranu itp. za to dźwięki w aplikacjach były ok ... pomagał oczywiscie restart sprzętu ... bywało że robiłem tak dwa razy w tygodniu czasami raz ... ale jak pisałem już od kilku wersji dev beta nie zdarzylo się to ani razu więc wygląda na to że Xiaomi ten problem rozwiązało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, basstek1 napisał(a):

Testował ktoś soft z kwietnia? jak ze stabilnością? wczesniej miałem problem z powiadomieniami, górną belką...

z powiadomieniami nie ma problemów - przynajmniej na wersji rozwojowej dev beta - nie wiem jak to wygląda na stabilnej - trzeba by zerknąć co tam piszą załoganci :) stabilność - żadnych problemów - górna belka też wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...