Skocz do zawartości

Mi 11 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości czy aplikacja aparatu ma jakieś nowsze wersje czy mam najnowszą wersję? U mnie jest wersja 4.3. 

Mam eea 12.5.8

 

Ok widzę na apkmirror, że 4.3 jest pełno wersji, ale nie wiem gdzie szukać pozostałych cyferek. Bardziej ciekawiło mnie to pod tym względem bo spodobała mi się ta wiadomość o znaku wodnym w opcji zdjęć dokumentów, ale nie pamiętam kiedy to ma wejść 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, stereo0 napisał:

A tak z ciekawości czy aplikacja aparatu ma jakieś nowsze wersje czy mam najnowszą wersję? U mnie jest wersja 4.3. 

Mam eea 12.5.8

 

Ok widzę na apkmirror, że 4.3 jest pełno wersji, ale nie wiem gdzie szukać pozostałych cyferek. Bardziej ciekawiło mnie to pod tym względem bo spodobała mi się ta wiadomość o znaku wodnym w opcji zdjęć dokumentów, ale nie pamiętam kiedy to ma wejść 

Zainstalować sobie możesz z neta aktualizacje aparatu ale działać nie będzie, przynajmniej u mnie żadna jaką sprawdzałem nie działała a było ich wiele 😂 po prostu od razu wywalało apkę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Serwis Xiaomi zaliczam to miłych doświadczeń, 3 razy wysyłałem do serwisu, pierwszym razem wymienili mi przepalony wyświetlacz, drugim razem płytę główną, teraz jak wysłałem bo miałem problem z ostrością aparatu to zamiast naprawiać wysłali mi nowiutke mi 11 :D polecam hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bico napisał:

Serwis Xiaomi zaliczam to miłych doświadczeń, 3 razy wysyłałem do serwisu, pierwszym razem wymienili mi przepalony wyświetlacz, drugim razem płytę główną, teraz jak wysłałem bo miałem problem z ostrością aparatu to zamiast naprawiać wysłali mi nowiutke mi 11 :D polecam hah

A wraz z nowym "starym" mi 11 poprawiło się coś w kwestii aparatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bico napisał:

Serwis Xiaomi zaliczam to miłych doświadczeń, 3 razy wysyłałem do serwisu, pierwszym razem wymienili mi przepalony wyświetlacz, drugim razem płytę główną, teraz jak wysłałem bo miałem problem z ostrością aparatu to zamiast naprawiać wysłali mi nowiutke mi 11 :D polecam hah

Nie zawsze nowa sztuka jest lepszym wyjściem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś z was także odnotował grzanie się telefonu przy zwykłej rozmowie telefonicznej? Właściwie to nie jest gorący ale nieprzyjemnie ciepły i już przy około 10 minutach rozmowy bywa to strasznie uciążliwe. 
Ten telefon grzeje się przy każdej odpalonej aplikacji, więc jakoś nie specjalnie mnie dziwi, a na grzanie nie zwracam już uwagi, bo odnoszę wrażenie że ten telefon nie grzeje się tylko jak leży nieużywany .

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sejfit napisał:

Ten telefon grzeje się przy każdej odpalonej aplikacji, więc jakoś nie specjalnie mnie dziwi, a na grzanie nie zwracam już uwagi, bo odnoszę wrażenie że ten telefon nie grzeje się tylko jak leży nieużywany emoji28.png.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Doszło do tego, że telefon nie może normalnie służyć do dzwonienia. Strasznie żałuję zakupu 🥲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, raince napisał:

Doszło do tego, że telefon nie może normalnie służyć do dzwonienia. Strasznie żałuję zakupu 🥲

Możesz mi oddać :)

 

PS. Co Wy z tymi telefonami robicie? Jak gram przy WQHD + 120Hz + gra sieciowa nie czuję większego przegrzewania. Może zmieńcie pokrowce? Btw, jakiś macie wersje oprogramowania?

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2022 o 21:44, Antyhaker napisał:

Możesz mi oddać :)

 

PS. Co Wy z tymi telefonami robicie? Jak gram przy WQHD + 120Hz + gra sieciowa nie czuję większego przegrzewania. Może zmieńcie pokrowce? Btw, jakiś macie wersje oprogramowania?

No właśnie problem w tym, że nic. Nie gram w gry i używam go dosyć oszczędnie a i tak się grzeje. Pokrowiec z pudełka a soft to 13.0.4 stable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, raince napisał:

No właśnie problem w tym, że nic. Nie gram w gry i używam go dosyć oszczędnie a i tak się grzeje. Pokrowiec z pudełka a soft to 13.0.4 stable

Pytanie masz włączone dane mobilne cały czas, gps? Jeśli tak masz odpowiedź, z moich obserwacji wynika, że w trakcie rozmowy jeśli są te rzeczy włączone to potrafi robić za niezły ogrzewacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, j.a.r.e.c.k.i napisał:

Panowie? Macie powiadomienia na gmailu? Problem z ustawieniami powiadomień do aplikacji? Dziwne zachowania podczas ladowania(nagle zmiany prądu ladowania, co wydłuża ladowanie i to znacznie) Ladowanie od 30 do 80 procent prawie 50 minemoji3166.png

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka


 

Ja takich problemów nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 22:09, jacoGURU napisał:

Pytanie masz włączone dane mobilne cały czas, gps? Jeśli tak masz odpowiedź, z moich obserwacji wynika, że w trakcie rozmowy jeśli są te rzeczy włączone to potrafi robić za niezły ogrzewacz.

Tak, do tego bluetooth ponieważ używam opaski. Wyłączę wszystko oprócz danych mobilnych i sprawdzę czy coś się zmieniło, dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 21:58, raince napisał:

No właśnie problem w tym, że nic. Nie gram w gry i używam go dosyć oszczędnie a i tak się grzeje. Pokrowiec z pudełka a soft to 13.0.4 stable

Stable nie stable, wciąż modyfikacja. Ja na oficjalnym sofcie takich problemów nie mam.

Nawet wbrew temu co ktoś tam sugeruje, że GPS i transmisja danych tak ora telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz lepsze rozwiązanie? Tylko instalacja na czysto pozwoli sprawdzić czy problem leżał w romie, czy może konfiguracji.

No ale jeśli kogoś boli, że będzie musiał dłużej spędzić nad konfiguracją telefonu i przywracaniem danych to trudno. 

 

Edytowane przez Bar.Tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz lepsze rozwiązanie? Tylko instalacja na czysto pozwoli sprawdzić czy problem leżał w romie, czy może konfiguracji.
No ale jeśli kogoś boli, że będzie musiał dłużej spędzić nad konfiguracją telefonu i przywracaniem danych to trudno. 
 
Kwestia w tym że to nic nie zmieni więc szkoda tracić czasu

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 18:55, acocieto napisał:

Nie polecacie wchodzić w Mi11?

Wręcz przeciwnie.

W dniu 23.01.2022 o 13:49, raince napisał:

Dobra, ja się poddaję, dla mnie ten telefon jest za ciepły przy podstawowych czynnościach i ekran za dużo baterii bierze nawet na niższej rozdzielczości i 60hz. Jeśli jest ktoś chętny to sprzedam, zapraszam na priv

Dam tysiąca, więcej tej bubel warty nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...