Skocz do zawartości

Mi 11 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, robotx napisał:

Czy jest szansa na globalu na zmiane aplikacji sms i dialera . W sms od google nie mozna skopiowac np ciagu liczb tylko odrazu caly sms...  dialer - nie ma mozliwosci nagrywania.

Jak zrobic zeby w kontaktach nie pojawialy sie adresy email ?

Możliwość nagrywania masz tylko w xiaomi.eu, w globalu tego nie ma ze względu na RODO. Jeśli jest inaczej proszę mnie poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szabla napisał:

Jak długo się czeka na jakąkolwiek wiadomość po wypełnieniu formularza na bonus? 

Ja zamawiałem telefon na Orange i w Regulaminie Akcji Promocyjnej „Odbierz kupon z Mi 11” jest tak, że zbierają zgłoszenia do 31 marca a "Wydawanie Kuponów promocyjnych odbędzie się automatycznie do 7 dni od momentu
zamknięcia zgłoszeń, po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia." Więc o zostaje czekać na email od Xiaomi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2021 o 11:17, Matheo napisał:

Czy ktoś zamawiał mi11 w przedsprzedaży w Komputroniku? Jeśli tak, to czy otrzymaliście swoje zamówienie? Ja zamówiłem z hulajnogą i co chwilę przesuwają termin wysyłki.

Ja dwa dni walczyłem z Neonetem gdzie mój kupon , dopiero łaskawie po licznych telefonach powiedzieli że okolo 21 dnia od odbioru dostanę bon , jakby nie mogli tego od razu powiedzieć.. a możesz podac gdzie jest tak lista wykluczeń czego nie można za bon kupic???

Dnia 11.03.2021 o 21:32, zoltan78 napisał:

Jak wyjdzie rom indonezyjski to można wgrać, zablokować bootloader i cieszyć się oryginalnym softem z nagrywaniem rozmów. 

Ja do nagrywania rozmów używam acrphone i nagrywa wszystko, fakt mógłby trochę głośniej drugiego rozmówce (wcześniej używałem na sony ACR i wszystko było ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bico napisał:

To jest regulamin sklepu Neonet. Ja mam zamówiony z Orange bon do realizacji na stronie Mi Home przy minimalnym zakupie powyżej 1001zł. Jak widać co sklep to inny regulamin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Misiuu21 napisał:

To jest regulamin sklepu Neonet. Ja mam zamówiony z Orange bon do realizacji na stronie Mi Home przy minimalnym zakupie powyżej 1001zł. Jak widać co sklep to inny regulamin. 

dziękuje Ci bardzo. A powiedz bo nie znalazłem. Trzeba rejestrować ten telefon gdzieś żeby otrzymać bon ? Bo z tego co widzę to po 21 dnia na skrzynkę z automatu powinien być bon przesłany. Choć szczerze mówiąc sądziłem że to będzie bon bezpośrednio do sklepu Xiaomi a nie do neonetu skoro , dziwne to szczerze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dominikzw napisał:

dziękuje Ci bardzo. A powiedz bo nie znalazłem. Trzeba rejestrować ten telefon gdzieś żeby otrzymać bon ? Bo z tego co widzę to po 21 dnia na skrzynkę z automatu powinien być bon przesłany. Choć szczerze mówiąc sądziłem że to będzie bon bezpośrednio do sklepu Xiaomi a nie do neonetu skoro , dziwne to szczerze....

Kupując w Neonecie nie trzeba żadnych formularzy, jeśli przez kuriera zamawiałeś to zostaną wysłane po 21 dniach jeśli w sklepie to bon dostajesz przy kasie(tak czytałem) wystarczyło nie brać przedmiotu za 1zl i automatycznie przysługuje ci bon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dominikzw napisał:

dziękuje Ci bardzo. A powiedz bo nie znalazłem. Trzeba rejestrować ten telefon gdzieś żeby otrzymać bon ? Bo z tego co widzę to po 21 dnia na skrzynkę z automatu powinien być bon przesłany. Choć szczerze mówiąc sądziłem że to będzie bon bezpośrednio do sklepu Xiaomi a nie do neonetu skoro , dziwne to szczerze....

Rejestracja telefonu i wybór gratisu jest tylko dla sprzętu kupionego w sieci komórkowej (operatora) https://mi-home.pl/event/odbierz-swoj-kupon-mi-11/ Jeżeli swój telefon kupiłeś gdzie indziej z zaznaczeniem gratisu to on będzie wysłany do ciebie według regulaminu sklepu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, all999 napisał:

Potrząśnijcie energicznie telefonem w osi ekran - plecki. U mnie w górnej części telefonu coś się ewidentnie obija w środku. Czyżby aparat na zawiasach?


 

Włącz sobie aparat to stukać nie będzie a chociaż spokój na duszy będziesz miał że wszystko git hehe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś z Was programu do nagrywania rozmów? Na poprzednim telefonie używałem ACR i bardzo dobrze się sprawdzał. Tutaj niestety nie działa, ale producent odsyła do drugiego swojego programu ACRphone. Program działa, jakość ok, ale dość cicho słychać drugiego rozmówcę. Ktoś używał innego i był zadowolony? dziękuje

 

Miałem aktywny tryb oszczędzania baterii, poustawiałem w aplikacjach swoje ustawienia tzn. wyskakujące powiadomienia. Po pewnym czasie ustawienia zostały same zresetowane do domyślnych czyli brak powiadomień. Czy powodem tego że samo się zmieniło jest aktywny tryb oszczędzania baterii? Zmiany nastąpiły w wielu aplikacjach,

dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apart to porażka przy sztucznym świetle. Wszystko żółte , nienaturalne
Na zewnątrz, czy w środku? Jaki masz schemat kolorów ekranu i czy nie oglądasz tych zdjęć z włączonym trybem czytania? Nie wykluczam, że w pewnych okolicznościach zdjęcia mogą wychodzić lekko ocieplone, ale żółtych u siebie nie zauważyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 nie to nie kwestia trybu czytania. Po prostu wszystko wychodzi jakby miało żółtaczkę. Ludzie wyglądają jak z zaawansowana żółtaczką. 

U góry jak powinno być po ręcznej obróbce a na dole jak jest w oryginalne. Mi9 robi zdjęcia z balansem bieli takim prawie jak widzi ludzkie oko, mi11 na ten moment robi jakby robił przez żółte okulary. Pomijam już że zdjęcia wychodzą dosc ciemne w porównaniu z Mi9 chociaż może większa ilość pikseli powoduje ciemniejsze zdjęcia comment_1615890669j5jkPgCWuJc6PLLxmygncu

Edytowane przez stereo0
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, stereo0 napisał:

@all999 nie to nie kwestia trybu czytania. Po prostu wszystko wychodzi jakby miało żółtaczkę. Ludzie wyglądają jak z zaawansowana żółtaczką. 

U góry jak powinno być po ręcznej obróbce a na dole jak jest w oryginalne. Mi9 robi zdjęcia z balansem bieli takim prawie jak widzi ludzkie oko, mi11 na ten moment robi jakby robił przez żółte okulary. Pomijam już że zdjęcia wychodzą dosc ciemne w porównaniu z Mi9 chociaż może większa ilość pikseli powoduje ciemniejsze zdjęcia comment_1615890669j5jkPgCWuJc6PLLxmygncu

Potwierdzam , dokładnie to opisałem w sekcji aparat. Gcam wyciaga szczegoly z tła ale nadal żółtaczka i skopane kolory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szabla napisał:

Czy ktoś dostał już jakąś wiadomość w sprawie bonusu do telefonu zakupionego u operatora?

Także czekam na kartę podarunkową. Według regulaminu do końca marca zbierają wnioski. A gratisy później wysyłają do 7 dni. 

Regulamin-odbierz-swoj-kupon-Mi-11.pdf

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alien93 napisał:

 Słyszałem, że cała marka, może dostać bana

Słyszałeś że gdzieś dzwonią, ale to  nie w tym kościele. To Xiaomi ma blokować usługi Googla w telefonach na rynek chiński. A w USA Trump chciał zakazać posiadania akcji Xiaomi, ale podali decyzję do sądu i wygrali. Czyli nic się nie dzieje, przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Speedo napisał:

poza tym te telefony co już mają (czyli mi11) to już będą miały, nawet jak by ban weszedł, tylko nowe nie będą, przynajmniej tak było/jest z hłamwejem

Następny, co powiela brednie.

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Xiaomi znalazło się na czarnej liście firm publikowanej przez Departament Obrony US, za rządów Trumpa. Xiaomi zaskarżyło wpisanie jej na "czarną listę" i wygrało sprawę przed sądem amerykańskim.

Nie ma mowy o żadnym banie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panownie, pojawił się u mnie problem, podczas pisania. Klawiatura się bardzo wiesza, jak w starym androidzie, ekran po prostu, nie nadąża, za dotykiem, przez co literki wyskakują z dużym opóźnieniem. Problem pojawił się już parę dni temu, wtedy pomogło usunięcie, apek w tle i ponowne uruchomienie, teraz ten zabieg nie zadziałał. Być może ktoś miał ten sam problem i wie jak zaradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...