Skocz do zawartości

Mi 11 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę na swoim przykładzie, zamawiałem Mi9 i kiedy się nią już nacieszyłem to w sklepach dopiero zaczynała się wysyłka. Najdłużej wtedy szło z X komu. No ale to było dwa lata temu. Jednak nie ma się co oszukiwać, oficjalny sprzedawca zawsze będzie miał szybciej niż inne sklepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak DHL nie nawali to jutro będę miał swój egzemplarz. Szkoda, że nie ma uczciwych szkieł na zagięte ekrany bo tego się najbardziej obawiam. W mi 9 3 razy wymieniałem szkiełko ochoronne. Ale np. w takim Mi5, którego używam od premiery w sumie do dziś jako służbowy, szkiełko jak nakleiłem na początku tak do dziś nie rozwaliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadam ze zwykłego Mi Mix 3 i czekam na swoją 11 CN 8/256 z TradingShenzhen (€617 + €16 dostawa Global Priority, wyszło koło 2900 zł). Brak nowych aktualizacji i problem z ostrzeniem aparatu w Mix 3, coraz mocniej doskwierał, więc jak jest okazja, zobaczymy co oni teraz wymyślili. Zawsze brałem wersję Global, ale tu na CN nie ma jakiegoś jednego pasma 5G z Plus'a (nie korzystam), a wszystko inne się pokrywa. I utkwiło mi też w głowie, jak szybko wycofali zwykłe wersje Mi 10, żeby zalać nasz rynek, tymi z "T". Miałem okazję na telefon w Play, ale niestety, zwykła 10 - niedostępna, 10 PRO - niedostępna, tylko "T". Nie podoba mi się polityka 1000 modeli, a tu znając życie będzie dokładnie to samo, teraz ochy i achy, wychwalają, a za pół roku kolejny flagowiec pójdzie w zapomnienie, chociaż tak jak w przypadku Mi Mix 3, można z niego korzystać do dzisiaj.

Największa rzecz, która mnie martwi - brak TWRP, jak sobie podmienić plik hosts, jak żyć... zachciało się komuś w Google dynamicznych układów partycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od wczoraj. Z Hiszpańskiej premiery :)

pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Aparat w porównaniu z Mi9 na razie nie zrobił na mnie wow, ale 120hz, czytnik linii papilarnych, automatyczna jasność, wibracje są na duży plus.

Mam tylko problem z aplikacją kantoru Alior. Twierdzi ,że mam roota albo system nie pochodzi z oficjalnej dystrybucji google... Ktoś ma takie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speedo to nie do końca tak, bo 3 to jest dobra liczba - zwykły + pro + ultra, dla mnie ok. Ale jak do tego dochodzi zapowiadane już "lite", a potem jeszcze na koniec "T", które okazuje się jakimś Redmi (!). Jeśli faktycznie zainteresowanie w CN jest duże i to, czym dopiero teraz się podzielili (news na głównej stronie) - możliwe braki w dostawach tych lepszych części, to wychodzi taki cyrk. Telekomom w to graj, kupili trochę flagowców, żeby było czym pomachać na stronie i w reklamach, ale przecież nie będą zamawiać nie wiadomo jakich ilości żeby potem leżały dla mnie w magazynie, co innego z "lite" i "T" za mniejsze pieniądze. W play dla firm tabelka pdf z urządzeniami jest nie do przejrzenia, a jak już coś wybierzesz, to tego nie ma na stanie... Konkretna degradacja podejścia nastąpiła od mi 9, rodzinkę Mix'a też na razie zaszufladkowali, może za jakiś czas triumfalnie powróci w swoim stylu, a pchają innych modeli ile się da. Stąd moja decyzja o zakupie.

Moja paczka Global Priority z TradingShenzhen ruszyła w świat, a z tego co wyszukałem na parcelsapp.com finalnie dostarczy ją InPost:

Spoiler
03/02/2021 Transportation - Tracking started
03/01/2021 Transportation - Shipping provider handed over
02/28/2021 Processing - Order Processing
02/27/2021 Payment - Successfully received

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ile teraz czeka się na odblokowanie bootloadera takiej świeżynki w Mi Flash Unlock?
  • w MIUI 21.3.3 Mi 10 dostał w końcu TWRP - czy z Mi 11 może być analogicznie, czy nie będzie go wcale?
  • czy po wgraniu xiaomi.eu na tym modelu, pliku hosts nie można podmienić np. przez Root Explorer?
    Widzę, że dawno temu korzystałem z czegoś takiego, ale pewnie to płonna nadzieja, żeby się tam dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek powinienem mieć już Mi 11 - powrót do Xiaomi po rocznej przerwie i mam kilka pytań:
Mi 11 z polskiej dystrybucji nie ma raczej nagrywania rozmów? Czeka mnie więc instalacja Xiaomi.eu, czy płatności GPay działają na nim prawidłowo? Z tego co pamiętam, kiedyś trzeba było trochę się nagimnastykować żeby to uruchomić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Angela napisał:

Chyba  im to odeślę.

Jak masz taki problem z obsługą telefonu jak z napisaniem posta w odpowiednim dziale to tak zrób. Ale w każdym innym też to trzeba będzie ustawić.  Ustawienia, Karty SIM i sieci komórkowe i tam masz która karta ma być domyślna dla połączeń, a która dla danych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2021 o 14:09, PSoft napisał:

Polecam wszystkim zakup na Tradingshenzen,, cena to 2585 plus 71zl wysyłka. Zauważyłem że są już w magazynach niemieckich.

Jesteś pewien, że wysyłają z EU? Bo w zakładce EU Warehouse nie ma Mi11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bico napisał:

Miui w wersji 12.5 jest tylko w wersji rozwojowej czy także na stable już dali na xiaomi mi11?

MI11 odebrany w poniedziałek razem z odkurzaczem, wersja miui 12.0.2 i nie znajduję aktualizacji, po zmianie na region Indie jest 12.0.3.0 

Na odblokowanie bootloader trzeba czekać 160h 

Edytowane przez zajec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Neonet odebrałem wczoraj,wybrałem bon 1000zł,to chyba był mój błąd.Bon ma być podobno po 21 dniach.Ciekawe, co będę za niego mógł kupić?Lista wykluczonych towarów,to kilkadziesiąt stron.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...