Skocz do zawartości

Mi 11 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, robotx napisał:

Możesz napisać dokładną nazwę i jaka opcja odpowiada za kropkę/diodę?

Znajdziesz tą aplikację w sklepie pod tym linkiem  W ustawieniach tej aplikacji musisz włączyć wszystkie wymagane uprawnienia. Ustawienie, o którym wspominasz znajduje się w ustawieniach oświetlenia - styl krawędzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Waszych egzemplarzach była folia ochronna? Jakie macie z nią doświadczenie? Mam wrażenie, że to wycięcie na folii w miejscu aparatu do selfie bardzo będzie mnie irytowało i zaraz po rozpakowaniu, zmienię folię z dziurką na zakupione szkło ochronne. Ta folia po kilku tygodniach nie łapie pierwszych śladów użytkowania?

Czy próbowaliście już jakiś innych case'ów/etui poza tym dodawanym w komplecie? Jakie wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak była folia. Folia jak to folia ma predyspozycję do rysowania. Po dwóch tygodniach widze delikatne ryski ale kompletnie mi nie przeszkadzają tak jak wycięcie na kamerę. Ekran jest wygięty przy krawędziach więc ze szkłem na całej powierzchni będzie problem, a naklejone tylko na płaskiej części będzie wyglądać na pewno dużo gorzej od tej folii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, jordan87 napisał:

Tak, nie spotkałem się jeszcze z idealnie dopasowanym szkłem na wygiętych ekranach.

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 

Mocolo 3D UV albo Polski Banan Ultra, oba pasują idealnie po zalaniu klejem jest git, niestety zdarza się, że po czasie odchodzą.

Macie problem z dymkami chatu na messenger ? W pon będę już miał odblokowany bl i wrzucę odpowiedni rom, póki co jest kapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak to jest w końcu z tymi aparatami. Kilka artykułów twierdzi, że MI11 ma okrojone aparaty względem MI10 PRO. O reszcie nie piszę, bo to oczywiście wszystko na plus, ale sam aparat ponoć na minus. Jak coś to będę czekał na wersję PRO (jeżeli nie wywalą cen w kosmos), lub wezmę 10 ultra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chef napisał:

Jakie problemy masz na myśli? Opisz je dokładnie. 

Dymek nie jest okrągły tylko kwadratowy z zaokrąglonymi rogami, nieraz zdjęcie kontaktu (dymku) klonuje na drugą osobę, nie wiadomo kto jest kto, po kliknięciu wyskakuje białe okno zamiast dymka z czatem, nie otwiera na cały ekran tylko do połowy jakby czekał na otwarcie klawiatury, nie przychodzą powiadomienia lub losowo, generalnie aplikacja nie do użyku, próbowałem najnowszej stable jak i beta, na obu to samo.

2 godziny temu, witek_77 napisał:

Panowie powiedzcie mi jak to jest w końcu z tymi aparatami. Kilka artykułów twierdzi, że MI11 ma okrojone aparaty względem MI10 PRO. O reszcie nie piszę, bo to oczywiście wszystko na plus, ale sam aparat ponoć na minus. Jak coś to będę czekał na wersję PRO (jeżeli nie wywalą cen w kosmos), lub wezmę 10 ultra.

10 ultra bez lte b20, chyba bym nie ryzykował, nawet mieszkając w Pszczynie. W Wiśle bez b20 nie było kolorowo, miejscami ok.

Co do aparatu, przesiadłem się z Mi 10 Pro na 11 i nie widzę jakiejś znacznej różnicy w zdjęciach, Mi 11 robi chyba ciut ładniejsze dla oka fotografie ale to tylko moja ocena, nie jestem szpecem w tej dziedzinie. Na pewno tryb makro jest dużo dokładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chef napisał:

lyru332, kupiłeś jakieś etui czy używasz to z pudełka? Czy nadaje się na stałe czy tylko do przeczekania, aż kupi się coś porządnego? 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001399362279.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.e0195c0f9UnC6Z

 

takie mam i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli dział nie ten to proszę o przeniesienie (póki co tylko tu się coś dzieje),

Nie macie problemu ze zanikającym zasięgiem po wgraniu rozwojowego Miui naszego? U mnie lipa w porównaniu z CN oryginalnym...

Próbowałem APN poprawić itp ale nic to nie daje...

sss.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, czarek1212 napisał:

cena w Polsce będzie znana 25 lutego z tej okazji bedzie wydarzenia na youtube także @stereo0 nie wiem czy zdążysz anulować,moze raczej wstrzymaj się z zakupem bo nawet jak będzie z 2 stówki drożej to i tak się opłaca bo gwarancje masz w kraju

Gwarancję powinienem mieć nadal w Polsce(Amazon i sam sklep z Amazona to jeden z oficjalnych kanałów dystrybucji reklamowany przez Xiaomi ES na np Twitterze. Kupuje w oficjalnej dystrybucji europejskiej. Jak dobrze przykombinuje to i oczyszczacz powietrza 3h dostanę (to już mam dograne jeśli chodzi o odbiór w Hiszpanii tylko kwestia czy zdążę się załapać).

https://www.mi.com/pl/support/warranty/

comment_1614113330abiwRuqrIkxY0FFDdF21qM

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżą prędzej czy później, bo za tyle nie będzie się sprzedawać. Chyba że anulują dystrybucję w niektórych krajach jak z Mi 10 :D 

Zobaczcie na ilość postów na forum:

Mi 8 - 4,4k

Mi 9 - 9,9k

Mi 10 - 2,2k

Smutne czasy nadeszły, Mi9 dało się kupić za 1300 zł. Ahhh piękny telefon to był i jest, jedyny minus to bateria... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speedoteż chciałem 256, ale stwierdziłem że 128gb mi wystarczy bo przynajmniej częściej będę musiał backup robić to w razie czego nie stracę dużo danych ;p jutro od chyba 13 będą 256 GB jak byś chciał.

@lyru332 no właśnie w Hiszpanii była dobra oferta. Na start -100€ od ceny bazowej i oczyszczacz (to drugie to wątpię, że wyrwe). Ciekawe co w Polsce zrobią z cenami czy też na preorder (już mam wysłane) będą gratisy i mniejsza cena niż będzie standardowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasięg w Samsungu dalej leży. Żona ma S7 edge, który już dogorywa i ciągle ma z zasięgiem problem czy to wifi czy LTE. Też chciałem pro, ale zawsze przy Xiaomi dobrze wychodziłem na standardowych wersjach i w to poszedłem. Pomijam jeszcze jaja jakie były z mi9 gdzie miały być, a to dostawa nie dojechała, a to a to tamto. Potem człowiek zaczyna mieć wątpliwości, wychodzą nowe modele itd więc wolalem szybko zamówić i cieszyć się telefonem kolejne dwa lata :) mi 9 pójdzie do żony chociaż rozważam odesłać go wcześniej na serwis baterii póki jest gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lyru332 napisał:

Ja zamawiałem z giztop, wyszło 2700 jakoś, 18dni i przyszedł. Czekam na 11 pro aczkolwiek Mi 11 jest świetny. Lepszy od poprzedniego mi 10 pro i IMHO lepszy od s21 ultra którego na te chwile użytkuje. Bateria i zasięg w Samsungu kapa... 

Nie masz wrażenia że Mi 10 Pro grał dużo lepiej na głośnikach niż Mi 11? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...