Skocz do zawartości

Mi 11 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Z przegrzewaniem to nieprawda. A przynajmniej jest to od recenzji do recenzji powielane z dodaniem "czegoś od siebie". 
Chodzi raczej o to, że podczas benchmarków urządzenie nagrzewa się powyżej pewnego limitu temperatury i benchmark zostaje przerywany. Ot i tyle.
Tak jest ciepło i to pewnie zostanie poprawione w aktualizacjach, natomiast telefon sam w sobie nie przegrzewa się bez niczego.

Podczas normalnego korzystania jest ok. W porównaniu z MI 8 czułem cieplej na MI 11 podczas testu przeglądania stron. Dodatkowo użycie baterii jest widocznie większe ale też były włączone wszystkie polepszacze np. 120Hz + max rozdzielczość. Moim zdaniem w standardowym użytkowaniu nic z telefonem się nie dzieje nadzwyczajnego. Test też był wykonany na najnowszym romie MIUIPolska dev to też ciężko jeszcze mieć jakąś statystykę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zapytam jeszcze czy mielibyście jakieś obawy co do tego sklepu? Cena jest o 70$ niższa niż na aliexpress.
@Acid czy masz jakieś info że bez problemu można odblokować boot loader w takim tel i wgrać moje ulubione miui Polska ? 
Pisałem Ci że odblokować można bez problemu, oczywiście swoje będziesz musiał odczekać. Wgrasz sobie miui polska i już. Jedyne na co musisz poczekać to TWRP, chyba że wgrasz poprzez ADB.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zapytam jeszcze czy mielibyście jakieś obawy co do tego sklepu? Cena jest o 70$ niższa niż na aliexpress.
@Acid czy masz jakieś info że bez problemu można odblokować boot loader w takim tel i wgrać moje ulubione miui Polska ? 
Tak mam info. Wgrałem miuipolska na Mi11 bez problemu.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz masło maślane bo nie rozumiesz.
Nie ma "powrotu do oficjalnego globala".
Skoro masz wersję chińską to możesz sobie wrócić po czasie na rok jaki był fabrycznie czyli chiński. Przejść możesz za to albo na miuipolska albo na global. W obu przypadkach bez blokowania bootloadera.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zrozumiałem to wcześniej tak jak napisałeś, może nie powinienem pisać de facto o powrocie bo go tam nigdy nie było ale pisząc "odpada wracanie" miałem na myśli nie możliwość powrotu do stanu fabrycznego czy to wersji europejskiej czy chińskiej.

Mniejsza o to dzięki za informację.

 

edit
Mam w takim razie inne pytanie, czy da się wrzucić globala bez odblokowywania Bootloadera? (jak pojawi sie global)

Edytowane przez jordan87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem już swojego ale z TradingShenzhen i również bez cła.

Telefon wielki (nie lubię dużych telefonów) ale z moimi wymaganiami praktycznie zerowy inny wybór.
Puki co telefon super. Czekam na zgode na odblokowanie bootloadera.

Przydałyby się jakieś powiadomienia na ekranie amoled zamiast diody ale to kwestia softu więc może coś się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2021 o 11:29, jordan87 napisał:

Przydałyby się jakieś powiadomienia na ekranie amoled zamiast diody ale to kwestia softu więc może coś się pojawi. 

Po włączeniu AOD nie masz powiadomień na ekranie? Ten model posiada diodę powiadomień? Jakoś żaden recenzent o tym nie wspominał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jordan87 napisał:

Diody powiadomień nie posiada ale masz rację AOD jest, jednak wolał bym jakąś plamkę/kropkę na ekranie która mogła by śmiało udawać się powiadomień.

A próbowałeś ustawić własne AoD? Wyłącz zegar, datę, baterię i zostaw tylko powiadomienia. Obrazek ustaw na zupełnie czarny. AoD będzie aktywny, ale nic nie będzie na ekranie. Przyjdzie powiadomienie to pojawi się ikonka. Tak mam na moim mi9lite i jest to genialne rozwiązanie. Inni producenci nie pozwalają wyłączyć wszystkich elementów.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na globala jeszcze trzeba poczekać bo jeszcze do sprzedazy nie trafił.
Ja zamówiłem z TradingShenzhen gdzie przy przesyłce "Global priority" gwarantują że nie zapłacisz VAT (biorą go wtedy na siebie) a czekałem 10dni więc dość szybko.
Przez  jaki kraj szło nie odpowiem bo nie widać w trackingu ale w polsce dostarczał kurier Inpostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bot odpisał z tego sklepu na Ali, że nic nie gwarantują tylko mogą mi napisać wartość jaką chce. A nasi celnicy nie są aż tak głupi i potrzebują potwierdzeń xd dlatego ja pasuje na razie. Byłoby w Europie albo w innym sklepie z wysyłka kombinowaną z chin to bym zamówił. Zresztą zamówienia do 10 będą wysłane a po no to mają Chiński Nowy Rok i będzie kaszana.

 

Z tym, że coraz bardziej martwi mnie grzanie 888. Nie znalazłem recenzji czy to polskiej czy zagranicznej by o tym nie wspominano. Ujawnia się to też podczas grania. Nie wiem czy to problem Xiaomi i słabego odprowadzania ciepła bo wyjątkowo tym się nie chwalili tym razem czy ogólnie S888 to powtórka z rozrywki z 810 bo konkurencja też ma problemu z temperaturami. 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku 11 wersja CN i Global ma obsługę tych samych pasm? W Globalu będzie oficjalnie dual sim czy tak jak było z mi 10 w PL, jest ale trzeba inną tackę i oprogramowanie? Co z dźwiękiem, DAC pewnie nie ma, tak jak w mi 10 pro, a wszędzie gdzie czytałem to "dwa głośniki i dźwięk by Harman"?

 

Aktualizacja: odpowiedź na pierwsze pytanie (pasma): https://www.kimovil.com/pl/frequency-checker/PL/xiaomi-mi-11

Edytowane przez abc00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...