Jump to content

M365 bez pro - nie działa bluetooth


Recommended Posts

Witam. Mam problem z bluetooth w hulajnodze M365 wersja podstawowa z pięcioma diodami. Telefony (próbowałem 3 różne) nie wykrywają hulajnogi. Kupiłem ją wczoraj na allegro lokalnie i wszystko jest ok, jeździ jak trzeba, ale telefony jej nie widzą. Poprzedni właściciel miał połączenie (przysłał mi skrena). Na starcie zresetowałem ją klamką, manetką i przyciskiem zasilania. Ale to nie pomogło. Miałem w zapasie płytkę wyświetlacza od takiej samej, którą kiedyś przerobiłem na pro, ale i to nie pomogło. Pod podłogą moduł świeci na czerwono, a bateria mruga na niebiesko, czyli tu wygląda że jest ok. Ładowanie jest w porządku. Egzemplarz jest z końca 2018 lub początku 2019 roku. 

Czy ktoś z Szanownych Kolegów ma pomysł co to może być za problem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

problemem jest pewnie to, że w telefonie nie masz włączonej lokalizacji i aplikacja nie może znaleźć hulajki. Jeśli nie działają dwa różne dashboardy to na pewno problem jest w urządzeniu na którym masz apkę. A tak w ogóle t jakiej apki używasz? Masz telefon z BT BLE? 

Link to post
Share on other sites

To nie to. Mam włączoną lokalizację. Sprawdzałem na samsung xcover 4s i samsung j5 oraz jakiś tam Huawei. Na xcover bez problemu wykrywam drugą moją hulajnogę z którą się też bez problemu łączę.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź. Zainstalowałem BLE skaner i aplikacja zobaczyła hulajnogę, jak podłączyłem to połknęła hulajnoga, ale bt telefonu nadal jej nie widzi. Zrzut z ekranu BLE skaner w załączeniu. Czyli jakaś łączność jest. Ale co zrobić aby telefon widział mi365?

Screenshot_20210121-191227_BLE Scanner.jpg

Link to post
Share on other sites

Jakiej apki chcesz użyć? bo tego jeszcze nie napisałeś? Co to za hulajka jest? jaka wersja dokładnie? podczas szukania pojazdu MUSI być włączona usługa lokalizacji na telefonie i aplikacja której używasz musi mieć przyznane uprawnienia do używania lokalizacji no i oczywiście Bliuetooth

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...