Skocz do zawartości

M365 bez pro - nie działa bluetooth


slawek_no1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z bluetooth w hulajnodze M365 wersja podstawowa z pięcioma diodami. Telefony (próbowałem 3 różne) nie wykrywają hulajnogi. Kupiłem ją wczoraj na allegro lokalnie i wszystko jest ok, jeździ jak trzeba, ale telefony jej nie widzą. Poprzedni właściciel miał połączenie (przysłał mi skrena). Na starcie zresetowałem ją klamką, manetką i przyciskiem zasilania. Ale to nie pomogło. Miałem w zapasie płytkę wyświetlacza od takiej samej, którą kiedyś przerobiłem na pro, ale i to nie pomogło. Pod podłogą moduł świeci na czerwono, a bateria mruga na niebiesko, czyli tu wygląda że jest ok. Ładowanie jest w porządku. Egzemplarz jest z końca 2018 lub początku 2019 roku. 

Czy ktoś z Szanownych Kolegów ma pomysł co to może być za problem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem jest pewnie to, że w telefonie nie masz włączonej lokalizacji i aplikacja nie może znaleźć hulajki. Jeśli nie działają dwa różne dashboardy to na pewno problem jest w urządzeniu na którym masz apkę. A tak w ogóle t jakiej apki używasz? Masz telefon z BT BLE? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej apki chcesz użyć? bo tego jeszcze nie napisałeś? Co to za hulajka jest? jaka wersja dokładnie? podczas szukania pojazdu MUSI być włączona usługa lokalizacji na telefonie i aplikacja której używasz musi mieć przyznane uprawnienia do używania lokalizacji no i oczywiście Bliuetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...