Jump to content

Xiaomi Mi 10 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.2.3.0.RJACNXM - Android 11

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 Pro (nazwa kodowa: cmi).

Link do pobierania ROMu:

reupload

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V12.2.3.0.RJACNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Powiem tak. Zainstalowałem tę aktualizację i nie polecam jej. Po jej instalacji buguje aplikacje (Youtube, Facebook, Messenger, Mapy, Aparat itp.). Jeżeli ktoś ją zainstalował to istnieje rozwiązanie na tymczasowe usunięcie problemu. Wystarczy zmienić Font na jakikolwiek inny niż systemowy.

EDIT:
Wprowadziłem w błąd. 

Opinia tyczy się wersji 12.2.3.0.RJAEUXM

Edited by sileeence
niedopatrzenie
3 godziny temu, Orjon napisał:

Ale na pewno zainstalowałeś nasz ROM? Bo podejrzewam, że piszesz o Globalu (RJAEUXM). to jest RJACNXM.

EEA to nie global - wiem, że to rozróżniasz, ale niektórzy użytkownicy niekoniecznie :D

Część. Przepraszam za swoją ignorancję w temacie. Wolę się upewnić bo pierwszego Xiaomi w życiu kupiłem (Mi10) i nie chciałbym czegoś od razu zwalić.
T-Mobile i mam w tej chwili ja na załączonym screenie.
Czy mogę spokojnie i instalować wersję z tego wątku
Widzę, że mam wersję EU ale przy oznaczeniu również jest napinane global. 2e0f505b44e6d24ed1734fbd21dc4157.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...