Skocz do zawartości

Redmi Note 9 Pro EU - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.2.0.QJZMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9 Pro EU (nazwa kodowa: joyeuse).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.0.2.0.QJZMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam właśnie teraz.
Nie skupiałam się nad czymś konkretnym aczkolwiek najbardziej widoczne to brak nowego wyglądu asystenta miui . Restart nie pomaga . Odznaczanie na Discovery albo w ogóle brak też nie przynosi efektów .
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji 'zdrowie' w zakładce ćwiczenia nie ma mapy .
Nie wiem czy i jak można ściągnąć ?
GPS na zewnątrz działa i śledzi (bez mapy) kroki i trasę ale czy mogę gdzieś sprawdzić później trening ?. Czy one mogą być gdzieś zapisane .


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie, 

dzisiaj chciałem zakutializować telefon przez OTA i go ucegliłem. Włacza mi się non stop twpr przy właczaniu. Postanowiłem zaktualizować TWRP do wersji 3.5.0_10-0 for JOYUSE only, dalej nie pomoga. Macie jakieś rady? Wiem że powienieniem zrobić backup ale teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Witam wszystkich. Jak dotąd miałem redmi note 5 pro i instalowałem dziesiątki romów. Mam teraz joyeuse i jak czytam internet to zgłupiałem jak się instaluje inny rom. Chcę zainstalować xiaomi.eu bo zależy mi na nagrywaniu rozmów i instalacji gcama. Obecnie czekam na odblokowane bootloadera jeszcze. Proszę o wskazówki jak się instaluje ten rom xiaomi.eu z miui 12. Uwierzcie, czytałem wiele, metoda fastboot, metoda z jakimś lineagos recovery, ale dalej bym nie wiedział jak się za to bezpiecznie zabrać.

 

 

Edytowane przez adrrn5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.01.2021 o 15:08, out-of-brain napisał:

Taki oto asystent jest . Wiem gdzie włączyć tylko nie jest taki jak centrum funkcji . Restart itp nie skutkuje08731fb58ec506d08877bdf66142c494.jpgfb2f3f9be6beaf0b92c3c1cf9960b736.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Pytanie , skąd to masz ? Ja osobiście znaleźć tego nie mogę :) cos mi mówi że to pozostałość po miui 11, bo z tego co czytałem że w 12 zostało to usunięte i zastąpione google Discovery , osobiście podoba mi się ta opcja ale jej nie mam :) redmi note 9 pro, kupiony jakoś w styczniu , miałem już wersję 12 , mam apk app vault ale jako takiego asystenta nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...