Jump to content

Xiaomi Mi Note 10 Lite - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.1.0.RFNMIXM - Android 11

Recommended Posts

2 minuty temu, EFG napisał:

Nie odpowiadał mi dialer, kontakty, smsy od Googla....

To jeśli sama nie potrafisz sobie przywrócić telefonu do życia, pozostaje ponowne odesłanie do Mi Center.

12 godzin temu, EFG napisał:

Nawet bym się nie odważyła gmerać... Wie ktoś może gdzie w Warszawie lub okolicach znajdę kogoś kto ma o tym pojęcie? Tylko wysyłka do Wrocławia mi została?

Problemem jest brak TWRP, które zostało usunięte przy aktualizacji do androida 11. Miałem to samo w swoim egzemplarzu.

Jeśli miałaś kiedykolwiek do czynienia z adb to można to łatwo naprawić uruchamiając telefon w trybie recovery przez fastboot korzystając z komendy fastboot boot twrp.img

Tutaj masz szczegółową instrukcję jak to zrobić. UWAGA: Ciebie dotyczą tylko punkty od 1 do 4. wykonanie dalszych punktów instrukcji skończy się przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych i usunięciem zawartości pamięci

Jeśli to jednak dla Ciebie czarna magia odezwij się na priv. Jestem z W-wy i postaram się pomóc.

Edited by andrzej78
  • Like 1
19 godzin temu, Pablo89 napisał:

Hej dzisiaj przy aktualizacji system wszedł mi do fastboot i nic nie pomaga, wersja android 11 Xiaomi polska

Instrukcję masz powyżej. Proponuję tylko użyć recovery, które na pewno działa z androidem 11. Można je pobrać stąd. Plik vbmeta z powyższej instrukcji jest ok.

Wygląda na to że aktualizacja 12.1.1.0.wprowadza kodek dźwięku LHDC, czyli w pełni będzie można wykorzystać potencjał słuchawek Mi Air 2S.

lhdc.jpg

Edited by Hank