Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note 10 Lite - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.1.0.RFNMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, EFG napisał:

Nawet bym się nie odważyła gmerać... Wie ktoś może gdzie w Warszawie lub okolicach znajdę kogoś kto ma o tym pojęcie? Tylko wysyłka do Wrocławia mi została?

Problemem jest brak TWRP, które zostało usunięte przy aktualizacji do androida 11. Miałem to samo w swoim egzemplarzu.

Jeśli miałaś kiedykolwiek do czynienia z adb to można to łatwo naprawić uruchamiając telefon w trybie recovery przez fastboot korzystając z komendy fastboot boot twrp.img

Tutaj masz szczegółową instrukcję jak to zrobić. UWAGA: Ciebie dotyczą tylko punkty od 1 do 4. wykonanie dalszych punktów instrukcji skończy się przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych i usunięciem zawartości pamięci

Jeśli to jednak dla Ciebie czarna magia odezwij się na priv. Jestem z W-wy i postaram się pomóc.

Edytowane przez andrzej78
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pablo89 napisał:

Hej dzisiaj przy aktualizacji system wszedł mi do fastboot i nic nie pomaga, wersja android 11 Xiaomi polska

Instrukcję masz powyżej. Proponuję tylko użyć recovery, które na pewno działa z androidem 11. Można je pobrać stąd. Plik vbmeta z powyższej instrukcji jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A czy googlemaps z trasą włączoną, nie wyskakuje wam zawsze "na pierwszy plan" pomimo włączania potem innych aplikacji? Po aktualizacji nie mogę sobie z tym gównem poradzić:/ musze wyłączyć nawigację, puścić coś w tle np. na YT i znów włączyć Google Maps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...