Jump to content

Rozłączanie się opaski na pocophone m3


Maciejos82
 Share

Recommended Posts

Mam problem z opaską mi band 4 na pocophone M3, po różnym czasie rozłącza mi ją na kilka sekund i spowrotem zaraz łączy, wczoraj miałem to co kilkanaście minut i napis na górnej belce opaska nie jest podłączona w nocy odziwo 7h trzymała a rano znowu rozłączyło ją na kilka sekund. Mam ustawiony autostart, działanie aplikacji w tle bez ograniczeń oraz próbowałem resetować ustawienia sieciowe bez skutku, kłódki też nie mogę założyć na mi ficie bo w tym telefonie nie jest dostępna ?

Link to comment
Share on other sites

Więc tak zablokowałem aplikacje tak jak radziłeś ale nic to nie dało i nadal rozłącza opaskę z tym, że teraz trzyma dłużej bez rozłączania 7h przez noc było a przed chwilą znowu rozłączyło jakieś pomysły co jeszcze zrobić można ?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Konta to nie ma co usuwać, wygląda że to albo problem z softem w fonie, albo któryś bluetooth robi sobie sjestę. Chyba że samej opasce odbija i trza by ją przeflashować.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Netoper może tak być, z bluetooth w fonie mam jeszcze sparowane słuchawki bluetooth Pioneera, to tylko rom przeinstaluje i dam znać czy pomogło

 

Więc tak testuję opaskę po wgraniu od nowa roma i tak, opaski nie rozłączył przez noc z poniedziałku na wtorek jakieś od 8 do 10 godzin pokazywał mi fit ale rano jak poszedłem do WC z fonem to stracił połączenie a od odpaski dzieliło telefon ja wiem 1m, później jak się połączyła to trzymała podobną ilość czasu, może trochę więcej. Wieczorem to opaskę położyłem koło telefonu i z 5 minut była widziana, a potem napis opaska nie jest podłączona i tak kilka razy tylko czas się zmieniał czyli 7 min działa itd. W nocy przed moim snem opaskę też rozłączyło raz i od tego czasu działa 6h ? Ps teraz podczas drogi do pracy znowu mi rozłączyło opaskę telefon miałem w ręku a mi banda na ręce. Acha i chyba to nie powinno mieć znaczenia ale w ostatnio uruchomionych aplikacjach jak się przytmuje kwadracik znajdujący się po lewej stronie nie mam odaplonego mi fita, jak mi się on pokazuje to wyczyszczam stąd przesuwając palcem w lewo albo w prawo, na górnej belce mi fit jest włączony ?

 

Zrobiłem tak, że dodałem od nowa opaskę w Mi Ficie a starą odłączyłem i, po 5 dniowym teście opaska bez problemu trzymała cały 1 dzień następnego dnia parę razy rozłączyło ją ale to dlatego, że odszedłem daleko od smartfona to miało prawo. A dzisiaj będąc przy telefonie znowu mi ją na chwilę rozłączyło waszym robić coś dalej czy olać już to ?

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje jedynie ewentualny flash samej opaski, chyba że jeszcze spróbować w niej przywrócenia do ustawień fabrycznych.
Może masz możliwość przetestowania na innym telefonie, wtedy wyszłoby czy problem po stronie opaski czy telefonu.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Netoper ustawienia fabryczne robiłem wcześniej przed ponownym dodawaniem opaski chyba, że po tym nowym dodaniu opaski mam robić ustawienia fabryczne jeszcze raz. Flash opaski to by zrobił serwis ale niestety skończyła mi się już gwarancja a płacić za to to mi się nie uśmiecha. Popytam i sprawdzę na innym telefonie na razie widzę mini postęp, że trzyma cały dzień albo i więcej dni i raz w dniu jakimś rozłączy się a potem trzyma dalej.

Edited by Maciejos82
Link to comment
Share on other sites

Jak już robiłeś fabryczne to nie trza po ponownym dodaniu.
A flasha sam zrobisz, są poradniki, robi się to telefonem i programem ze sklepu google

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Znowu na chwilę ja rozłączyło, myślę czy jest sens z nią walczyć dalej, jak mam ewplanach przejście na mi band 6 a tą chcę dać mamie będzie używać tylko samej opaski  bez podłączenia z mi fitem z powodu Androida 4.1.2 Jelly Bean, który nie obsłuży go ?

Edited by Maciejos82
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolega wczoraj próbował sprawdzić ją na Realme ale tam nie chciała się sparować napis pair band, a jeśli już się sparowała to troszkę pochodziła i też rozłączyło. Wstrzymam się z serwisem gdyż w komentarzach w sklepie play do mi fita piszą, że u innych też się po kilku godzinach rozłącza opaska, niedopracowana apka muszą naprawić ? Zgadasz się netoper ?

Edited by Maciejos82
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...