Skocz do zawartości

Włączenie aplikacji na "stałe".


Dark_dark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie nadawania uprawnień aplikacji. Mam zegarek Samung Galaxy Watch,a aplikacji z nim współpracująca to Galaxy Waerable. W momencie czyszczenia aktywnych aplikacji czyli między innymi Wearabla zostaje ona wyłączona, co powoduje rozłączenie telefonu z zegarkiem. Czy jest możliwość nadania takich uprawnień aplikacji żeby nie wyrzucało jej z aktywnych aplikacji? Zależy mi na tym żeby działała ciągle w tle.

Pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dark_dark napisał:

Czy jest możliwość nadania takich uprawnień aplikacji żeby nie wyrzucało jej

Po uruchomieniu czyszczenia przytrzymaj to Wearable i dodaj do wyjątków. To jest równoznaczne z założeniem kłódki na ekranie ostatnich aplikacji. Jak masz Galaxy to powinieneś mieć jeszcze plugin który tez trzeba by zablokować. Otwórz Panel sterowania, wejdź w ustawienia, Przyspieszenie prędkości, tam pokazywanie wszystkich aplikacji i dodaj plugin do wyjątków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, FromWP napisał:

Otwórz Panel sterowania, wejdź w ustawienia, Przyspieszenie prędkości, tam pokazywanie wszystkich aplikacji i dodaj plugin do wyjątków.

Ok znalazłem Panele sterowania, oraz przyspieszenie prędkości. Tylko nie wiem czemu nic nie pojawia się w wyjątkach

 

1ebe8af061a89e42fb5a6e757734b5e4.jpgc470c4d8c14dd2b923cd5e64b775630f.jpg32fcdea96a5c5077d444886db33d099e.jpg40ea566b8d707bec51825fe233695f9a.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Dark_dark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dark_dark napisał:

nie widzę u siebie w telefonie czegoś takiego jak przyspieszenie prędkości i panel sterowania

Panel sterowania (Security) to nie w ustawieniach, musisz mieć gdzieś ikonę. Przyspieszenie prędkości (Boost speed) też jest w Panelu sterowania, nie ustawieniach.

18 minut temu, Dark_dark napisał:

Tylko nie wiem czemu nic nie pojawia się w wyjątkach

Ale jest w zablokowanych aplikacjach, to jest równoznaczne z wyjątkami. Powinno wystarczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...