Skocz do zawartości

Google Camera / GCam


Baczeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

sorry za odgrzewanie kotleta, ale po porównaniu kilkunastu wersji, 8.2.300 od Parrot wypada najlepiej (bez AWB, bo tu doszedłem niby do wyboru IMX586, ale nie dałbym za to ręki, a z wyłączonym AWB foty wychodzą dobrze).

ALE! stockowa apka w dzień potrafi robić lepsze foty, więc Gcam używam przy słabym świetle, wtedy się sprawdza

Edytowane przez driveros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.02.2022 o 10:46, pawel188 napisał:

jak wycelujesz obiektywem w niebo w nocy to włączy się astrofotografia jak masz statyw to spoko foty wychodzą 

Bez statywu nic nie zrobię? To się samo włącza jak są gwiazdy? Chodzi o długie naświetlanie? 

Podeślesz mi linka do tego co ty masz i do configu, powiesz jak config wrzucić? 

Edytowane przez ziutek11113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ziutek11113 napisał:

Bez statywu nic nie zrobię? To się samo włącza jak są gwiazdy? Chodzi o długie naświetlanie? 

Podeślesz mi linka do tego co ty masz i do configu, powiesz jak config wrzucić? 

możesz postawić na czymś telefon jak nie masz statywu, fote robi 3 minuty, nie wrzucałem żadnego configu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.02.2022 o 13:55, ziutek11113 napisał:

Jakieś config wrzucacie czy jest ok bez tego? 

U Parrot043 nie uzywa config ,on jest w sobie sam config , jak ktos chce confog uzywac to proponuje GCam Arnova8G2 prawie wszyscy dev korzystaja z jego portu , ma stabilne wersje ,https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-arnova8G2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 22.01.2021 o 12:32, sqbnc napisał:

Utworzyłem GCam - Configs wrzuciłem pliki XML
 

Cześć,

 

zainstalowałem właśnie GCam 8.2 i działa. Czy mam coś jeszcze dodatkowo robić ? O jakie pliki XML i jaki Configs tu chodzi ?

Podpowie ktoś ? Trzy lata jechałem na RN7 z GCam i byłem bardzo zadowolony, chciałbym by na POCO, na którego się właśnie przesiadłem było podobnie. 

[Załatwione] - dobra, doczytałem i już wszystko wiem - wersja od Parrot nie wymaga żadnych xml. 

Edytowane przez woyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie chcąc zakładać kolejnego tematu podbiję ten. Czy pojawiło się coś nowego - lepszego niż wersja od Parrota ?? Jakieś "nowości" w kwestii Gcam do Poco x3 pro ?? 

Dajcie znać , ewentualnie jaką inną wersje która obsłuży wszystkie aparaty etc. Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...