Skocz do zawartości

Znikanie pamięci ?


lubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Używam telefonu od kilku lat głównie do przeglądania internetu i ściągania plików (wifi), które przenoszę na komputer. Obserwuje regularne znikanie dostępnej pamieci mimo używania dosłownie kilku programów , braku gier, używania sprzątacza . Wyłączyłem kopie systemu oto a mimo tego znikło już 6 GB pamięci ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubek sprawdz co zajmuje najwiecej pamięci, niestety nikt z nas nie powie Ci przez internet co Ci zaśmieca. Zerknnij na pamiec podreczna skoro przegladasz internet i uzywasz chroma potrafi on czasem rozrosnac sie do duzych rozmiarow. Moze gdzies sa tez przetryzmywane nie do konca sciagniete pliki, gdy przerywales sciaganie. Daj zrzut z infromacji o pamieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię to regularnie.

Nie mam rota i nie wszędzie mam dostęp . Na moje oko to to po mimo wyłączenia kopi zapasowej systemu przy każdej aktualizacji  MUI czy innych systemowych aplikacji coś jest "zachowywane" i ogranicza dostępna pamięć. 

Na razie nie mam czasu ale chyba konieczne będzie przywrócenie ustawień fabrycznych.

A tak swoją drogą te ciągłe automatyczne aktualizacje (przy tak minimalnej ilości aplikacji) są irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...