Skocz do zawartości

Błąd wysyłania zdjęć z telefonu na laptopa przez bluetooth


PR713

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj wysłać zdjęcie z telefonu redmi note 7 na laptopa windows 10, lecz wyskakuje błąd. Wydaje mi się, że wszystko zrobiłem poprawnie - włączyłem Bluetooth zarówno na telefonie jak i na laptopie i sparowałem urządzenia - bez skutku. Wyskakuje komunikat  "nie można połączyć" oraz że wysyłanie nie jest udane. Proszę o pomoc gdyż z tego telefonu na inny mogę wysłać zdjęcia, - problem występuje jedynie z wysyłaniem na laptopa.

Edit :

z laptopa mogę wysłać na ten telefon ( redmi note 7 ) jedynie nie można wysłać z telefonu na laptopa

Edytowane przez PR713
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kamillm napisał:

Mógłbyś dokładnie opisać jak przesyłasz pliki na komputer z telefonu? Wybierasz w windowsie opcje "odbierz pliki" i dopiero po tym wysylasz?

Tak. Włączam Bluetooth zarówno na telefonie jak i na komputerze. Następnie paruję sukcesywnie urządzenia razem z poziomu laptopa. Kolejno wybieram zdjęcie z galerii telefonu i wybieram opcje przesyłu Bluetooth i urządzenie sparowane, którym jest laptop. To tyle - nic więcej nie robię.

Problem rozwiązany - po prawej stronie trzeba wybrać odbieranie plików i wtedy laptop wykrywa pobliskie możliwości odebrania plików

Do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PR713 napisał:

po prawej stronie trzeba wybrać odbieranie plików

Dlatego pytałem w jaki sposób odbierasz pliki. Dla reszty pozostawiam screena. Trzeba wybrać odbierz pliki klikając prawym przyciskiem myszy na ikonkę bluetooth w komputerze.

2021-01-11 12_45_33-Microsoft PowerPoint - [Prezentacja1].jpg

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...