Skocz do zawartości

MIUI 21.1.6/7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak, musisz zrobić aktualizację. Tylko na razie nie ma na co, bo najnowsze oficjalne niby działa (w sensie nie usuwa się po aktualizacji) ale z kolei źle wykrywa nazwę urządzenia podczas instalacji przez co instalacja ROMu nie przechodzi. Nieoficjalne TWRP nie mają takiego problemu, ale z kolei tam TWRP znika po aktualizacji...
Ja obecnie mam TWRP 3.4.0-10 by Whyle (ściągnięty przy okazji pierwszych zabaw w odblokowanie BL i zmiany ROM). Po wyjściu do recovery pyta o gest odblokowania, wszystkie foldery są widoczne normalnie, nie znika po aktualizacji a ROMy instalują się bez najmniejszego problemu.

Dobra, widzę, że chodziło o inny telefon default_icon_e_wink.gif

Edyta: YouTube Vanced w wersji nonroot działa poprawnie również po restarcie telefonu.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie braku powiadomień na ekranie blokady u mnie, to co któraś wiadomość sms potrafi pojawić się powiadomienie i co ciekawe otrzymuję powiadomienia z Curve na bieżąco. Z kalendarza wcale.

Jakieś sugestie?

Edyta: zainstalowałem Textra do sms i z niej otrzymuję powiadomienia, a z wbudowanej appki nie :sad:. Żeby nie było na miui 20.... wszystko działało, po przesiadce na 21.... już jest lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29619]Orjon[/mention] A czego używasz do blokowania reklam ??
 
Jeżeli mogę podpowiedzieć to ja osobiście używam Adguarda z dożywotnią licencją (swojego czasu kosztowała grosze), dzięki rootowi certyfikat przeniesiony do magazynu systemu i reklam w żadnej aplikacji nie widziałem już od lat

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszła właśnie nowa wersja 21.1.13 ... zainstaluje i zobaczę czy dalej jest to samo.

 

 

/edit: 

zainstalowałem nową wersję softu 21.1.13 + magisk 21.2

po instalacji trzeba w magisku włączyć hide (nawet jak było włączone i zrestartować telefon) 

wyczyścić  wszystkie dane z usługi google  PLAY - trzeba ponownie dodać karty.

 

/edit 2: rozwiązanie z forum.xda

Try to clear app data of Google Play Services, Google Play Store and Google Pay, then reboot, then launch Google Play Store and then Google Pay. You will have to add your cards again.

na starym sofcie z tego tematu tego nie sprawdzałem.

zródło: https://forum.xda-developers.com/t/magisk-general-support-discussion.3432382/page-2171

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aktualizacją 21.1.6. Otóż po kliknięciu w "Sprawdź MD5 i zainstaluj" -> "Ok" i kiedy chce kliknąć "Tak" nic się nie dzieje jakby przycisk był zablokowany. 

Pacjent to Mi 9 (cepheus) 

Próbowałem już usunąć zip z aktualizacją i MD5 oraz pobrać ponownie przez OTA i aktualizować TWRP. 

Przepraszamy jeśli padła już odpowiedź na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...