Skocz do zawartości

MIUI 21.1.6/7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1 godzinę temu, luki2411 napisał:

Mi 10 t pro używam 2 kart SIM jako druga jest karta z Play nie wiem czy to ma znaczenie że to Play ale problem polega na tym że po zainstalowaniu tego romu nie wyświetla się numer osoby dzwoniącej jeśli ktoś dzwoni na kartę 2 czyli play przedtem na zwykłym sofcie eea wszystko było normalnie ma ktoś podobnie czy to błąd softu  

wyłącz VoLTE i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjonja mam takie pytanie odnośnie aktualizacji do Androida 11 na Mi9. Czy w ustawieniach WiFi coś zostało namieszane, czy może zaimportowane z nowszych telefonów i niedostosowane do starszych modeli z 2 antenami, bo chyba na Mi9 takie szybkości połączenia, które czasem mi pokazuje to są z kosmosu ;)

Screenshot_2021-01-11-20-34-40-925_com.pierwiastek.wifidataplus.jpg

Screenshot_2021-01-11-20-34-54-970_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem w Mi9 zastosowane rozwiązanie 2x2 pozwala na połączenie 866Mb/s. Ten telefon nie obsługuje WiFi6, więc nie teoretyzuje tutaj jakie są możliwości AC i AX, mówię o konkretnym modelu telefonu z jaką prędkością powinien się łączyć a co pokazuje. Widziałeś kiedyś, by Mi9 łączył się z jakimkolwiek routerem powyżej swoich możliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie 5 minut temu przyszło powiadomienie z google pay, że mój telefon juz nie spełnia wymagań
POCO F2 PRO
xiaomi.eu stable V12.0.5.0
safetynet failed na CTS profile match
Tak się cieszyłem a i mnie dopadło...

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę rozwiązanie tylko dla wersji A11 !!!!!!!!!!!!!!

Screenshot_2021-01-13-15-45-17-915_com.topjohnwu.magisk.jpg

safetynet-fix-master.zip

 

Zródło:

https://forum.xda-developers.com/t/module-magiskhide-props-config-safetynet-prop-edits-and-more-v5-3-6.3789228/page-246

 

Niestety ale Google Pay nie działa - przy każdej na znaczku płatności zbliżeniowej jest info nie skonfigurowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie 5 minut temu przyszło powiadomienie z google pay, że mój telefon juz nie spełnia wymagań
POCO F2 PRO
xiaomi.eu stable V12.0.5.0
safetynet failed na CTS profile match
Mnie pomogła aktualizacja usług Google i restart telefonu. To przykre info zobaczyłem rano, a po restarcie telefonu było okay

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Mnie pomogła aktualizacja usług Google i restart telefonu. To przykre info zobaczyłem rano, a po restarcie telefonu było okay

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

a mi nie pomogła

dla stable na A10 wystarczy zainstalować magiska i zipa przygotowanego dla A10?

jest wersja dla A10 stad: https://forum.xda-developers.com/t/module-magiskhide-props-config-safetynet-prop-edits-and-more-v5-3-6.3789228/page-246

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Mi10 działa w połowie. Magisk pokazuje Sukces, a safey checker failed. 

 

PS dwie uwagi mam do tej wersji MIUI, na mi10 często zwalnia, tak że jedna animacja nakłada się na drugą. Np. wchodzi nowe okno a w tle przeźroczyste jest jeszcze stare, np. podczas odblokowania telefonu zostaje w tle stare tło z data i godziną.

Czasami po odblokowaniu z palca mam czarne tło i tylko pasek stanu z data i godziną. Musze wygasić ekran/ telefon i odblokować jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z apkmirror nie przechodzi-wyskakuje błąd instalacji

 

co do netflixa to mnie uratowała ręczna instalacja apki https://drive.google.com/f9ile/d/1Gob5BBve835lHdB3bZpUABgcKh-xef-w/view?usp=sharing znalezionej kiedyś w sieci bo na globalu nie szło tego wgrać (niezgodna z urządzeniem czy jakoś tak) . To jakaś zmodowana apka netflix która sama już potem się ze sklepu aktualizuje. U mnie zadziałało na ostatnim wydaniu miui dev na mi10t pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że Mapy nie działają, to Yanosik też ledwo działa po zminimalizowaniu i przywróceniu pełnego okna. Takich cyrków jak z softem od Xiaomi, to nie miałem na żadnym sofcie z XDA...

Edit: mapy działają po ponownej instalacji romu.

Edit 2: po aktualizacji map znowu aplikacja się wywala.

b62b9d551c25bbd985b472cb2dd13c59.jpg



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z YouTube Vanced i wszystko niby jest ok, ale tylko do restartu urządzenia. Po restarcie w menu mam tylko ikonkę aplikacji z nazwą samego pakietu. Oczywiście aplikacja się nie uruchamia. Muszę ją przeinstalować i wtedy do kolejnego restartu wszystko działa ok.
Nie wiem czy jest to problem ROMu czy samej aplikacji, ale jak za jakiś doświadczenie z telefonem żeby jako powiedzieć. Na poprzednim telefonie nie miałem takich problemów.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze Mi 9SE śpią spokojnie?

Ja póki co mam TWRP 3.3.1-1018, ROM  20.12.28 i prawie wszystko działa.

Niestety TWRP nie pyta o hasło i pewnie dlatego dane tak wyglądają (jak rozumiem są zaszyfrowane?)

Boję się teraz mieszać wersjami TWRP oraz robić aktualizację. Pomijam że magiska nie mam jak zainstalować.

 image.thumb.png.1786e6a0f53937436565899f69b35eb9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem wrzucic magiska 21.2 i telefon stanął na logo POCO, pomógł uninstall magiska, także nie mam nawet jak wgrać magiska

czy w takim razie wrzucić jutrzejsze weekly na moje stable?

mam teraz xiaomi.eu stable V12.0.5.0 z andkiem 10

czy mogę na to zrobic dirty flash jutrzejszego weekly z andkiem11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DarioB napisał:

Niestety TWRP nie pyta o hasło i pewnie dlatego dane tak wyglądają (jak rozumiem są zaszyfrowane?)

 

Tak, musisz zrobić aktualizację. Tylko na razie nie ma na co, bo najnowsze oficjalne niby działa (w sensie nie usuwa się po aktualizacji) ale z kolei źle wykrywa nazwę urządzenia podczas instalacji przez co instalacja ROMu nie przechodzi. Nieoficjalne TWRP nie mają takiego problemu, ale z kolei tam TWRP znika po aktualizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś problem na 11, trudno mi powiedzieć. Używasz wersji non-root czy root?
Fix na SafetyNeta został dodany do xiaomi.eu i jutro będzie OK
Używam wersji root. Póki co nie jest to wielki problem, bo telefon jakiś często nie resetuje, ale lubię jak coś działa tak jak powinno. Może spróbuję wersji non-root albo poczekam do kolejnej wersji, muszę coś się zmieni.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...