Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.7.0.QJGMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 NFC (nazwa kodowa: surya).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.7.0.QJGMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Prośba o pomoc w instalacji xiaomi.eu na POCO X3. Po wgraniu TWRP 3.4 i po wykonaniu format data , restart recovery - pc widzi tylko internal storage, natomiast nie można przekopiowac romu na pamięć telefonu.  Po otwarciu internal storage mamy pusto. Próbowałem różne wersje TWRP dla tego modelu i ciagle to samo. 

Gdzie popełniam błąd? 

Edytowane przez danielson90
dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wgrywałem i to samo było. 
Teraz wgrałem z stąd https://www.pling.com/p/1423955/#files-panel i mam więcej opcji. Właśnie instaluje rom:) 

Po wgraniu bez problemu romu telefon resetuje sie do TWRP

Wgrywam z pendriva / karty pamięci i to samo.

Edytowane przez Misioo90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywałem i to samo było. 
Teraz wgrałem z stąd https://www.pling.com/p/1423955/#files-panel i mam więcej opcji. Właśnie instaluje rom:) 
Po wgraniu bez problemu romu telefon resetuje sie do TWRP
Wgrywam z pendriva / karty pamięci i to samo.
Po instalacji musisz zrobić "format data"

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie po odblokowaniu bootloadera i wgraniu TWRP 3.4.0.0 nie udało mi się wgrać tego ROMU. Po wgraniu zapetla się do TWRP i nie pomaga Format Data ani Wipe. W poprzednim Poco syna też miałem ten problem. Z tego co pamiętam to pomogło wgranie niższej wersji globala i potem wyższej EU. 

 

Edit. Winna jest wersja TWRP do pobrania na stronie MIUI Polska.

Edytowane przez vel_diablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vel_diablo napisał:

Witam. U mnie po odblokowaniu bootloadera i wgraniu TWRP 3.4.0.0 nie udało mi się wgrać tego ROMU. Po wgraniu zapetla się do TWRP i nie pomaga Format Data ani Wipe. W poprzednim Poco syna też miałem ten problem. Z tego co pamiętam to pomogło wgranie niższej wersji globala i potem wyższej EU. 

 

Edit. Winna jest wersja TWRP do pobrania na stronie MIUI Polska.

Dokładnie tak.

Pobrałem wersję 3.4.0.0 i zapętliło się TWRP.

U mnie z pomogła zmiana TWRP na 3.4.0.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie dziś Poco X3 i od razu, jak to w zwyczaju mam, chciałem odblokować, a tu 163 godziny czekania

Stąd moje pytanie

  1. Czy jest możliwość obejścia czasu oczekiwania?
  2. Chcę odblokować, żeby wgrać ROM z xiaomi.eu, więc może jest możliwość instalacji bez odblokowywania przez MiFlash? Działa to dalej? Przez dwa lata nie robiłem tego i nie jestem w temacie. Jeśli jest taka możliwość, to mógłbym prosić o linka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, musisz odczekać swoje. Widziałem co prawda różne filmiki na YT, w których pokazywano jak można to obejść, lecz nie widziałem opinii która by potwierdzała działanie tej metody. Jeśli jednak już dodałeś konto do odblokowania to nawet nie masz co próbować. Odczekaj swoje a w przyszłości będziesz mógł go odblokować w każdej chwili po ponownym zablokowaniu bootloadera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Przy próbie zapisu na karcie SD w częsci aplikacji pokazuje mi się pytanie o dostęp do danych na karcie SD, ale na części nie. Jak to można wymusić dla wszystkich lub wybranych asplikacji?

 

Dnia 10.02.2021 o 17:32, Baczeekk napisał:

Czy mogę jakoś odinstalować stockowe aplikacje Xiaomi? Raz w tygodniu po automatycznym restarcie i kopii zapasowej zmienia mi domyślne aplikacje na nie z Google'owskich i robi niepotrzebny bałagan czasami.

"https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...