Jump to content

Xiaomi Mi 9 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.6.0.QFACNXM - Android 10

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 9 (nazwa kodowa: cepheus).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9_V12.0.6.0.QFACNXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

• Thanks 1
  • 3 weeks later...

Mam nietypową konfigurację, 8/128GB, próbowałem zainstalować MIUI 12 i po uruchomieniu zaraz się zrestartował i przeszedł do TWRP. Może jakiś inny ROM mam ściągnąć do tego modelu?

@ad2222co jest nietypowego w tej konfiguracji? Masz Mi9 to masz Mi9.

Instalowałeś na poprzednią wersję, czy jak? Więcej szczegółów.
Generalnie Full Wipe w TWRP z reguły pomaga.
(No i najnowsze TWRP koniecznie)

Na szczęście zadziałało ściągnięcie wersji global 12 i jej instalacja przez TWRP) Na razie dam sobie spokój z aktualizacjami, za dużo nerwów mnie to kosztowało :)

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Czy to normalne, ze w Opcjach programisty funkcja "zainstaluj przez USB" jest stale włączona? Jeśli wyłączę to wychodząc z powrotem do ustawień głównych i ponownie wchodząc do opcji programisty widzę, ze suwak "zainstaluj przez USB" jest ponownie włączony. Wydaje mi się, ze dopóki tego pierwszy raz nie włączyłem, to był stale wyłączony.