Skocz do zawartości

Powiadomieniami (notyfikacje) nie przychodzą lub przychodzą z opóźnieniem bądź dopiero po wybudzeniu telefonu


Graju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W moim 9 Pro (MIUI 12.0.1.0 Stabilna) powiadomienia przychodzą jak chcą :/ czasami od razu, czasami po paru minutach, czasami po wybudzeniu a czasami po otworzeniu aplikacji.

Da się to jakoś unormować?

Moje ustawienia:

Ustawienia -> bateria i wydajność -> oszczędzanie baterii przez aplikację -> gmail -> bez ograniczeń.

Ustawienia -> Powiadomienia -> Gmail (wszystko włączone) -> [email protected] -> wszystko włączone, ważność "wysoka".

Ustawienia -> bateria i wydajność -> oszczędzanie baterii wyłączone.

Powiadomienia i tak przychodzą jak im sie spodoba :/

 

Edytowane przez Graju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Graju zmienił(a) tytuł na Powiadomieniami (notyfikacje) nie przychodzą lub przychodzą z opóźnieniem bądź dopiero po wybudzeniu telefonu
  • 1 miesiąc temu...

wg Mnie to jest normalne. Jest parę opcji, których można próbować teraz nie chce mi się szukać - poszukaj a znajdziesz, ale pewnie i tak nie pomogą albo zminimalizują problem.

Miałem tak w Note 7 , 8 , teraz w 9s to samo ... nawet w messenger jest takie pukniecie najpierw i po chwili dopiero dźwięk wiadomości. To wina optymalizacji Miui, na różnych modyfikacjach i czystych romach powiadomienia niebo a ziemia. Przyzwyczaj się do tego, aczkolwiek jak wspomniałem można to złagodzić. PS na Note 9 i 8pro to samo i pewnie na wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...