Skocz do zawartości

Always on display nie gaśnie w kieszeni


kaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w Mi Note 10  pro gaśnie wam AOD po włożeniu telefonu do kieszeni? u mnie świeci cały czas, nawet w kieszeni i gdy przykryję przednią kamerę, jedyne co się dzieje to zmienia się jasność wyświetlani na bardzo słabą, ale wszystkie telefony jakie miałem do tej pory z AOD wygaszały się w kieszeni.

Edytowane przez kaciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kaciek zmienił(a) tytuł na Always on display nie gaśnie w kieszeni
Gdyby nie miał nic do gadania, to nie byłby umieszczony w tej aplikacji. Dlaczego jest w tej aplikacji akurat? Nie twierdze, że ma wpływ na to, ale u mnie AoD działa i mam akurat włączoną opcję.
 
A działa u Ciebie automatyczne włączanie i wyłączanie AOD w zaplanowanych godzinach, ewentualnie mógłbyś sprawdzić?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2021 o 15:51, kaciek napisał:

Witam

Czy w Mi Note 10  pro gaśnie wam AOD po włożeniu telefonu do kieszeni? u mnie świeci cały czas, nawet w kieszeni i gdy przykryję przednią kamerę, jedyne co się dzieje to zmienia się jasność wyświetlani na bardzo słabą, ale wszystkie telefony jakie miałem do tej pory z AOD wygaszały się w kieszeni.

Spróbuj ręcznie zaktualizować systemową aplikację od AOD do najnowszej wersji:

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-release-2-8-654-12291558-release/miui-always-on-display-release-2-8-654-12291558-android-apk-download/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa. Bez żadnych problemów. Włącza i wyłącza się o danej godzinie
 
Hmm. Mam Global EEA, najnowsze AOD, najnowszy launcher i pomimo zaznaczonych godzin świeci cały czas, tzn gdy jest ciemno to gasnie, więc w nocy mi tak bardzo nie przeszkadza.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem dlaczego. Ja mam globala MI (zakup w Chinach) Mi9TPro. Też mam najnowsze ww aplikacje. AoD zawsze jest Relase, a ta reszta to Alfy i działa. Były takie aktualizacje AoD gdzie nie chciał mi zegar (mam ustawiony analogowy zegar) "chodzić" po ekranie. Stał w jednym miejscu, a powinien co parę minut zmieniać położenie góra-dół. Widzę, że ta ostatnia aktualizacja jest ok pod tym względem

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, brawo napisał:

Gdyby nie miał nic do gadania, to nie byłby umieszczony w tej aplikacji. Dlaczego jest w tej aplikacji akurat? Nie twierdze, że ma wpływ na to, ale u mnie AoD działa i mam akurat włączoną opcję.

 

Masz opis, więc nie wiem co sugerujesz. Ten przełącznik jest bezpośrednio w ustawieniach systemowych, nie w "tej aplikacji". Btw, skoro Ci gaśnie w nocy, to tak właściwie Ci nie działa? Skoro gaśnie, to znaczy, że czujnik poprawnie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Antyhaker napisał:

...nie w "tej aplikacji". Btw, skoro Ci gaśnie w nocy, to tak właściwie Ci nie działa? Skoro gaśnie, to znaczy, że czujnik poprawnie funkcjonuje.

U mnie jest w tej aplikacji ;) A te ostatnie zdanie to do mnie? Jeśli tak, to u mnie nie gaśnie, a wyłącza się całe AoD, bo mam tak ustawione czasowo ;) Od 21 do 8 mam wyłączone AoD. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AoD u mnie działa jednak na podstawie czujnika światła. Nie wiem co ty tam masz... Zrób sobie test połóż telefon w jakimś ciemnym pomieszczeniu albo ciemnym miejscu. Zostaw go w takiej sytuacji przez jakieś 5 minut. I zapal światło. Od razu patrz na telefon. Zobacz jak zachowa się ekran. U mnie elementy się rozjaśnią, albo włączy się AoD. To zależy czy przyciemniły się, czy ekran w ogóle wygasił się. Jeszcze raz napiszę. U mnie działa AoD tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, brawo napisał:

AoD u mnie działa jednak na podstawie czujnika światła. Nie wiem co ty tam masz... Zrób sobie test połóż telefon w jakimś ciemnym pomieszczeniu albo ciemnym miejscu. Zostaw go w takiej sytuacji przez jakieś 5 minut. I zapal światło. Od razu patrz na telefon. Zobacz jak zachowa się ekran. U mnie elementy się rozjaśnią, albo włączy się AoD. To zależy czy przyciemniły się, czy ekran w ogóle wygasił się. Jeszcze raz napiszę. U mnie działa AoD tak jak powinien.

Pisałeś gdzie jest suwaczek czy jak się zachowuje AoD jak włączysz ekran? Wyłącza się cały ekran jak jest ciemno czy tylko przyciemnia zegarek? 

Jak w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze... Dramat z czytaniem :( Czy ty nie rozumiesz, że są dwie opcje? Jedna to ekran został wygaszony, a druga to AoD jest przyciemnione. Zależy to od czasu. Najpierw przyciemni się a później wygasza. I w obu przypadkach ekran wybudza się jak należy po "otrzymaniu" światła lub podwójnym puknięciu w ekran, bo tak mam ustawione. Teraz wielkimi literami: U MNIE AOD DZIAŁA DOBRZE, DZIAŁA JAK POWINIEN DZIAŁAĆ. Czego tu nie można zrozumieć? Działa poprawnie również wyłączani i włączanie AoD w zadanych godzinach. Działa również przemieszczanie się po ekranie AoD czyli u mnie zegar analogowy "chodzi góra-dół"..

"jak się zachowuje AoD jak włączysz ekran?" - Nijak, bo nie ma wówczas AoD, a jest to co na ekranie np. ikony aplikacji ;)

Poważnie zadajesz takie pytania czy z udów, bo ferie są?

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...