Jump to content

MIUI 20.12.28/29

Recommended Posts

@Orjon nie wiem już w czym problem, ale system postawiony na nowo (w twrp wyczyszczone data, cache i art) magisk canary, ukryty root przed google i bankiem, ukryty magisk manager i u mnie płatności z mBankiem nie działają (20.12.30). Zobaczymy co przyniesie kolejne wydanie i będę do skutku szukać :-)

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aktualizacja do MIUI 12.5 Aktualizacja do Androida 11 (Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T Pro, Mi 10T/Pro). Obecnie istniejące najnowsze wydania TWRP prawdopodobnie będą działać poprawnie po aktualizacji

Pierwsze wrażenie pozytywne dla mi 10. Ok google działa, gesty działają, po zakończeniu nawigacji google gesty nie zamrażają się.  Zobaczymy co będzie dalej.  Jedyny na razie bug jaki zauważ

Gdyby problem został rozwiązany, to byłaby o tym stosowna informacja. Jeśli jej nie ma to tak, problem dalej istnieje. Nie mamy informacji o żadnym działającym TWRP na Mi 10 które nie wymagałoby insta

Posted Images

Mi 9t pro 

Po ostatniej aktualizacji płatności już działają. Zaczął się natomiast problem z czujnikiem zbliżeniowym - nie wygasza się ekran podczas rozmowy, do tej pory działało idealnie 

• Create New...