Jump to content

MIUI 20.12.28/29

Recommended Posts

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aktualizacja do MIUI 12.5 Aktualizacja do Androida 11 (Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9T Pro, Mi 10T/Pro). Obecnie istniejące najnowsze wydania TWRP prawdopodobnie będą działać poprawnie po aktualizacji

Pierwsze wrażenie pozytywne dla mi 10. Ok google działa, gesty działają, po zakończeniu nawigacji google gesty nie zamrażają się.  Zobaczymy co będzie dalej.  Jedyny na razie bug jaki zauważ

Gdyby problem został rozwiązany, to byłaby o tym stosowna informacja. Jeśli jej nie ma to tak, problem dalej istnieje. Nie mamy informacji o żadnym działającym TWRP na Mi 10 które nie wymagałoby insta

Posted Images

W chinskim TWPR wybiesz jezyk  polski a następne aktualizacje wersji beta musz  instalowac poprzez kabel USB-OTG.

Edited by Lech100
  • Thanks 1

Problem po aktualizacji do android 11 przysłał działać głośnik (ten zewnętrzny od dzwonków i głośnomówiący) całkowicie, nie działa żadne wideo ani nagrane telefonem ani z YouTube (aplikacja+ na każdej przeglądarce) oraz inne strony z filmami. Zauważyłem telefon łapie dość często laga i działa jak by w 5 klatkach,  a także szybciej zużywa akumulator. Dajcie jakieś porady.

Już od dawna nie ma tej opcji, ale chciałabym wiedzieć czy da radę ustawić wykrywanie lokalizacji bez włączonego GPS w kafelku?

Chyba jedna z ostatnich aktualizacji miała to 20.6.18. 

Obserwuje podobny problem, który już dawno temu chyba został zafixowany. Freeze ekranu blokady po zablokowaniu ekranu, czasem się tak przywiesza że nie idzie nic zrobić, nie da się odblokować, nie reaguje na przyciski ani palca. (MI9SE)

Mi9, mBank, płatności zbliżeniowe również nie działają.

Edit: Jeśli to w czymś pomoże to nfc ogólnie działa, aplikacja Emulator Kart jest w stanie poprawnie emulować kartę dostępową (garaż, wejście do pomieszczenia). Tak jakby coś nie grało z gpay.

3 godziny temu, Orjon napisał:

MI9, MI9SE, HMK20ProMI9TPro REUPLOADED

- Fixed font Spotify

- Fixed launcher gestures

- Fixed NFC Payment (not tested)

Poprzedni upload się zainstalował, a jak pobrałem i spróbowałem zainstalować reupload tej wersji to mi wszedł w fastboot i koniec zabawy.

19 godzin temu, Lech100 napisał:

W chinskim TWPR wybiesz jezyk  polski a następne aktualizacje wersji beta musz  instalowac poprzez kabel USB-OTG.

Gdzie tam poklikać w tym chińskim na zmianę języka? Posiłkowałem się drugim telefonem z włączonym aparatem i google translator w locie :P ale nie znalazłem. Cały proces instalacji oczywiście udało się przeklikać po chińsku.

Od początku Androida 11 z Mi 9T mam problem z messengerem jeszcze ani razu nie udało mi się użyć dymków chatu.

Mam coś takiego przy otwartym dymku i nic nie mogę wcisnąć:

Screenshot_2021-01-04-13-13-08-173_com.teslacoilsw.launcher.thumb.jpg.b2528a9607fd1570c0c9817ad170eaf7.jpg

I nie, nie jest to wina samej aplikacji. Bo robiąc kolejne aktualizacje softu z miuipolska pierwsze nie mogłem w ogóle otwierać, później był kwadrat, ale nie aktywny, a w dwóch ostatnich wersjach systemu mam taki blur z "Zarządzaj" na dole i tyle nic nie mogę zrobić przy aktywnym dymku.

26 minut temu, Pablosek napisał:

Zmień tapetę na "super tapetę". Powinno pomóc.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

No faktycznie działa tylko, że co w takim razie swoich tapet użyć nie mogę?

5 godzin temu, Orjon napisał:

MI9, MI9SE, HMK20ProMI9TPro REUPLOADED

- Fixed font Spotify

- Fixed launcher gestures

- Fixed NFC Payment (not tested)

Po update krzaki w Spotify zniknęły i Jakdojade  normalnie się ładuje.

Spróbowałem tego programu, ale pojawił się teraz ten opisywany problem "press key to shutdown", Orjon podesłał jakieś komentarze ludzi którzy to mieli ale nie wiem o jakiego fixa chodzi. Jeśli o OrangeFox to przecież muszę wejść w TWRP, a nie wejdę w TWRP bo telfon startuje do fastboot i to wszystko, nie zainstaluje nowego TWRP bo teelfon jest źle wykrywany przez fastboot:

image.thumb.png.c55d12b2a66251e2f3953d1ddcfbc5da.png

44 minuty temu, xiaomi_lepsze napisał:

Spróbowałem tego programu, ale pojawił się teraz ten opisywany problem "press key to shutdown", Orjon podesłał jakieś komentarze ludzi którzy to mieli ale nie wiem o jakiego fixa chodzi

Usb3fix.bat

44 minuty temu, xiaomi_lepsze napisał:

Spróbowałem tego programu, ale pojawił się teraz ten opisywany problem "press key to shutdown", Orjon podesłał jakieś komentarze ludzi którzy to mieli ale nie wiem o jakiego fixa chodzi. Jeśli o OrangeFox to przecież muszę wejść w TWRP, a nie wejdę w TWRP bo telfon startuje do fastboot i to wszystko, nie zainstaluje nowego TWRP bo teelfon jest źle wykrywany przez fastboot:

image.thumb.png.c55d12b2a66251e2f3953d1ddcfbc5da.png

minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup

U mnie rozpoznał telefon po zainstalowaniu takich sterowników.

Ale pamiętaj, aby je zainstalować musisz w Windows10 zezwolić na instalowanie niepodpisywanych sterowników. O tym pewnie wiesz?

Witam .Po pobraniu aktualizacji na Mi 9SE i próbie wgrania telefon przeszedł w tryb FASTBOOT, z którego nie mogę wyjść, nic się nie dzieje przy trzymaniu przycisków wyłączania i głośności. Pomoże ktoś, czy serwis?

Wgraj nowe TWRP. Ja tak zrobiłem i przeszedł dalej...ale aktualizacja jest walnięta, bo przy instalacji wywala mi błąd i nie instaluje. Jak wrócić do wcześniejszej wersji?

29 minut temu, moonfall84 napisał:

minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup

U mnie rozpoznał telefon po zainstalowaniu takich sterowników.

Ale pamiętaj, aby je zainstalować musisz w Windows10 zezwolić na instalowanie niepodpisywanych sterowników. O tym pewnie wiesz?

tak mam wyłączone podpisywanie cyfrowo, ale to też nie działa

Nie wiem jak ale za którymś razem to zadziałało, udało się wgrać nowe TWRP i telefon wstał bez wipe. Dziwna rzecz się tylko zrobiła po teraz za każdym razem odrzuca pierwszą próbę wpisania hasła do decrypt data, a drugą próbę tego samego hasła przyjmuje.

• Create New...