Skocz do zawartości

MIUI 20.12.28/29


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, jacoGURU napisał:

Widzę, że znów brak możliwości wykonania połączenia z apki sms.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety tak, nowa wersja apki SMS uniemożliwia ogarnięcie tej opcji.

1 godzinę temu, kruczysko napisał:

Na Mi 9 płatności niestety nadal nie działają.

Jesteś na tej najnowszej wersji 20.12.30?

Dobra wiadomość - zdaje się że Xiaomi NARESZCIE ogarnęło dymki. Prawdopodobnie będzie ok w następnej wersji.

4 godziny temu, petersett napisał:

Mi 9T PRO

Od tej dużej aktualizacji do Androida 11, miui Polska działa wszystko tak wolno, że aż jestem w szoku, przesiadłem się na miui Polska z Globala, bo irytowało mnie już ten ROM, tymczasem wszystko było OK do momentu tej aktualizacji, teraz przyszła jakaś z "poprawkami", ale nic się nie zmieniło.

-aplikacje włączają się zauważalnie wolniej

-przycięcia w animacjach zdarzają się

-telefon włącza się bardzo wolno

Spróbuj zrobić wipe dalvik/cache.

5 godzin temu, VOytaZ napisał:

Też jestem ciekaw, nigdzie w ustawieniach tego nie znalazłem.

Być może to jakiś bug na 11-stce, system UI pomiedzy 10-tka a 11-tka zmienił się znacznie, szczególnie w ostatnich betach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam tę z 30. Ogólnie to najpierw spróbowałem metody z forum odnośnie gpay. Usunąłem karty, wyczyściłem dane aplikacji, na nowo dodane karty, w międzyczasie jeszcze GPay SQLite fix w magisku i nic. Ale system nie był na czysto, tylko aktualizacja (A10 - >A11). Będę jeszcze walczył, może to jednak coś u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kruczysko napisał:
44 minuty temu, Pitors napisał:

 

 

Normalnie zaktualizowalem i smiga. 

Tylko musialem magisk do najnowszej wersji dac, bo przy instalacji starego restartowal sie w trybie fastboot. Generalnie spoko wersja. Ostatnia naprawila czcionke. Ale system czasami laguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaktualizowalem i smiga. 
Tylko musialem magisk do najnowszej wersji dac, bo przy instalacji starego restartowal sie w trybie fastboot. Generalnie spoko wersja. Ostatnia naprawila czcionke. Ale system czasami laguje.
Ok, dzięki za odpowiedź. Też musiałem najnowszego zainstalować bo było to samo. Tylko te płatności. No nic, pozostaje szukanie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grzesiek1010 napisał:

Na ktoś podobne problemy z chrome i Google maps ?

Kolejny problem ciemny motyw działa w trybie auto

Jak zgłaszasz problem to pisz na jakiej komórce bo nikt nie czyta z czarodziejskiej kuli. 

Na mi9t pro nie wywala ani chrome ani Google maps. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzesiek1010 napisał:

Na ktoś podobne problemy z chrome i Google maps ?

Kolejny problem ciemny motyw działa w trybie auto

Ja miałem już jakiś czas (chyba od poprzedniej aktualizacji) problem z lagami w nawigacji Google Maps. 

Na razie wyczyściłem Dalvik/Cache i jakby było dobrze.

Muszę to jeszcze przetestować w samochodzie.

W Chromie nie miałem nigdy problemów.

Pamiętajcie, że blokada reklam zawsze "zamula" Przeglądarki nie ważne w jakim systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi mi 9

Samoczynne włączanie sie ekranu na włączonej transmisji danych. 

Miałem włączone yt music vanced i co zgadł ekran to po 1-3 się załączał i tak w kółko. Wyłączyłem apkę, wyczyściłem pamięć, net dalej włączony i to samo tylko rzadziej. Wyłączyłem neta, uspokoiło sie. Na wifi to sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym roku

 

Najbardziej chyba denerwująca rzecz to zamrażanie gestów po zminimalizowaniu rozmowy do nowego "dymka". 

Gesty nie działają zanim nie zrobi się interakcji z ekranem, wystarczy przesunąć palcem po ekranie i gesty spowrotem działają. 

A tak to miodzio, zauważalnie mniejsze zużycie baterii, płynność animacji poprawiła się po zrobieniu Wipe, to znak że warto robić czystą instalacje. Większych problemów nie zauważyłem.

Aa tak I jeszcze brakuje tłumaczenia przy niektórych funkcjach w opcjach programistycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 6.01.2021 o 02:34, Czajo napisał:


 

 


Mi pomogło zaktualizowanie Twrp do najnowszej wersji

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

nie mam pojęcia jak to zrobić, sciagnalem jakas apliakcje z google play i ona nie działa

 

Dnia 5.01.2021 o 15:24, Orjon napisał:

Spróbuj zrobić wipe dalvik/cache.

nie mam pojęcia co to znaczy, jestem początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, petersett napisał:

 

nie mam pojęcia jak to zrobić, sciagnalem jakas apliakcje z google play i ona nie działa

 

nie mam pojęcia co to znaczy, jestem początkujący

Wejdź w twrp. Potem wipe, advanced wipe, zaznacz to co napisał, przeciągnij w bok i uruchom telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...