Skocz do zawartości

MIUI 20.12.28/29


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
14 minut temu, Orjon napisał:

Przecież to jest ta która wyszła dzisiaj...

Podeślij loga z twrp, bo te info nic nie daje. @Qwert11

Jak zrobić loga przez TWRP?

6 minut temu, Qwert11 napisał:

Jak zrobić loga przez TWRP?

dobra mam.

recovery[1].log dmesg[1].log

24 minuty temu, Orjon napisał:

Przecież to jest ta która wyszła dzisiaj...

No tak, ale niżej jest wersja sprzed 4 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qwert11 napisał:

No tak, ale niżej jest wersja sprzed 4 dni. 

Jak wychodzi nowa wersja to podmienia tą starą.

W Twoim logu nie ma w ogóle informacji o instalacji, potrzebuję loga z twrp ale z instalacji... Może paczka jest uszkodzona, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Orjon napisał:

Jak wychodzi nowa wersja to podmienia tą starą.

W Twoim logu nie ma w ogóle informacji o instalacji, potrzebuję loga z twrp ale z instalacji... Może paczka jest uszkodzona, nie wiem...

Paczkę ściągałem cztery razy...Z różnych źródeł i ciągle ten sam błąd.

Screenshot_2021-01-04-17-51-24.png

Zrobiłem teraz w TWRP kopię systemu. Mogę ją teraz odtworzyć? Pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo.....
co mogę teraz zrobić? MOgę przywrócić system z kopi TWRP?
Orion, proszę doradź, co mogę teraz zrobić. Jak zainstalować system na czysto? Może przez MiFlash?
Oficjalnego nie instaluj, bo nie działa. Użyj tego https://github.com/redispade/device_xiaomi_grus-twrp/releases albo SHRP. Ja używam SHRP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Oficjalnego nie instaluj, bo nie działa. Użyj tego https://github.com/redispade/device_xiaomi_grus-twrp/releases albo SHRP. Ja używam SHRP.

Zainstalowałem. Instalacja przeszła ale przy ponownym uruchomieniu telefon uruchamiał się w trybie fastboot.

W związku z tym zainstalowałem nowe TWRP i telefon odpalił, podałem pin do tel i odblokowałem telefon ale zaraz się zresetował  i uruchomił w TWRP....

JUz nie wiem. Wolałbym nie instalować czxystego systemu. Szskoda mi danych, pulpitu, aplikacji...

12 minut temu, Orjon napisał:

W międzyczasie doszły do mnie dobre wieści. Wersja 20.12.30 która pojawiła się dzisiaj naprawia NFC, będzie reupload.

No nic, pozostaje czekać. Dobrze, że mam inny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Orjon napisał:

A na Mi 9SE też był ten problem? w sensie z NFC? bo słyszałem tylko o 9 i 9t pro.

Nie, sorry. Myślałem że z moim tematem pisałeś. 

Orjon, co mi proponujesz teraz?

Mogę zainstalować stare twrp i wersję softu sprzed 4 dni. Tylko gdzie ją dostaną. Ma ktoś? pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Orjon napisał:

MI9 wydana aktualizacja 20.12.30 z naprawionym NFC, Mi 9T Pro powinno się pojawić w ciągu godziny też już jest.

A jak naprawić NFC na innych telefonach??Da radę modyfikować jakiś plik czy aktualizacja pojawi się dopiero przy jakimś nowym wydaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, foreverfree napisał:

A jak naprawić NFC na innych telefonach??Da radę modyfikować jakiś plik czy aktualizacja pojawi się dopiero przy jakimś nowym wydaniu??

Problem z NFC na innych telefonach nie polegał na tym że w ogóle nie szło zapłacić nawet jak się udało wszystko poprawnie skonfigurować. Tu nie ma nic do modyfikowania, jeśli nie działa to trzeba postąpić wg tutoriali na forum.

42 minuty temu, papakruk napisał:

W Mi9t też mam krzaczki w Spotify i w np. Podcast go. Można to jakoś naprawić?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Dla innych urządzeń niż wyżej wymienione poprawka będzie w czw./pt.

12 minut temu, mates21 napisał:

@Orjon w ogole w czw/pt bedzie normalnie tygodniowka? Jak tak to poczekam z tym nfc do nowej wersji :)

Jeśli Xiaomi niczego nie wymyśli to tak, tygodniówka w czwartek albo piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaidbz napisał:

Wie ktos moze co ustawic, zeby powiadomienia mozna bylo rozwijac jednym palcem jak na globalu?

Obecnie do rozwiniecia powiadomienia musze przytrzymac je jednym palcem a drugim rozwijac, na globalu wystarczy tylko jednym palcem przeciagnac w dol powiadomienia?

Też jestem ciekaw, nigdzie w ustawieniach tego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 9T PRO

Od tej dużej aktualizacji do Androida 11, miui Polska działa wszystko tak wolno, że aż jestem w szoku, przesiadłem się na miui Polska z Globala, bo irytowało mnie już ten ROM, tymczasem wszystko było OK do momentu tej aktualizacji, teraz przyszła jakaś z "poprawkami", ale nic się nie zmieniło.

-aplikacje włączają się zauważalnie wolniej

-przycięcia w animacjach zdarzają się

-telefon włącza się bardzo wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...